Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Broj poruka : 2913
Godina : 28
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 11 Apr 2010 - 20:36

nista bez uvodnog govora!! Very Happy ljudi, drago mi je sto sam vas sve upoznao, i stvarno je bilo super, mogli bi ovako cesce, ili da gledamo tekme zajedno? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Srki

Broj poruka : 8576
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 11 Apr 2010 - 20:41

Moze! Red je za gostovanje u BG-u... Smile

Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4520
Godina : 26
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 11 Apr 2010 - 20:45

gde mi je kosa???? ko se igrao samnom u Photoshopu???!!?!? Very Happy hahaha xD

Srki

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 11 Apr 2010 - 20:47

Nisi imao da platis ceh pa su te osisali. Zar se ne secas Very Happy Very Happy Very Happy
Bice,bice Njukalsa i za nas zakasnele sengence, ne brini se Micko druze moj. Picemo mi onaj crnjak samo tako.

Thug

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 11 Apr 2010 - 20:57

pazi sto predsednik na drugoj slici podseca na ivicu kralja!!! Very Happy bar meni...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

Broj poruka : 4289
Godina : 30
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 11 Apr 2010 - 21:24

Uvodni govor je bio malo previše birokratski za moj ukus, ali sve je ok. Wink

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6062
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 11 Apr 2010 - 21:32

Kralj jesam, ali Ivica nisam. king king king

Što se uvodnog govora tiče, hteo sam da zvučimo, kao da smo ozbiljna organizacija. Very Happy

RIOT

Broj poruka : 4289
Godina : 30
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 11 Apr 2010 - 21:37

Mi i jesmo ozbiljna organizacija. Do prvog špricera. Ili piva. Ili predsedničkog pelinkovca. Wink

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 11 Apr 2010 - 21:45

I limuna u pelinkovcu.

Poslednji izmenio Savic dana Pon 12 Apr 2010 - 10:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nufc.blog.co.yu
tinno

Broj poruka : 192
Godina : 38
Datum upisa : 29.03.2008

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Pon 12 Apr 2010 - 8:23

Odlicna ekipa, vidi se da je bio dobar provod. Ako vas put navede u Zagreb javite se. A ako dodje NUFC u Zagreb ne morate se ni javljati, imate kontakt osobu za karte Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Pon 12 Apr 2010 - 13:06

Hvala bratac! Ako nailazis za BG ili NS kontaktiraj pa da i ti budes uslikan sa ekipom Very Happy

NUFC CRO

Broj poruka : 531
Godina : 46
Datum upisa : 09.04.2008

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Pon 12 Apr 2010 - 17:10

tinno ::
Odlicna ekipa, vidi se da je bio dobar provod. Ako vas put navede u Zagreb javite se. A ako dodje NUFC u Zagreb ne morate se ni javljati, imate kontakt osobu za karte Smile

tinno,a kad ćeš u Pleternicu? rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://newcastleutd.blog.hr
m.c.t.

Broj poruka : 2020
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Pon 12 Apr 2010 - 20:34

Okupljanje uspelo! Very Happy Mnogo mi je krivo sto nisam mogao da dodjem Crying or Very sad Mada pola ljudi ne poznajem na slikama, jel su svi navijaci Newcastla? Dajte vise informacija! O cemu se sve pricalo? Koliko je sastanak trajao? Odakle Vam te majice? Smile Jel ste poslali pismo upozorenja Majk Esliju? Smile Ili je samo alkohol bio na dnevnom redu? drunken
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4520
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Pon 12 Apr 2010 - 20:42

Da da,svi smo navijaci Newcastla Smile

Pa majce smo dobili od Vile,a pricalo se o Newcastle-u,i o nasim buducim planovima (registrovanje nase grupe itd...),i slusali smo price Vile i Tibike koji su bili na St.James Parku,i obisli pola evrope i engleske ....svi smo ostali bez daha... Very Happy pa sastanak je trajao od recimo pola 4 do nekih 9 Very Happy

m.c.t.

Broj poruka : 2020
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Pon 12 Apr 2010 - 20:59

Au! Pa to je trebalo da se dokumentuje Smile cisto sumnjam da ce hteti opet iznova da te price ponavljaju Neutral Osim ako neko ne bude dosadan kao npr ja i postavi 60ak pitanja u nizu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Sub 17 Apr 2010 - 17:08

Na sastanku smo pričali i o našem logo-u.

Ne znam..ja bih predložio nešto ovako, samo da u lenti piše Newcastle Serbia ili šta već...

Ovi što idu u umetničke ili grafičke škole, će onu zastavu gore bolje obraditi od mene... Very Happy Very Happy Very Happy

Srki

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 18 Apr 2010 - 1:02

Mislim da ne treba uopste obradjivati grb Njuke vec smisliti neki nas, ako cemo vec da smisljamo nesto novo. Dakle nisam za prepravke.

NUFC96

Broj poruka : 821
Godina : 36
Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 18 Apr 2010 - 12:57

Staviti srpsku zastavu na nesto sto nema veze sa Srbijom, smatram potpuno pogresnim. Grb ne treba da se dira.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 18 Apr 2010 - 12:59

i ja sam za pravljenje naseg, jedinstvenog...nije fora izmenuti klubski...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 18 Apr 2010 - 13:04

Video sam da je većina naših navijačkih grupa modifikovala već postojeći grb svog kluba, pa sam se i ja tom idejom vodio. Međutim, vidim da je to odbijeno.

Nadam se da će neko smisliti naš grb. Very Happy

Srki

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Ned 18 Apr 2010 - 14:21

Nije nista odbijeno, samo mislimd abi bilo lepse da imamo nas poseban grb. Ali posto nemam pojma da pravim isti onda je svako resenje dobrodoslo.

Savic

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Uto 20 Apr 2010 - 19:55

NUFC96 ::
Staviti srpsku zastavu na nesto sto nema veze sa Srbijom, smatram potpuno pogresnim. Grb ne treba da se dira.

Evo i grbova ostalih navijačkih grupa iz Srbije. Mnogi su stavili trobojku na grb, ali mnogi i nisu. Very Happy

NUFC96

Broj poruka : 821
Godina : 36
Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Uto 20 Apr 2010 - 22:40

Iskreno, mnogo me ne zanima sta su drugi uradili. Sustina je da ovo nije cisto srpska grupa ljudi, pa samim tim i ne vidim svrhu stavljanja srpske zastave. To je sustina onog sto sam hteo da kazem.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Uto 20 Apr 2010 - 22:57

Svakako bih grunuo natpis Newcastle Serbia, jer jebga ovde smo registrovani ali to nikako ne zanci da nam drugari iz okolnih zemlaja nisu dragi. Ja samo ne bih stavljao zastavu na grb i ne bih je stavljao uopste ali natpis da.
Mada realno, kao da cemo mi i da smislimo grb...

Savic

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   Uto 20 Apr 2010 - 23:12

Ne moramo zastavu stavljati uopšte, ali bih zaista voleo da vidim da piše Newcastle Serbia. Mi smo Newcastle Serbia a ne Newcaste Balkan.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE   

Nazad na vrh Ići dole

SASTANAK NAVIJAČA NEWCASTLE UNITED-a IZ SRBIJE
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» izvoz oldtimera iz srbije
» TEHNICKI USLOVI ZA VOZILA U ŠAMPIONATU SRBIJE ZA 2010. GODINU
» Kako funkcionise fabricki DVD kod citroena c5 2002 exclusive
» Newsletter Peugeot Klub Srbija
» Otvoreno prvenstvo Srbije u DRIFTU.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: