Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Broj poruka : 8872
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sub 12 Nov 2011 - 13:17

@Smith

Moguce da nema vise, gledao sam skoro-pre neki dan- i nema letova za Newcastle.

Mozda ova varijanta koju kaze gdin. Thug ali sumnajm da je to bas jeftino. Njihova zeleznica nije ni malo jeftina. Usotalom moze da se vidi preko neta koliko je karta Glasgow-Newcastle, nije to problem. Saberes sa prevozom do Peste i VIZOM pale Ovo leto je viza bila 9.200din.

Alan Smith17

Broj poruka : 1672
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sub 12 Nov 2011 - 14:14

kad bude vremena i love ja cu ic....ne zuri mi se...a dotlen mozda vrate carter u Split Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Thug

Broj poruka : 2936
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sub 12 Nov 2011 - 20:05

ne znam cenu, ali secam se da je villa rekao da je smesna cena...zar treba viza i za prolazak kroz drzavu? ako imas crveni pasos ne treba ti viza! Very Happy bar mislim! Razz
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sub 12 Nov 2011 - 20:07

Pa kako mislis da udjes u UK? I Skotska i Engleska (Newcastle) traze vizu za nas - tj ppotrebna je viza za UK! Isao u Englesku ili Skotsku, Wales, Irsku...

Ako imas crveni pasos ne treba ti viza za zemlje potpisnice sengena, sto Britanija nije. Cvrc Crying or Very sad

Thug

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sub 12 Nov 2011 - 20:12

ja mislio da pricas za madjarsku, pa me to cudi...englezi traze vize zbog emigranata...to je znano...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sub 12 Nov 2011 - 20:24

Mislio sam za UK. Treba viza, ebem ih u usta!

Alan Smith17

Broj poruka : 1672
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sub 12 Nov 2011 - 22:36

meni ne treba viza Razz
nego recite vi svi jel imate u planu u iduce 2-3 godine otic gore malo?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Ned 13 Nov 2011 - 14:08

Meni je to celoga zivota u planu. Prosle i pretprosle godine sam bio po 3 nedelje u Londonu ali do Newcastlea nisam otisao. Skupo mi je bilo vozom, a autobus ide kao gladna godina. Postojala je varijanta avionom, mislim da je bilo 45 Funti ali je povratak tek za nedelju dana.

Dakle morao bih 7 dana biti tamo, sto meni ne bi bio problem ovako. Ali u Londonu sam bio smesten kod tetke od moje devojke, nisam placao nista i onda je bilo glupo da skartiramo zenu na 7 dana. To pod 1, a pod 2 - ne bih imao kesa za to planinarenje.

Kad naguzim neki carter bas za Newcastle-da!

Pedja

Broj poruka : 2033
Godina : 34
Datum upisa : 13.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Ned 13 Nov 2011 - 19:56

Ja cu pokusati 2012 da odem do Newcastla.Pokusacu da skupim lovu,i zdravlje boze pravac na put,tacnije derbi kola Newcastle-Mancester United...Lepo bi bilo da se svi organizujemo i krenemo zajedno u nas voljeni Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524
Godina : 27
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Ned 13 Nov 2011 - 22:49

moguce,moguce Smile

Thug

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Pon 14 Nov 2011 - 2:32

mogli bi neki auto, pa na road trip! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

Broj poruka : 919
Godina : 22
Datum upisa : 24.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Pon 14 Nov 2011 - 7:50

Ja nema šanse skoro da ću ići, možda kad napunim 19 ili 20, ali najbolja je Thugova ideja.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

Broj poruka : 4331
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Pon 14 Nov 2011 - 8:37

Ja odavno planiram, ići ću na jesen.

Najverovatnije na utakmicu protiv Sunderland-a, ako drugari iz Newcastle-a uspeju da kupe ulaznicu za mene jer je za te utakmice uvek najveća frka oko karata. Ako ne to, svejedno mi je protiv koga, samo da budem sa navijačima NUFC-a, i to je 100% izvesno da idem.

A da treba novaca, treba.

Zato i moram da planiram godinu i po unapred, jebao me Balkan.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Broj poruka : 473
Datum upisa : 18.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Pon 19 Dec 2011 - 14:47

[img][/img]

[b]MAGPIE RULES!!![/i]

One for sorrow,
two for joy,
three for a girl,
four for a boy,
five for silver,
six for gold,
seven for a secret,
never to be told,
eight for a wish,
nine for a kiss,
ten for a time
of joyous bliss.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Pon 19 Dec 2011 - 14:53

Prava slika u pravom trenutku...
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 28 Dec 2011 - 10:52

Slike su od ovog leta, malo kasnim sa ubacivanjem ali necete zameriti (nadam se).
Prva slika je napravljena na metro stanici Tynemouth gde se svakog vikenda prodaje sve i svasta. Ovo je pravi raj za kolekcionare jer uvek moze da se naleti na nesto vredno i staro po smesnoj ceni.
Na sledece dve slike je nekadasnja crkva, koja je nakon sto je '70 godina proslog veka broj vernika naglo opao, pretvorena u soping centar. Na zalost to je ovde normalna pojava, da crkve budu pretvorene u soping centre, restorane, klubove, ali i da manje crkve u selima budu prodate privatnim licima i pretvorene u stambeni prostor. Za ovo poslednje, ako ste zainteresovani za kupovinu, treba da napomenem da uz crkvu dobijete i groblje Shocked

[img][/img]

[img][/img]

Poslednji izmenio Serbian lassy dana Pon 4 Feb 2013 - 19:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 28 Dec 2011 - 11:00

Tynemouth

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

Poslednji izmenio Serbian lassy dana Sre 8 Feb 2012 - 23:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 28 Dec 2011 - 11:17

Dugo te nije bilo! Very Happy

Hvala na slikama, pozdrav!

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 28 Dec 2011 - 12:35

Sjajno k'o i uvek I love you

Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 28 Dec 2011 - 12:52

Sramota za crkve....ponekad mi se gade ovi Englezi...

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 28 Dec 2011 - 12:57

Što sramota?

Pa i crkva je biznis. Ako nema kupaca, menja je profitabilniji objekat. Wink

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Pedja

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 28 Dec 2011 - 14:08

Lepe slike,a narocito mi se svidja Tynemouth!!!Potseca me na kadar iz filma Gol i zaista predivno izgleda.Veliki pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6327
Godina : 41

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 28 Dec 2011 - 22:10

Exellent, as always.

Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sub 25 Feb 2012 - 23:50

Cekajuci da Ouseburn nadodje i otvori put ka reci Tyne.

[img][/img]
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Ned 26 Feb 2012 - 11:18

Sjajno. Very Happy

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy
Nazad na vrh 
Strana 12 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Multimedija-
Skoči na: