Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Savic

Broj poruka : 6097
Godina : 40
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Pet 8 Okt 2010 - 20:18

Napadač Newcastle United-a Andy Carroll potpisao je novi petogodišnji ugovor sa Newcastle United-om.

Momak iz Gateshead-a, koji od ove sezone nosi i broj 9, produkt je Newcastle-ove fudbalske akademije, ove sezone je već postigao četiri gola. Andy Carroll navija za Newcastle United i za crno-bele se vezao do leta 2015. godine.

Serbian lassy

Broj poruka : 473
Datum upisa : 18.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Ned 10 Okt 2010 - 12:42

Pre nego sto je ugovor potpisan, tacnije 3. oktobra Kevin Kigan je izjavio o Andy-ju sledece (na zalost, nije se ostvarilo predvidjanje da ce ga Capello pozvati):

"Andy Carroll je spreman za poziv u seniorsku reprezentaciju. Ocekujem da ga Fabio Capello pozove u ekipu za utakmicu protiv Crne Gore. Povrede koje imaju Jermain Defoe i Bobby Zamora otvorile su vrata za Carroll-a i njegov impresivan start u Premier league bi trebalo da mu pomogne da udje u tim. Moja proruka za Carroll-a je jednostavna - nastavi da dajes golove. Ako bude nastavio, njegov sledeci stepenik u karijeri je ulazak u reprezentaciju, a nakon toga njegov zadatak bi bio da impresionira selektora i pokaze sta sve moze i tako zaradi sebi mesto u startnoj ekipi."
Ostatak ne bih da prevodim jer bi u prevodu izgubili jacinu recenog:
"He is now playing in the Premier League, scoring in the Premier League and causing trouble for Premier League defenders. If you do that consistently, the next thing people start talking about - the next step - is England."

"Every time I pull on the black and white shirt - and even more so now that I have number nine on my back - it means the world to me." - Andy Carroll
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Srki

Broj poruka : 8606
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Pon 11 Okt 2010 - 1:25

Keegan je Keegan ali Capello je Capello...

RIOT

Broj poruka : 4294
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Sre 3 Nov 2010 - 12:26

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Sre 3 Nov 2010 - 18:32

Hehe tuzni Jamie...

Serbian lassy

Broj poruka : 473
Datum upisa : 18.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Sre 3 Nov 2010 - 23:13

Asistent Fabija Kapela, sinjore Franko Baldini vidjen je na utakmici protiv Sanderlenda. Da mi je da zavirim u njegove beleske...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1524
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Ned 7 Nov 2010 - 18:04

Da mi je da danas zavirim u kapelovu glavu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Broj poruka : 1649
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Ned 7 Nov 2010 - 18:22

Dinko ::
Da mi je da danas zavirim u kapelovu glavu Smile
barton, nolan i carroll u repku cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Ned 7 Nov 2010 - 19:00

Ko zna sta tj koga Cappello gleda. To je kod njega stroga tajna.

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Ned 7 Nov 2010 - 21:30

Priča se po čaršiji da Chelsea sprema 15 milona funti za Andy-ja. Prema rečima zvaničnika londonske ekipe, u njemu vide klasičnu englesku devetku i dugotrajnu zamenu za Drogba-u. Sumnjam da će Carroll otići sa SJP-a, ali... nikad se ne zna. Ukoliko bi došlo do realizacije ovog transfera, Andy bi zacementirao svoje mesto u reprezentaciji i postao miljenik celokupnog engleskog fudbala, a o igrama u LŠ, titulama i sponzorkim ugovorima da ne govorim.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Pon 8 Nov 2010 - 8:29

Kenjatori. Micko. Ubode covek par golova i odmah ga svi traze. Meni je jako drag igrac ali mislim da ima daleko boljih za koje ce Chelsea da poleti. Mada, nije nemoguce i da nam ga cape.
Nama je vise nego potreban!

Poslednji izmenio Srki dana Pon 8 Nov 2010 - 16:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Pon 8 Nov 2010 - 11:12

E sad ćemo videti da li je legitiman naslednik Shearera Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Ned 14 Nov 2010 - 15:13

Uključio se u igru i Tottenham. Nude 13 miliona.

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Broj poruka : 1649
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Ned 14 Nov 2010 - 17:12

RIOT ::
Uključio se u igru i Tottenham. Nude 13 miliona.

za njih treba bit dupla cijena

samo 13m.. pa onog balotelija city je platio 26m a nije nista bolji od andy-a

NEMA PRODAJE!!!! ako šeik ponudi nekad jednog dana jedno 50-60m onda MOŽDA, ali samo MOŽDA....
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Ned 14 Nov 2010 - 20:21

Meni baguje Chrome, kada hocu da napisem novu poruku kopira mi staru itd, oprostite ako se desi neki gaf..
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Broj poruka : 2915
Godina : 28
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   Pon 15 Nov 2010 - 14:34

poserem se ja i chelsea i totenhemu i city=u na milione!!! ne dam ga...Very Happy ali ko nas sta pita
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor   

Nazad na vrh Ići dole

Andy Carroll potpisao novi petogodišnji ugovor
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi okviri za tablice
» moj novi LAV(ic)
» Novi tip prekidaca na Stari tip table (z 101)
» Novi tip branika umesto starog tipa?
» Novi član iz Pančeva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: