Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

TURNIR

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

Broj poruka : 2034
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Čet 23 Sep 2010 - 19:33

Oni tamo na fejsbuku raspravljaju koje ce velicine lopta biti ... 5 ili 4... dakle bice opasnih paljevina u vezi turnira Rolling Eyes Pre svega idemo tamo da provedemo jedan opusten dan... nisam video nigde koliko jedna utakmica traje?

A sto se tice okupljanja, i ja se nadam da ce biti vise zajednickih gledanja tekmi, a mozda posle ovog turnira jos dosta ljudi koji navijaju za Newcastle cuje za nas i pridruze nam se. Ja sam u mojoj maloj pazovi video jos 2-3 osobe da su fanatici za Newcastlom. Pre par meseci sam usao u kladionicu i tamo sedi neki lik u dresu Stivena Tejlora... A preksinoc jedna drugarica gleda neke slike od ortaka na fejsbuku a on na St. James Parku... obisao sve... teren, tribine, svlacionice, press sobu...isto lik iz pazove... ko zna koliko nas jos ima, zato ce ovaj turnir pokazati jos nekim navijacima da postojimo Wink
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Broj poruka : 6134
Godina : 40
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Čet 23 Sep 2010 - 19:34

Svaka čast za text. Nažalost, ja sam taj vikend u Kikindi na nekoj svadbi...dajte sve od sebe!!! Smile

Da, ima nas puno u srbiji, ali forum posećuje nas tridesetak, dok blog još manje. Ne znam, treba raditi i na marketingu, ali ako navijam za Newcastle, zar je teško kad si na internetu ukucati u google-u, Newcastle Serbia ili Njukasl Srbija i izaćiće ti i forum i blog? Vidiš da postoje ljudi koji vole i tvoj klub, posetiš blog ili forum i tu si...

Philips

Broj poruka : 385
Datum upisa : 04.08.2008

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Čet 23 Sep 2010 - 19:56

Savic ::
Svaka čast za text. Nažalost, ja sam taj vikend u Kikindi na nekoj svadbi...dajte sve od sebe!!! Smile

Da, ima nas puno u srbiji, ali forum posećuje nas tridesetak, dok blog još manje. Ne znam, treba raditi i na marketingu, ali ako navijam za Newcastle, zar je teško kad si na internetu ukucati u google-u, Newcastle Serbia ili Njukasl Srbija i izaćiće ti i forum i blog? Vidiš da postoje ljudi koji vole i tvoj klub, posetiš blog ili forum i tu si...

Slažem se, ali sama riječ blog i free forum dosta odbija ljude i automatski se cijeni trud upola manje... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Srki

Broj poruka : 8645
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Čet 23 Sep 2010 - 23:01

A mozda ima ljudi koje i ne zanima to online zajebavanje! Pa navijaju kao i ja do pre par godina, dok nije bilo bloga i foruma, sami za sebe... Ko zna!
Koliko kapiram ovih turnira ce biti i u buduce tako da ako neko sada nije u situaciji da se pojavi mozda ce moci u buducnosti.
Verujem da ce biti paljevina samo takvih, to me realno uvek i smaralo kod turnira, ali idemo da se zajebavamo mi nasi i da, sto rece moj imenjak, provedemo oooopustencija dan. Naravno, trudicemo se na terenu, tu nema sta ali idemo da iskuliramo svoje!

Eh da, dobih mail od organizatora:

Nedelja 26.septembar sastanak i zreb svih ucesnika turnira u 18h u kafe baru "Oko",Ruzveltova 23e.

Ukoliko dolazite autobusom to je prva stanica posle Vuka,ka stadionu Ofk Beograda i groblju,a ukoliko idete drugim prevozom i pesaka,nalazi se malo ispod girosa "Kod Grka".

Vidimo se!

zvanicni logo turnira vam je u attachmentu.

pozz Wink

Ja nisam siguran da cu moci da stignem. Ako ne budem uspeo je l' mogu da racunam na Filipa (NUFC96) ili nekog drugog? Dakle AKO ne budem mogao da dodjem!

NUFC96

Broj poruka : 823
Godina : 36
Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Pet 24 Sep 2010 - 9:07

Ići ću ja nije nikakav problem. Ako budes mogao bilo bi gotivno da se vidimo, al ako ne možeš ići ću sam, nikakav problem.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Sub 25 Sep 2010 - 19:25

neka svako ponese crno beli dres newcastlea,ja cu poneti dva,jedan cu pozajmiti Vladi Rumi. I majcu "geordies are back"

NUFC96

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Ned 26 Sep 2010 - 8:57

Ako neko nema dres, nek mi javi, imam ja vise komada
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

Broj poruka : 2034
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Ned 26 Sep 2010 - 12:35

Imam crno beli dres, uf, jedva cekam da istrcim na teren i dodam loptu saigracu iz Newcastla Very Happy Nadam se da ce neko uspeti da ode veceras na zreb i onda nas obavesti na forumu ko su nam protivnici Wink
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC96

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Ned 26 Sep 2010 - 22:38

Odrzan je zreb, ja sam predstavljao nasu grupu. Izvukli smo grupu A - Juventus, Man utd, Lacio. Bice 4 grupe, 3 po cetiri ekipe i jedna od tri ekipe, ali necu da smaram sa tim detaljima, pogledajte na facebooku. Nama je zatrazeno da posaljemo nasu himnu, posto ce se svirati himne klubova pre utakmica, a nije mogao da provali koja je nasa. Takodje je naglaseno da se nece tolerisati grubi startovi, svadja sa sudijama i slicne svinjarije, upozoreni su svi da ce takve stvari biti sankcionisane crvenim kartonima. Pravila su prilicno standardna, mislim da nema potrebe da ih sada ovde navodim. Ko ima NUFC zastavu neka je ponese obavezno jer ce biti slikanja, i pravice se album za svaku ekipu. Koliko je to para bice naknadno receno. Jos jedna vazna stvar - pocetak je u 9.30, odnosno tada moramo da budemo na adi, zbog slikanja, medija itd. Svi su zamoljeni da ne kasne, tako da momci koji nisu iz bgd-a nek ukalkulisu da dodju ne vreme. Sam pocetak igranja utakmica je u 11.00 i trebalo bi da traje do negde 17-18 h. Ideja je da svi ostanu do kraja turnira, znaci da se ne rasturamo kako ko ispadne, vec da se ostane do kraja i do dodele trofeja. Tri trofeja su uradjena - za sampiona, najboljeg strelce i najboljeg igraca, s tim sto se najbolji igrac bira glasanjem svih ekipa, naravno ne moze se glasati za svog igraca. M islim da je to otprilike to, ako ima pitanja - pitajte me.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Ned 26 Sep 2010 - 22:41

Evo objave sa facebooka:

3.oktobar.2010,nedelja III turnir navijackih fanklubova u Srbiji na terenima Ade Ciganlije

4 grupe,15 ucesnika - 3 grupe po 4 tima,1 grupa od 3 tima.Po dva prolaze u nokaut fazu iz svake grupe.4 sesira i 4 nosioca grupa.Nosioci su birani prema prednostima ( organizator i osvajac ),a ostali su birani i postavljani prema ucinku na dosadasnjim turnirima i po prijavama - ko je prvi poslao prijavu itd..To je za sad,zbog velikog broja novih ekipa,jedino merodavno.Format turnira,a i sam turnir je kao Evropsko prvenstvo.

Nosioci grupa su : Juventus (kao organizator turnira,domacin ) A1,Milan ( kao dvostruki osvajac ) B1,ostala dva su Liverpool ( finalista I turnira ) i Chelsea ( finalista II turnira).

Grupa A
Juventus,Manchester United,Lazio,Newcastle

Grupa B
Milan,Arsenal,WestHam,Borussia Dortmund

Grupa C
Chelsea,Barcelona,Everton,inter

Grupa D
Liverpool,Roma,FK Olimpija (gost turnira)

* postoji mogucnost da 16 ucesnik turnira bude ekipa fanklub Leeds Serbia,koja bi igrala u grupi D.

Svi ucesnici se mole da zbog grupnog i pojedinacnog slikanja budu na terenima do 9:30h.Turnir ce poceti minutom cutanja zbog tragicne smrti navijaca i clana fankluba WestHam United Serbia.Na turniru ce se intonirati himne svih fanklubova ucesnika.

Turnir pocinje u 11h.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Ned 26 Sep 2010 - 22:47

koju si himnu rekao??? nadam se da je Local hero Smile

NUFC96

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Ned 26 Sep 2010 - 22:53

Nisam nista rekao, treba da mu posaljemo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Ned 26 Sep 2010 - 23:46

Pa onda Local hero!

Serbian lassy

Broj poruka : 473
Datum upisa : 18.04.2009

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Pon 27 Sep 2010 - 0:31

WOW bicete kao pravi...Pune tribine, uzbudjenje, crno-beli dres, prolazak kroz tunel, istrcava se, okolo ovacije, cuje se "Local Hero"...misliiiim....heroj za jedan dan!!!
Nazad na vrh Ići dole
Vlada Ruma

Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2010

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Pon 27 Sep 2010 - 0:47

Serbian lassy ::
WOW bicete kao pravi...Pune tribine, uzbudjenje, crno-beli dres, prolazak kroz tunel, istrcava se, okolo ovacije, cuje se "Local Hero"...misliiiim....heroj za jedan dan!!!
...i još da osvojimo turnir pobedom nad Chelsea-jem u finalu... ništa lepše! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Pon 27 Sep 2010 - 1:01

hihihihi Vlado al' te ponela spika...Ma samo se vi dobro provedite tamo i pokazite im da postojimo. To je dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Pon 27 Sep 2010 - 14:16

Da, da "tunel" ce pogotovo da bude... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Uto 28 Sep 2010 - 12:40

Tunel ce da bude, ali posle vazdan popijenog piva...kad u tu tamu udjes, ne vidi se izlaz What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Uto 28 Sep 2010 - 16:10

Viidi se. Jos piva i znas kako se vidi Very Happy Very Happy Very Happy

Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Uto 28 Sep 2010 - 16:43

Slabo ja baratam sa pivom, zato i ne znam. Sad se osecam prosveceno! Hvala Srki Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Sre 29 Sep 2010 - 0:46

You're welcome! Like a Star @ heaven I love you

Ljudi, morate da mi posaljete vasa imena i prezimena (vi koji dolazite da igrate) jer to mora da se javi organizatoru. Saljite mi na pm. Ajde sutra da dobijem to sve pa da posaljem coveku.
Inace zvao sam jednog drugara koji je rad da brani tako da bismo imali reseno pitanje golmana.
Je l' to ok?

NUFC96

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Sre 29 Sep 2010 - 8:56

Nije ok. Samo navijaci Newcastla ili nema nikakvog smisla.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Sre 29 Sep 2010 - 12:06

Sto nema smisla, imamo golmana. Da ne moramo mi da se jebavamo. Kako hocete. Ja sam lika kontaktirao i on bi dosao da pripomogne. Ako hocete odjavicu ga!

moody

Broj poruka : 1405
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Sre 29 Sep 2010 - 12:14

ti turniri uopšte nisu pošteni. Vidjet cete kad odete pa npr čelzi ono sve trenirani momci iz kluba, ona dva fanatika sjede i navijaju. Bilo je takvih turnira i vamo pa šverca ko više može niej bitno druženje samo da se osvoji ne pitaj za cijenu.
Izbor je vaš necu se mješati
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   Sre 29 Sep 2010 - 12:34

Istina. Pasce tu sverovanje samo takvo. Ne bih zvao nekoga koje extra klasa pa da guzimo a lik nema veze sa Newcastleom. Zvao bih samo golmana (koji uzgred receno uopste nije neki vrh ali je voljan da brani) jer tu poziciju zaista nemamo.
Ali nije frka. Kako god se izjasne ljudi tako ce da bude. Ja sam ponudio resenje golmanskog pitanja e sad neka drugi vide jesu za. Nemam nista protiv bilo koje opcije.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: TURNIR   

Nazad na vrh Ići dole

TURNIR
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: