Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523
Godina : 26
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Pon 26 Maj 2008 - 21:16

Bas bi voleo da znam ko vam je omiljen igrac Newcastle United danas? Znam da je svima Alan Shearer i ostala ekipa....al od sadasnje ekipe zelim da znam Very Happy

meni su naravno Beye,Harper i Martins.

Brate ovog Beyea sam sad poceo da cenim mnogo,nahvalio je nas klub,bio je jedan od najboljih igraca ove sezone,i zeli da ostane jos mnogo godina u Newcastleu Very Happy CARINA !!!

Savic

Broj poruka : 6124
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Pon 26 Maj 2008 - 23:22

Obafemi Akinwunmi Martins

NUFC CRO

Broj poruka : 532
Godina : 46
Datum upisa : 09.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Uto 27 Maj 2008 - 12:19

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Broj poruka : 8634
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Uto 27 Maj 2008 - 13:03

1.Owen
2.Viduka
3.Geremi
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
geordie

Broj poruka : 220
Godina : 30
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Uto 27 Maj 2008 - 15:24

Obafemi Akinwunmi Martins ima covjek ono nesto zbog cega kad primi loptu i krene prema golu krv mi sledi... a drag mi je i Andy Carroll. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1537
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Uto 27 Maj 2008 - 18:13

M.A.R.T.I.N.S.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

Broj poruka : 823
Godina : 36
Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Sre 28 Maj 2008 - 8:47

Definitivno Martins
Nazad na vrh Ići dole
NS Magpie

Broj poruka : 40
Datum upisa : 17.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Sre 28 Maj 2008 - 10:16

Po redosledu dolaska u Newcastle:

Shay Given, Steven Taylor, Obafemi Martins
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

Broj poruka : 2033
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Čet 29 Maj 2008 - 20:59

Michael Owen Cool

Tako veliko ime u svetu fudbala odmah podize i ime kluba u kojem igra. Pored toga sto je poznat sirom sveta, privlaci i sponzore, prodaju dresova itd... uvek je opasan po gol protivnika i vreba svoju sansu. Steta zbog silnih povreda koje su ga omele da postigne mnogo vise.

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

Broj poruka : 4302
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Pet 13 Jun 2008 - 15:37

Given!

Ima tu stalozenost velike zvezde a i puno godina je veran nasem klubu.

Martins!

Klasa. Povrede ga malo sputavaju da bude jedan od najboljih napaaca u Premier ligi,ali dobar je i ovako. Jos je izjavio kako obozava navijace Newcastle-a.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Broj poruka : 1649
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Pet 11 Mar 2011 - 22:28

Alan Smith
Joey Barton

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Sub 12 Mar 2011 - 1:10

samo Joey Barton!

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Sub 12 Mar 2011 - 3:20

'Ajde, reći ću. U čemu je fazon sa Smith-om? Question

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
moody

Broj poruka : 1404
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Sub 12 Mar 2011 - 10:17

RIOT ::
imao je par dobrih utakmica kao zadnji vezni, dobro se ponaša. Ali te utakmice mogu nabrojati na prste jedne ruke.

Meni trenutno najbolji je Bartoon
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Sub 12 Mar 2011 - 12:37

alan smith borbeni idol mi je idol otkad pratim nogomet i najdrazi igrac i najsimpaticniji igrac..leeds mi je pored newcastlea jedini engleski klub prema kojem iman neke odredjene osjecaje...puno je igraca dolazio od tamo u newcastle...
leeds se polako vraca na nogometnu kartu engleske, mozda udju u premier sve je u bod-dva razlike dole u championshipu...ima 10 kola do kraja..
navijaci su im to zasluzili s obzirom koliko su imali patnje, gore patnje od nase i vlasnike gore od naseg ashleya..mislim da je interes engleske da taj klub i dalje bude u engleskim rukama kad ga neko kupi od onog batesa(uskoro ce u 8. desetljece svog zivota)....
Like a Star @ heaven smith Like a Star @ heaven fajter Like a Star @ heaven
e da, smith izgubio mjesto od tiotea a svi odma protiv smitha. pogledajte tekmu protiv ville...unistio je irelanda i sve...ubio ih je...a proslu sezonu je isto bio dobar...

PS. Mozda to nekom smeta ali svak ima nekog igraca koji mu je drag i neda na njega Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Broj poruka : 385
Datum upisa : 04.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Sub 12 Mar 2011 - 13:58

Alan Smith17 ::
alan smith borbeni idol mi je idol otkad pratim nogomet i najdrazi igrac i najsimpaticniji igrac..leeds mi je pored newcastlea jedini engleski klub prema kojem iman neke odredjene osjecaje...puno je igraca dolazio od tamo u newcastle...
leeds se polako vraca na nogometnu kartu engleske, mozda udju u premier sve je u bod-dva razlike dole u championshipu...ima 10 kola do kraja..
navijaci su im to zasluzili s obzirom koliko su imali patnje, gore patnje od nase i vlasnike gore od naseg ashleya..mislim da je interes engleske da taj klub i dalje bude u engleskim rukama kad ga neko kupi od onog batesa(uskoro ce u 8. desetljece svog zivota)....
Like a Star @ heaven smith Like a Star @ heaven fajter Like a Star @ heaven
e da, smith izgubio mjesto od tiotea a svi odma protiv smitha. pogledajte tekmu protiv ville...unistio je irelanda i sve...ubio ih je...a proslu sezonu je isto bio dobar...

PS. Mozda to nekom smeta ali svak ima nekog igraca koji mu je drag i neda na njega Very Happy

Pogledaj utakmicu protiv Boltona 5-1, meni nikako nije polazilo za rukom naći Smitha na terenu u toj utakmici...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Sub 12 Mar 2011 - 14:38

Philips ::

Pogledaj utakmicu protiv Boltona 5-1, meni nikako nije polazilo za rukom naći Smitha na terenu u toj utakmici...
tema je ko je kome najdrazi igrac a ne o smithu..vidim tebi je perch na avataru Razz
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Broj poruka : 385
Datum upisa : 04.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Sub 12 Mar 2011 - 15:18

Alan Smith17 ::
Philips ::

tema je ko je kome najdrazi igrac a ne o smithu..vidim tebi je perch na avataru Razz

Što fali Pechu, osim su on i nogomet dva pojma Smile
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Broj poruka : 2918
Godina : 28
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Sub 12 Mar 2011 - 15:21

mislim da znate ko su moji omiljeni!!! Very Happy upasani decko Steven Taylor, i neponovljivi Jonas Gutierez!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

Broj poruka : 532
Godina : 46
Datum upisa : 09.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Pon 14 Mar 2011 - 0:54

Iskopaste ovaj topic,pola nas je "gutalo" Martinsa.Jebiga,drag mi je i sad,al nije više tu.
A trenutno omiljeni mi je na avataru.Čovjel mi je bio totakna nepoznanica dok nije došao u NUFC,sad mi je car,strašno me podsjeća na Makelelea po načinu igre.
A i fizički.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://newcastleutd.blog.hr
Dinko

Broj poruka : 1537
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Pon 14 Mar 2011 - 9:31

I meni je Tiote najdrazi. Bartoj je jasno najznacajniji za organizovanje napada mada ni on nije neki vrhunski kreativac. S druge strane kad gledam utakmicu bez i sa Tioteom to je nebo i zemlja, covjek na centru uzima tonu lopti koje bi nasa suplja odbrana sigurno pola propustila do golmana.On je zadnji vezni kakvog se ne sjecam da smo imali 100 godina.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Pon 14 Mar 2011 - 11:43

Dobar je Cheick, dobar!
Od ove garniture ne znam ko mi je omiljen bas... Nolan jebes mu mater. Mora cap da se postuje Very Happy

Prosle sezone sam ga bas zagotivio. Bio je jako dobar i u Boltonu, godinama. Onda kod nas nije pokazao nesto spec u prvoj sezoni, ali je ostao kada smo drljali CC, nasao formu i ove sezone igra sasvim ok.

I Barton pride. Jer je budala, a poceo je i odlicno da igra!

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Pon 14 Mar 2011 - 12:12

Lično nemam dilemu. Joey Barton i Kevin Nolan.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
spira

Broj poruka : 1075
Godina : 36
Datum upisa : 24.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Pon 14 Mar 2011 - 14:35

Kevin Nolan.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   Pon 14 Mar 2011 - 16:50

Poklopismo se Micko i ja u potpunosti. Sa Spirom je delimicni tj 50-50 konsenzus Very Happy

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.   

Nazad na vrh Ići dole

Vas omiljeni igrac Newcastle United-a.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: