Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

KK napustio NUFC?!?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Broj poruka : 6134
Godina : 40
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Uto 2 Sep 2008 - 20:24

Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Uto 2 Sep 2008 - 23:08

brate,jesam vam rekao da nece otici !!!! OVO MI JE USRECILO ZIVOT !!! cak sam planirao da prestanem da pratim newcastle ako bi doslo do ovoga...nadam se da je Ashley skontao da sa Keeganom nema sale,jer je ceo grad uz njega...a i svi fanovi na ovoj planeti! cheers cheers cheers

King Kev stays cheers cheers cheers

Dinko

Broj poruka : 1540
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Uto 2 Sep 2008 - 23:26

A bas sam se bio nalozio da jedini u gradu navijam za drugoligasa Smile Ja jos cekam da on potvrdi da ostaje i da idemo dalje u juris na 10 mjesto ove godnie Smile Ali nakon danasnjeg dana i time sam zadovoljan. Ali kad pomislim da su ovi ludi arapi htjeli da kupe Newcastle, vidi sad sta pricaju izgleda da ce to biti novi celzijev model instant uspjeha.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
m.c.t.

Broj poruka : 2034
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Uto 2 Sep 2008 - 23:39

Nema me jedan dan i onda procitam da smo ostali bez KK, pa je on opet tu, pa haos medju navijacima, novi igraci... nije dosadno sa ovim Newcastle-om Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Uto 2 Sep 2008 - 23:48

hehehe,slazem se sa tobom m.c.t... Very Happy

Dinko

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Uto 2 Sep 2008 - 23:55

A zasto nema Kevinove izjave nigdje. Ako kazu u klubu da ga nisu otpustili to ne znaci da on nije sam otisao???
Nazad na vrh Ići dole
tinno

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 29.03.2008

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 1:00

Bojim se da prica nije jos gotova. Cak i da Ashley negira otkaz ponasanje KK-a i to sto je sam otisao govori mi da nije tu sve cisto i gotovo.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

Broj poruka : 532
Godina : 46
Datum upisa : 09.04.2008

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 1:33

Ma nije gotovo,dok Keegan ne kaže da odlazi ili ostaje.Ovo što dolazi iz uprave,da Keegan ostaje,mogu objesiti mačku o rep dok se sam Keegan ne izjasni.
Jebiga,Ashley pravi budalu od njega,te mu obeća lovu za transfere,te love nema,te Keegan kaže da Milner nije na prodaju,ovaj ga proda.A tko ne bi "pukao"?
Pitam se kakvi su to uvjeti za rad kad ne znaš što će onom volu Ashleyu sutra pasti na pamet.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://newcastleutd.blog.hr
geordie

Broj poruka : 220
Godina : 30
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 9:00

Mrzim kad moram javljati neke lose vijesti, ali sta se moze... Istina Keegan jos nije otisao, ali jedini razlog je to da pregovara kako da se "lakse" izvuce iz ugovora, jer bi trebao da Newcastle-u plati odredjenu kompenzaciju u slucaju da ode. Bez obzira kolika katastrofa to bilo za nas i sve navijace, pametan je covjek ako ode... Crying or Very sad Keegan zeli od Newcastle-a nesto napraviti, zeli da mu se ispune data obecanja... a ne da rade iza njegovih ledja, dovode mu igrace koje ne zeli i odvode najbolje igrace. Zasto da covjek trpi to... nece da bude lutka u rukama govnara koji je kupio klub! Neutral RESPECT 4 KING KEV!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Broj poruka : 8645
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 10:36

Otkud vam ideja da nije otisao, to nigde nije potvrdjeno. Doduse nije ni da jeste otisao, ali sam skloniji da poverujem u drugu verziju.
Najnovija vest ne bbc-u je da je buducnost KK u Newcastleu neizvesna.
I oni se cude klupskom saopstenju, napisano je takoda nista ne govori. Nije klub otpustio njega, pa sta. Iovako se prica da je on sam otisao. sustinski nista nije receno. A niko nece da pusti zvanicnu vest jer niko nece da potvrdi. Nije gotovo!!! Tj verovatno jeste!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 12:56

Kakav berbatov, kakav robinho cijela engleska prica samo o Newcastleu i tome da li je ili nije otisao Kevin. Mislim da za ljude u engleskoj stoji znak jednakosti izmedju NUFC i Kevin Keegan.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

Broj poruka : 532
Godina : 46
Datum upisa : 09.04.2008

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 13:03

na službenim stranicama stoji da su klub i trener trenutno u razgovorima,navijači prosvjeduju pred stadionom (bilo na Eurosportu 2),kladionice blokirale uplatu na managera koji će prvi napustiti klub ove sezone jer je previše uplata na Keegana...
Danas će se sve riješiti,bojim se da Keegan ipak odlazi,,,
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://newcastleutd.blog.hr
Srki

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 13:36

Izaslo je i danas saopstenje i, kao sto je rekao NUFC CRO, kratko je receno da su KK i bord u pregovorima i da Keegan nije ni otisao niti je otpusten. Ali se svakako razgovara o tome sta ce biti dalje.
Dobra stvar iz cele ove glupe situacije moze biti to da Ashley mozda skonta da ne moze bas da radi sta mu je volja. Da ipak klub pripada navijacima i da se njegovo majmunisanje ne moze beskrajno tolerisati. Nadam se da ce u ovom sudaru Keegan izaci kao pobednik tj da ce ostati menadzer i naterati svinjara Ashleya da ga slusa, ako ga je vec doveo za trenera!
Nece Geordijevci dozvoliti da se sa KK tako postupa, to se vec pokazuje. Verovatna je verzija da je Kev odlucio da ode, Ashleya je, verujem, zabolelo patak za to ali, kada je vest dosla do navijaca, stvar se naglo promenila i fat MA se prizvao u pamet i sada vadi kestenje iz vatre.
Hehe, zamilsite kako sada izgleda na SJPu: Ashley nesto drvi, vadi se a Keegan se smeska jer se cuje kako mu navijaci spolja pevaju,a debelog Ashleya naduvavaju kitama! HAHA!
GO ON KING KEV!
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Broj poruka : 82
Godina : 42
Datum upisa : 02.07.2008

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 13:46

Sto se tice para, ako Kevin ode, mora da plati klubu milion funti, ako ga otpuste, moraju oni njemu da daju osam miliona. Sto znaci da ako je KK odlucio da ode, on sada samo pregovara sa klubom da se sporazumno razidju. Esli mu nikad nece dati otkaz, jer nece da daje osam miliona, a boli ga dupe za to sto je KK nezadovoljan, jer da ga ne boli, ne bi ni napravio ovo sranje!!
Licno ne vidim resenje iz ove situacije osim da Kigen ode. Esli sigurno nece priznati gresku, KK nije lud da i dalje sedi i izigrava klovna jer nista ne odlucuje, a ne secam se kada je neki klub napredovao i radio normalno, a da se vlasnik i trener ne slazu.
Jedino da naprave neki kompromis. Recimo, da Esli da sva ovlascenja Kigenu za transfere (ili jos bolje, smeni Vajsa), a da ovaj ispuni zelju Esliju i proda Bartona u januaru.
Bojim se da je ovo ipak kraj KK u klubu. I to sve zbog ove budale. Do sada sam ga trpeo, kao ajde, da mu dam sansu, nista nije zasrao do sada, ali sad ga je usrao do guse! Jebo ga Vajs!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 14:07

Ipak je ostao , izdato je novo saopštenje i evo ga u celosti:

"
  • Newcastle United Football Club can confirm that discussions are ongoing between the Board and Kevin Keegan.

Both the Club and Kevin would like to reiterate that Kevin remains as manager. He has not resigned nor has he been sacked, as has been confirmed in respective statements made by Kevin and Newcastle United Football Club
".

Medjutim , mislim da je najbolje rešenje prodaja kluba nekom Indijcu( Anil Ambani -u)za 275 miliona funti , koji će dati Keegan-u novi ugovor na pet godina i mogućnost da lično on dovodi igrače koje on želi.

Svadja je nastala jer Keegan nije imao udela oko dovodjenja igrača i prodaje igrača.On za ovog Xisco-a i Gonzalez-a , nikada nije ni čuo a kamoli da ih je gledao.Ne sumnjam ja da oni nisu dobri , Toni Jimenez je imao velikog udela u dovodjenju i Coloccini-a i Jonas-a(koji su odlični) ali ako ne dozvolimo Keegan-u da on upravlja trasnferima , pa prvi on će dići ruke od svega.

Zato je i izbio pičvajz na relaciji Keegan - Klub , gde Wise i onaj ružni Derek Llambias teraju svoju stranu a Keegan naravno drži do sebe ne želeći da ga neznalice zajebavaju.Zato se Ashley umešao(mada sumnjam da on nije znao , šta se dešava) i navodno izgladio situaciju.

Mislim da se Keegan sada dogovorio sa Ashley-em oko transfer politike kluba i oko toga ko će biti numero uno u klubu za transfere.Mislim da će klub vrlo brzo napustiti i Wise i Llambias(možda i Ashley) .Videćete , sada će Owen vrlo brzo potpisati novi ugovor pod sadašnjim uslovima i neće biti govora o smanjenju njegove plate na 85.000 funti.Sada će biti onako kako KEEGAN kaže i zahteva.

Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 14:30

TAKO I TREBA !!! Sa Kevin Keeganom cemo osvojiti nesto,ili cemo ici u 5 ligu ako treba !!!

Shandy drinker

Broj poruka : 82
Godina : 42
Datum upisa : 02.07.2008

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 15:08

Ja bih voleo da je tako, ali nisam bas siguran da ce sve ici tako lako i da ce Kigen dobiti sve sto je hteo. Ipak je taj debil vlasnik kazina Eslijev dobar prijatelj....
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 15:14

a kevin keegan je nas prijatelj...pa moze da bira....smrt ili otpustanje Lambiasa i Wisea... Very Happy Very Happy Very Happy

Srki

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 17:01

Voleo bih da su stvari tako proste&jednostavne, kao sto Vlada kaze. Ali mislim da je ovo samo primirivanje sukoba, koji ce eksplodirati kad-tad. Dokle god su Keegan i Ashley na svojim funkcijama bice sranja!
Nadam se da je svinjarko naucio lekciju br 1 o vodjenju kluba i da ce pustiti ljude koji se razumeju u fudbal da rade svoj posao!
Dok je on(MA) rolao tocak ruleta, neko je obrtao loptu (KK) i to vrlo uspesno. Ti(MA) su usao njima u posao a ne oni tebi(mada postoji prica da je Keegan, dok je bio selektor, picio poker do kasno u noc sa igracima, pred utakmicu) tako da ih pusti da rade kako znaju. SVINJARU ODVARATNI!
Die Ashley, DIE!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 22:32

Izgleda da stvari izlaze na bolje.
Kao da ce jedna od glavnih prepreka KK, odvartni Denis Wise,uskoro izvisiti za funkciju. To je, cini se, bio glavni uslov King Keva i kao da ce biti ispunjen.
Dakle KING KEV i dalje jase-evo ti djoka DEBELI GOVNARU!!!! Dobro je da su Geordijevci skocili za svoju legendu, da Ashley nauci ko je ko!!!!
Najzad da neke koristi ima od tolike armije navijaca!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Sre 3 Sep 2008 - 23:35

U cijeloj prici smo zaboravili da je danas otkaz dao trener west hama zbog istih stvari zbog kojih je i kod nas drama zasnjih dana. Valjda ce jednom vlasnici i direktori i ostali glupani pustiti ljue koji su odgovorni za igre i rezultate da sami biraju igrace sa kojim ce nesto ostvariti. Jasno mi je kad kod domacih klubova imamo taj problem ali u engleskoj danas na taj nacin tretirati trenera je glupost nad glupostima.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Čet 4 Sep 2008 - 9:54

Pogledajte moj post od juče u kojem sam tvrdio da će Wise dobiti nogu sa te funkcije. Very Happy

Ne , nisam prorok , samo u mojoj glavi izmućkam sve kombinacije i izaberem najbolju soluciju za naš voljeni klub.Medjutim , daleko smo mi od mojih solucija i kombinacija , jer uvek se ispostavi da napravimo nešto što niko ne očekuje , zar ne? Mad

Dinko

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Čet 4 Sep 2008 - 20:42

Pogledajete moj post od juce u kom pise da cemo ispasti iz lige. Ovo je stvarno veliko sranje.
Nazad na vrh Ići dole
geordie

Broj poruka : 220
Godina : 30
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Čet 4 Sep 2008 - 21:55

Ono cega sam se bojao... ASHLEY WELCOME TO HELL!!!!!!!!!!!! Twisted Evil

- Jako sam se trudio da nadjem zajednicki dijalog sa direktorima kluba, ali na kraju se pokazalo da to nije moguce. Moje je misljenje da menadzer mora imati potpunu autonomiju u vodjenju momcadi i da mu se uprava ne bi smjela mjesati u posao i dovoditi igrace koje ne zeli. ZELIM NEWCASTLE-U SVE NAJBOLJE U BUDUCNOSTI, ALI MENI NAZALOST NIJE PREOSTALO NISTA DRUGO NEGO ODLAZAK - rekao je danas Kevin Keegan.

KEVIN KEEGAN - OFFICIAL NUFC CLUB STATEMENT
Newcastle United Football club is sad and disappointed that Kevin Keegan has resigned.
Over the last few days the Club has devoted itself to the discussions it has held with Kevin and as result of those discussions had put together a set of practical suggestions for how to move forward.
Today the Club made it clear to Kevin that if he had any outstanding concerns on its proposals, he should raise them with the Club.
The Club regrets that Kevin has, instead of taking up that offer, chosen to resign.

Pametno King Kev, svaka ti cast, pokazao si da si veliki covjek... Neutral

Poslednji put izmenio geordie dana Čet 4 Sep 2008 - 22:23, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   Čet 4 Sep 2008 - 22:18

Kako ih nije stid. Doveli su mu par igraca za koje niko na svijetu ne zna a nemaju bas 17 godina. Svaka cast kolociniju i jonasu ali sad jos ispade keegan kriv, a kao oni su se potrudili.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   

Nazad na vrh Ići dole

KK napustio NUFC?!?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: