Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

FA istražuje uvrede upućene Midu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523
Godina : 26
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: FA istražuje uvrede upućene Midu   Pon 1 Dec 2008 - 17:56

Fudbalski savez Engleske (FA) istražuje navodne rasističke uvrede koje su navijači Njukasla uputili fudbaleru Midlzbroa Midu na subotnjoj utakmici.

Egipatski reprezentativac Mido je u 77. minutu subotnje utakmice ušao na teren nakon čega su ga gostujući navijači Njukasla ismevali i vređali. Navijači su se isto ponašali i na utakmicama dva kluba prošle sezone i FA sada ispituje slučajeve.

"Moramo da utvrdimo šta se dogodilo, razgovaraćemo sa klubovima. Najverovatnije ćemo više raditi sa Njukaslom, kako bismo sprečili da se ovakvi incidenti ponove", rekla je portparolka FA u izjavi za Dejli Telegraf.

Ona je dodala da će FA u istagu uklučiti i policiju jer je počinjeno krivično delo.

"Uključićemo policiju kako bismo identifikovali počinioce jer je ovo krivično delo. Želimo da poručimo navijačima da niko od njih neće proći nekažnjeno posle takvih prekršaja", rekla je.

Trener Midlzbroa Geret Sautgejt rekao je da se nada da će prestupnici biti uhvaćeni, ali da Njukasl ne sme da bude kažnjen.

"Ako ljudi žele da uzvikuju takve stvari onda su oni odgovorni. Klub ne sme da bude kažnjen zbog toga jer navijači sami odlučuju gde će putovati i šta će pevati. Kako može klub da kontroliše pojedince?" rekao je Sautgejt.

Čelnici Njukasla ogradili su se od incidenta.

"Njukasl ne podržava nijedan način neprijateljskog navijanja", rekla je portparolka kluba.

Utakmica između Midlzbroa i Njukasla završena je bez golova.

Philips

Broj poruka : 385
Datum upisa : 04.08.2008

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Pon 1 Dec 2008 - 20:26

Mislio sam da je Engleska davno prešla rasizam i sl., a pogotovo mi je nepojmljivo da su to učinili navijači Newcastlea inače poznati da ne stvaraju probleme.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Savic

Broj poruka : 6130
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Pon 1 Dec 2008 - 23:22

Da, ali i Boro-vi navijači su Viduka-i vikali Fat Aussie bastard!!!

Da budem jasniji, nije on kriv što je Australijanac, ali je kriv što je debeo!!! Very Happy

RIOT

Broj poruka : 4302
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Uto 2 Dec 2008 - 0:04

"Fat Aussie bastard" je tipicno englesko navijanje...Ni podrzavam niti mi nesto smeta.
Rasizam je za konje i nije mu mesto na tribinama mog voljenog kluba.
Southgate ja zaista lepo rekao da NUFC ne sme biti kaznjen zbog postupaka pojedinaca(dobro,ovo je malo i takticki,jer bi se isto moglo omaci i na njegovoj tribini,pa bi bilo malo zajebano tad biti principijelan).
Zaista ne bih voleo da se ime NUFC-a na bilo koji nacin vezuje sa rasizmom.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Broj poruka : 8642
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Uto 2 Dec 2008 - 0:08

Ma nije njima frka sto je on debeo, nego sto je mogao da im ga stavi sve tako debeo... Pusti ti te price. Ne psuje se igrac koji je bulja,s nego onaj koji je glavna opasnost. Secam se,a i ti Vlado, kada su glupi grobari vikali "Alan Shearer fuck off", u trenutku kada su izasli pre zagrevanja da osmotre teren, a i tokom tekme, na JNA. A to im je sigurno najbolji igrac koga su videli u zivotima.
Majmuni.
I grobari i smoggysi. Jednako ruznio i tuzni. Ruznoca! Fuj!!!!

m.c.t.

Broj poruka : 2034
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Uto 2 Dec 2008 - 2:40

Ja sam bio na juznom delu tribine gde smo bas pevali Alanu Sheareru, bila vesela atmosfera, nisam cuo nista pogrdno. A pre utakmice sam upoznao neke navijace Newcastla, jedan je bio u kolicima a noga u gipsu.... pricao je kako se sinoc (vece pre utakmice) napio na nekom splavu i pokusao je da preskoci sa jednog na drugi... Likovi sa kojima sam bio su imali tek toliko znanja engleskog da im kazu "sej halou tu spejs grls" (spice girls bile popularne)...

Da se vratim na temu Smile

Ponekad i novinari napumpaju pricu kako bi imali bolji tiraz... policija kaze da ce istraziti ceo slucaj... itd...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Uto 2 Dec 2008 - 10:20

Ta priča sa slomljenom nogom je bila 1998. godine kada je Partizan igrao sa NUFC-om 1. oktobra.Dakle , veče pre toga momci iz Newcastle su se "malko" zapili a jednom od njih je bilo toplo iako je bio 30. septembra pa je hteo da skoči u reku Savu da se rashladi.Ko zna na šta je u savi naleteo i noga je pukla.

DA, čuli su se 1998. povici Alan Shearer Fuck Off, čak su pojedinici nosili i takve majice sa tim natpisom.

Neki kreteni su čak uzvikivali, Alan Shearer Fuck Off, Najbolji je Bierhoff?!?Mentolizam, zar ne?!?

Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Uto 2 Dec 2008 - 12:20

ahahhaahhah ko je taj Bierhoff?Very Happy nikad cuo...mozda jesam,al se nesecam

RIOT

Broj poruka : 4302
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Uto 2 Dec 2008 - 17:04

Oliver Bierhoff....
Prekasno nemacko otkrovenje. Klasicno za nemacke fudbaere koji igraju van Nemacke.
Igrao je za Svabe od otprilike '96 do 2002. i bio najbolji strelac Calcia u sezoni 97/98.
Kazem kasno,jer covek je debitovao za reprezentaciju vec kao mator konj-sa nekih 27,28 godina....i rasturao. Bio je jako snazan u duelu i imao je slifa za gol.

Ne moze se ipak porediti sa Alanom,koliko god bio dobar i izgledao kao da se u zivotu nanosao svinjskih polutki....Jedan je Shearer.Smile
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Sre 3 Dec 2008 - 14:38

Oliver Bierhoff

NUFC CRO

Broj poruka : 532
Godina : 46
Datum upisa : 09.04.2008

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Sre 3 Dec 2008 - 14:50

Jebo ga pas,on je švabama donio EP 96,sjećam se da praktički nije ni igrao do polufinala i onda zabio tamo jedan u nadoknadi,a dva u finalu (ili je bilo obrnuto,jebem li ga sad).
Znam samo da sam ih totalno zamrzio kad su pičke uz sudačku pomoć izbacili Hrvatsku.
Od tada im redovito jebemo nanu kad god se sretnemo!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://newcastleutd.blog.hr
Sinner

Broj poruka : 117
Godina : 30
Datum upisa : 15.08.2008

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Čet 4 Dec 2008 - 2:41

NUFC CRO ::
Jebo ga pas,on je švabama donio EP 96,sjećam se da praktički nije ni igrao do polufinala i onda zabio tamo jedan u nadoknadi,a dva u finalu (ili je bilo obrnuto,jebem li ga sad).
Znam samo da sam ih totalno zamrzio kad su pičke uz sudačku pomoć izbacili Hrvatsku.
Od tada im redovito jebemo nanu kad god se sretnemo!

Bome smo ih fino nakantali na euru! cheers
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

Broj poruka : 255
Godina : 28
Datum upisa : 23.11.2007

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Čet 4 Dec 2008 - 18:04

Isto se secam kad je Bierhoff na euru 98, posle vodstva Yugoslavije od 2-0 zavukao 2 gola u poslednjih 5 minuta i jedva izvukao neresenu . Zbog toga smo i naleteli kasnije na Holandjane koji su nas izbacili i to opet u poslednjim minutima kada je Davids dao gol.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Broj poruka : 385
Datum upisa : 04.08.2008

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   Čet 4 Dec 2008 - 18:27

RAMMS+EIN ::
Isto se secam kad je Bierhoff na euru 98, posle vodstva Yugoslavije od 2-0 zavukao 2 gola u poslednjih 5 minuta i jedva izvukao neresenu . Zbog toga smo i naleteli kasnije na Holandjane koji su nas izbacili i to opet u poslednjim minutima kada je Davids dao gol.

Dobro, bilo je to mali milijun kombinacija, da je Yugoslavia u zadnjem kolu pobjedila SAD (koji je tada več ispao) sa 3 ili više golova razlike u osmini finala bi igrali protiv Meksikanaca. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FA istražuje uvrede upućene Midu   

Nazad na vrh Ići dole

FA istražuje uvrede upućene Midu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: