Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
geordie

Broj poruka : 220
Godina : 30
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Ned 3 Avg 2008 - 10:51

Azijski biznismen koji je 2 puta bogatiji od Romana Abramovica zeli kupiti Newcastle United! Very Happy Milijarder Anil Ambani 6. najbogatiji covjek na svijetu stoji iza jedne od dvije ponude koje u ovom trenutku ima Mike Ashley. Drugi najbogatiji covjek u Indiji cije se bogatstvo procjenjuje na £21billion je u pregovorima sa Ashley-jem par sedmica i vec izjavljuje kako ce nadmasiti Abramovica po ulaganju u klub! (nice) Very Happy Izgleda da spominje sumu od £150m za igrace na ovom prelaznom roku! Ambanijev Reliance Communications (RCom) je najveci dobavljac mobilnih telefona u Indijskom podkontinentu i jedna od najuspjesnijih Azijskih kompanija. Ako dodje do ovoga Keegan-ova buducnost ce biti dovedena u pitanje... ali o tome cemo ako Ashley pristane prodati... Very Happy Sumnjam da ce prodati vise od 50% jer je vec jedanput izjavio kako nema tu namjeru, vec da proda samo dio onome ko je voljan da zajedno s njim investira... po meni i to je dooooooooobra vijest! I would love it! LOVE IT:D
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523
Godina : 26
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Ned 3 Avg 2008 - 13:47

JUUU !!!! Pa to bi bilo strasno dobro !!!! Ali nesmemo zaboraviti da nas je debeli Ashlay izbavio iz dugova....a i svidja mi se sto bi nadmasio Abramovica ovaj Indijanac:D

Moci cemo imate svakog igraca kojeg pozelimo jbt :O nece vise biti toliko zanimljivo u prelaznom roku Very Happy

Srki

Broj poruka : 8634
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Ned 3 Avg 2008 - 15:56

Sta ja znam... Zamisli rukovodstvo NUFC-a koje fura turbane i rubine na njima... Da se razumemo, nemam nista protiv pomenute kulture itd, samo mi to nekako ne ide uz engkleski klub! Mislim da bi izgubilo draz, sta ja znam... Videcemo.
Nazad na vrh Ići dole
geordie

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Ned 3 Avg 2008 - 17:12

Neka indijanac izvali lovu, a moze nosit na glavi i klokana uopste me ne interesuje... radije cu gledat kako placamo igraca 30miliona funti vec 3miliona... i to jedva! Very Happy

Braca Ambani
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Ned 3 Avg 2008 - 17:18

Indijanci Very Happy

Srki

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Ned 3 Avg 2008 - 17:49

Nisu ni Indijci naivni na lovu, pogotovo kad je zarade! Ovaj Ruja se nadrpao, pa se sad razbacuje k'o budaletina. Sumnjam da su ovi iz tog gasa!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6124
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Ned 3 Avg 2008 - 21:05

Ja bih voleo da doje taj Indijac , zašto da ne? Mike Ashley je stabilizovao klub ali ne izdvaja dosta novca za trasnfere i uvodi gornji limit u platama.To nije dobro za NUFC !!!

Hoćemo nekog ko troši pare!!!

Dinko

Broj poruka : 1537
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Ned 3 Avg 2008 - 21:55

Ako ce biti promjene vlasnika ili eventualno da ovi kupe pola pa da budu zajedno (sto je po meni najbolje rjesenje) to svakako treba zavrsiti brzo da se ne povlaci po novinama mjesecima i da svi samo cekaju da se to desi i u medjuvremenu ne rade bas puno. Ako bude potpuna promjena vlasnika to je onda opet proces dok ovi postave svoje ljude. Najbolje da kupe pola, iskesiraju lovu za igrace i tako usrece i nas i valjda nesto zarade za koju godinu kad pocnemo igrati znacajniju ulogu u ligi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Ned 3 Avg 2008 - 22:51

Poenta je to da ja sumnjam da ce Indusi pljuvati pare! Abramovicu je zveknulo s neba previse i lik se razbacuje i zajebava, bole ga na sta trosi! Ovi su gulili dupeta da zabodu taj kes, nece ga bacati, to budite sigurni!
Nazad na vrh Ići dole
geordie

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Sub 6 Sep 2008 - 10:11

The Times danas izvjestava o mogucoj novoj ponudi Anila Ambanija da preuzme Newcastle! Very Happy Ashleyu gori pod guzicom zadnjih dana, a zna da mu navijaci za ovo nikad nece oprostiti. Manje od 24 sata od kada je Keegan ponudio ostavku na kladionicama se njegov koeficijent da ponovo postane trener Newcastlea naglo poceo smanjivati... uostalom pogledajte ovdje! http://www.oddschecker.com/football/football-specials/football-specials/next-newcastle-manager/next-permanent-manager
A treba li napominjati da guzonje iz kladionica prve sve saznaju, kako ne znam... ali ipak saznaju! Da se vratim na temu, Ambani je prvi put povezivan sa Newcastleom proslog mjeseca gdje se spominjala ponuda od 260mil. funti, medjutim njegovi predstavnici su demantirali vjerovatno zato sto Ashley nije zelio prodati vise od 25% dionica, niti je bio voljan ulagati u klub. Ali to ne znaci da Ambanijevi ljudi nisu pratili razvoj situacije u klubu i prema svemu sudeci procjenili su da je sad pravo vrijeme da naprave veliki korak naprijed ka preuzimanju kluba. Ocekuje se ponuda od oko 300mil. funti, a s obzirom na to kakav je Ashley fat greedy bastard ne bih se cudio da hoce i duplo vise! Sesti najbogatiji covjek svijeta ce se vjerovatno okrenuti navijacima sa zeljom da Keegana vrati na klupu po treci put, da mu dozvoli da on radi sve sam kako zna i umije... i naravno da mu za transfere u januarskom prelaznom roku da 100mil. funti.
Nakon svega tesko je vjerovati u nesto ovakvo, ali nakon kise dolazi sunce... i guess! Very Happy SO I HAVE TO SAY... KEEP THE FAITH LADS!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

Broj poruka : 255
Godina : 28
Datum upisa : 23.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Sub 6 Sep 2008 - 13:44

Iskreno ja nebih voleo da se pretvorimo u Chelski, nemam nista protiv da dodju "Indijanci" na celo Newcastla ali kao sto ste pomenuli nece se previse rasipati novcem (sto je u neku ruku dobro) Murinjo je jednom rekao super stvar " Bolje 11 mojih igraca nego 11 najboljih" Sta vredi Man.Cityu sto dovode Robinja kad ce biti bulje doveka. "Prva lasta ne cini prolece"
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Sub 6 Sep 2008 - 16:16

Milsis jedna lasta... Smile
To da li ce Man Cty biti dupe ostaje da se vidi. Iskreno, mislim da posle ovog posla(sa superstaom Robihnom) mogu da dovedu koga god pozele. Naravno, morace ad plate uzasno mnogo,a li ne vidim da je to problem.
Videcemo sta ce da nas snadje. Kao sto se vidi iz gornjih postova, ni ja nisam nesto odusevljem Idijcima ali, kada vidimo dokle nas je MA doterao, ovo je slamka spasa!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1537
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Sub 6 Sep 2008 - 16:19

Pa sad kontam kad je abramovic kupio celzi i poceo da trosi milione i dovodi svakakve igrace ja sam (i svi koje poznajem) odmah na prvu zamrzio celzi i mislio "pa mogu se kupiti igraci ali treba vremena da se postigne uigranost i bla,bla" pa ljudi za dije godine osvojise prvo jednu, pa onda i sljedece godine drugu titulu. Onda ide prica "mogu osvajati titule ali ne moze se kupiti istorija i nikad nece postati veliki popularni klub" Mislim da ne treba puno, pa da vidis da ga vec svi smatraju velikim klubom i da ima brdo navijaca i izvan engleske, kad se izvlace grupe a ligu prvaka svi kazu "au jebote, dobismo celzi". A nije proslo puno godina. Drugi klubovi to su stvarali duze vrijeme i bili su uspjesni ali vise ni oni tako ne rade (osim par penzionera ko u mancesteru dolazi iz njihovog podmlatka) A i mlade kategorije su ista prica-dovedes afrikanca ili bili kojeg talentovanog 15- ogodisnjaka iz manjih klubova i uz skupe i dobre trenere napravis igraca. Mislim da je to sad jedina opcija ako hoces da budes prvak engleske,a sve je veca konkurencija i za ostale pozicije pri vrhu. I niko ne moze da kupi istoriju ali ne mozes da stvoris istoriju ako te nema u evropi godinama i koprcas se iznad zone ispadanja ali predaleko od vrha. Zato nam trebaju milioni ODMAH ili onda da prestanemo da seremo i da budemo zadovoljni lijepom igrom i usranim rezultatima.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   Sub 6 Sep 2008 - 16:33

Chelsea jeste postao bitan faktor u Evropi, ali evo, najvise sto su kukavci dovatili je finale. I onda ih izjebe KO?-Manchester United. Moze se reci da je to bila sreca(okliznuo se) i tralala. Ali ko to pita? Gde je trofej? Nije u Londonu. Neka trose oni, i treba. Ali opet ne mozes sve da kupis parama. Mada su, da se razumemo, za neki ozbiljniji rezultat neophodne. Tako da sam za-dajte kes i zdravo. Ali opet neceno biti prvaci. Setite se samo, ta se prica u Newcastleu vec gledala, i prosli smo kao Chelsea u finalu CL-2 puta drugi i zdravo!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!   

Nazad na vrh Ići dole

Man twice as rich as Abramovich wants Newcastle!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Peugeot 205 1.6 cti cabrio / too rich mixture

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: