Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4520
Godina : 26
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Sre 21 Maj 2008 - 20:32

Navijacu za Chelsea,posto mrzim Manchester,i onog klovna Fergusona.Za koga ce te vi navijati ?Very Happy

Srki

Broj poruka : 8606
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Čet 22 Maj 2008 - 2:08

Malo zakasnelo, iz prostog razloga sto nisam bio kuci tj pri netu.
Za koga sam navijao? - Za Manchester, naravno!
Pitanje je, verovatno, ZASTO?
Zato! Zato sto mora da se zna ko je ko! Ne mozes, preko noci, jedan polovan klub da nacinis vrhunskim. Mozes da imas para ko'lko oces, ali neke stvari ne mogu da se kupe!
Iako ne volim Man, ni Fergusona, jos vise ne volim MAJMUNCINU koja je dosla, kupila klub, nagurala para&para, i 'op Chelsea prvak...
Nece biti.
Opet kazem NE VOLIM MAN, ali ne volim ni ekipe tipa Obilic. Nikad nisam i nikad necu!
Jbga, ali Man Utd gradi klub decenijama-dovode dobre igrace, igraju sjajno... Te stavari chelsea(namerno c malo) ne moze da kupi preko noci,
Izgubite jos par finala, ako dodjete do njih(o'cete qrac), pa onda da kazemo da ste ekipa!

Sa pravom ste popusili, pas vam mater!!!!
Pozdravlja vas SSSSSSSSSSSSSSrkiiiiii!(samo za fanove chelsea)!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Čet 22 Maj 2008 - 14:04

verujem da nema fanove chelsea ovde Very Happy bole me qrac za ligu sampiona,al sam navijao za chelsea zato sto vise mrzim Manchester nego Chelsea.Zao mi je Terrya,bas nije imao srece....

Srki

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Čet 22 Maj 2008 - 18:11

Jebes ga maco, neke stvari ne mogu da se kupe.
Boli i mene i za jedne i za druge, ali apsurdno bi bilo da moze preko noci da se dobije nesto sto manchestre, liverpool itd grade decenijama. Jebga, mora da se gilja, da se stice iskustvo, pa onda u vrh. Senzacija zvana chelsea je trajala 2 seone, dok matori Ferguson nije skapirao sta i kako, i vratio manchestre na tron.
A i sa tim parama, chelsea je doveo igrace, ubilo se. Sve go polovnjak do polovnjaka.
A Vidic... Igra kao car. Kazem vam ljudi, nisam subjektivan, on je za Ferdinanda Bog. Opasna stopercina! Svaka mu cast!
Nazad na vrh Ići dole
geordie

Broj poruka : 220
Godina : 30
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Čet 22 Maj 2008 - 18:12

Ne volim Manchester, ali kad vec biram manje zlo drazi su mi od Chelsea iz istih razloga kao i tebi Srki... nek im Abramovic kupi i titulu, zasto da se muce ovako? Very Happy Nekako mi iskreno fali onaj fudbal od vremena dok je jos Zola igrao u Chelsea, tad su mi bili jedan od drazih klubova, a ovako skoro "preko noci" oni u finalu... i odmah bi da osvoje, e qrac cete!!!!!!!!!!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
geordie

Broj poruka : 220
Godina : 30
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Čet 22 Maj 2008 - 18:15

A kad spomenu Vidica... kurcili su se s pricom da im je on "najslabija karika", e qrac im za to, nije se Drogba vidio... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

Broj poruka : 821
Godina : 36
Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Pet 23 Maj 2008 - 10:04

Samo zbog Vidica mi je drago sto mufc uzeo titulu, i kako mi je drago sto je ona picketina od drogbe popio crveni
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1524
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Pet 23 Maj 2008 - 17:57

Mancester ne voli,ali celzi mi je odvratan,odvratan. Isti razlozi kao i kod vecine normalnih ljudi,ne moze se samo tako. Oni nekad i igraju dobro ali nemaju ni jednog igraca koji je poceo u celziju i svi jos od murinja imaju onaj odvratni pogled tipa ''mi smo najbojli,kako nam mozes dati crveni'' ili penal ili bilo sta kad se svira protiv njih zale se previse,a traze da se njima svira nemoguce. Odvratni su i da bog da nikad nista ne osvojili. A mancester ne volim ali postujem makar samo zbog gigsa.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Pet 23 Maj 2008 - 18:45

Tako je. Ne moze preko noci, jebes ti kes. Neke stvari su nemoguce za kupiti. Na njihovu zalost.
A za Vidica stvarno nemam reci. Covek je nevidjen stoper. Citao sam skoro neki intervju sa Frankom Barezijem, nahvalio je Vidica samo tako.
Drogba se stvarno nije video, na kraju ste videli sta je pokusao da uradi...
Da smo bili pametni, pa mi da dovedemo Vidica, a ovako djoka!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

Broj poruka : 2024
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Pet 23 Maj 2008 - 20:11

Hahaha Very Happy

Iz istih razloga kao sto ste naveli gore, draze mi je sto je Man Utd osvojio. A Vidic je stvarno zahvalan igrac. Imao je silne povrede u skorije vreme, i valjda 2 potresa mozga, ali on i dalje nema straha u duelima.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Broj poruka : 6097
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Sub 24 Maj 2008 - 0:27

Srki

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Sub 24 Maj 2008 - 13:22

HAHAHA!!!! Bravo Vlado! Legendo!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   Sub 24 Maj 2008 - 15:22

hahahahahahahahahah STRAVA Very Happy jadan John Terry Smile

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)   

Nazad na vrh Ići dole

Chelsea ili Manchester ? (Liga sampiona)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti
» Kako je Borusija Dortmun osvojila Ligu Sampiona 1997
» Mušičarska liga Crne Gore (MLCG) 2012
» Mušičarska Liga Crne Gore 2017.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: English Premier League-
Skoči na: