Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Newcastle - Watford 0:3

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Broj poruka : 8865
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Ned 26 Nov 2017 - 16:50

Koliko sam ja shvatio izasao je u susret kriticarima i popusio macora. Ako sam ja dobro shvatio nije valjao moj pristup, hajde da probamo vas - pusenje. Jebi ga kurcev je to posao, svi sve znaju a tebi se pise na dusu. Jebite me ali ja bih mu rekao 'care radi kako hoces i znas a na kraju cemo da pricamo da li smo srecni ili ne'. Prosto.

Djuka

Broj poruka : 577
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Ned 26 Nov 2017 - 18:19

Nije nego,kriticari ga naterali.
U svim formacijama i kombinacijama mu konstanta Joselu.
Nego je malo nervozan.
Hoce Toresa i jos nekog Spanca.
Odigrali smo jednu dobru kvalitetnu utakmicu i to je protiv raspalog WHU...ostale su bile klackalica i tu se nema sta zameriti. Ali poslednje 4 su zabrinjavajuce
Kako rece Savic,los izbor taktike,XI i kasne izmene. Pa ko je tu najvise kriv? Kriticari...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
RIOT

Broj poruka : 4330
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Ned 26 Nov 2017 - 18:22

Nismo igrali sa dva napadača, već je samo Gayle u poslednje dve utakmice zauzeo poziciju iza napadača koju je od starta sezone držao Ayoze. Igramo istu formaciju koju on ne menja već 15 godina.

Sere Rafa.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6317
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Ned 26 Nov 2017 - 19:34

Nije to ista formacija, jer je ovo formacija 4-4-1-1, gde je Gayle ipak bliži golu od onog malog Ayozea kad igramo formaciju 4-2-3-1.

Imamo jednog igrača manje u veznom redu, zato nam protivnici prave dar-mar na centru igrališta i brzo pošalju loptu na bok odakle usledi centaršut i paf, gol.

Rafa je ovoga puta na centru igrališta upario najsporiji dvojac u Prermier Leageu Shelvey-Diame. Tu tom zecu grmi lež.

Ovo je formacija 4-2-3-1 koju Rafa fura već 15 godina:

A ovo je nova njegova formacija 4-4-1-1:

Zaboravite na imena igrača...

milan25

Broj poruka : 1489
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Ned 26 Nov 2017 - 22:22

Nekako sam ubijeđen da bi sada da nam se vrati Shola Ameobi iz Notts County-a(League two) bio puno bolji od ovog Joselua. Inače juče je Shola dao gol za County.
A što se tiče ovih gore mapa i formacija džaba Rafi sve kad nema tri igrača da valjaju od ovih 25 ili koliko već koji konkurišu za prvi tim. I još kad se poklopi da se od ta tri dva povrijede onda ode mast u propast. O Rafinoj tvrdoglavosti i forsiranju pojedinaca je sasvim suvišno pričati ali izbor mu i nije neki. Ja bi na njegovom mjestu ipak drastično mijenjao sastav jer gore od ovoga juče ne može biti.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Pon 27 Nov 2017 - 6:59

Upravo to i ja pricam svo vreme, nema igrace nikakve. Ne opravdavam ja losu taktiku i sve ostalo ali kadar nam je uzasan. Kontam da tu ima neko sposoban za fudbal mozda i ta taktika ne bi izgledala tako iluzorno. Ubedjen sam da bi ova ekipa da je vodi neko drugi imala 0 bodova. Mozda 3, eto.

Thug

Broj poruka : 2936
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Pon 27 Nov 2017 - 11:19

Koliko god nasi igraci bili losi, bolji su od pola lige, Brighton, Huddersfield, WBA, Burnley, Swansea, Crystal Palace svi oni imaju losije igrace od nas, pa igraju nesto, evo i mrtvi palace je poceo...samo mi stagniramo. Ne znam od kad je rafa poceo da slusa kriticare? Ja gledam pristup igraca na utakmici, ko je za to kriv? Gledam nefunkcionalnost na terenu, ko je tu kriv? Gledam igrace koji moraju da igraju nesto sto ne znaju, na pogresnim pozicijama, ko je kriv? Gledam igraca koji se sakriva od lopte i kad je dobije ne zna sta ce sa njom, ko vruc krompir, ko je kriv? Igraci koji su u sastavu su dovedeni na izrazit zahtev Rafe, pa ko je onda kriv za njih? Jednu ipo ekipu je promenio za dva letnja prelazna roka, dovodio polovnjake kojih ne moze da se otarasi zbog visoke plate, ko je kriv? Nisam mu ja birao te igrace, zato to Srki sto kazes da bi drugi imali 0 bodova nije niciji problem do Rafe. To je njegova ekipa, ti si je dovodio. Tri ili 4 igraca mu igraju koji su bili tu pre njega, ostalo je sve promenio. Pa ko je onda kriv sto su igraci losi?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Pon 27 Nov 2017 - 14:26

Ima malo i do toga za koje je novce dovodio pojedine igrače. Nije Rafa kriv što mu je Ashley dao svega £5M za napadača.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Pon 27 Nov 2017 - 16:10

@thug
Slazem se. Samo zaboravljas da smo mi u situaciji da dovedemo koga mozemo a ne koga zelimo. Em nam je reputacija u kurcu i u ovakav haos od kluba nece da dodje niko normalan, em debeli ne da lovu pa da cak i probamo nekoga da zajebemo. Ne kazem ja da Benitez nije kriv ali da je postava kurac, kurac je.
Polako sa Palacima o ostalim govnima. Dugacka je sezona pa cemo videti gde ce ko biti. Nas niz jeste jadan i los ali pre toga smo imali lep broj bodova, sad je naisla kriza i lose i takvu sezonu i ocekujem. Idemo polako, od tekme do tekme i cuvajmo zivce, trebace
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Pon 27 Nov 2017 - 16:27

Evo i Rafa kaže ono što vam ja govorim.

Rafa Benitez:

"We have to compete against Huddersfield & Brighton but we couldn't sign the players they signed or pay the wages they paid.

A top striker is £15-20million, we didn’t do that. We are where we are because we did what we did. We couldn’t sign players and couldn’t pay wages or the fee.”

Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Pon 27 Nov 2017 - 16:33

Znam. To i kazem, od govana pita. A opet moras dovesti jer ti treba ekipa da imas makar koga da izvedes na teren. Jebi ga, tako nam je kako nam je. Ja se uzdam u to da ova zenska kupi klub potom sedne sa Benitezom i vidi sta nam i kako treba, da se napravi neka makar srednjerocna strategija pa polako. Promenice se raspolozenje kad se opet pobedi.

Djuka

Broj poruka : 577
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Pon 27 Nov 2017 - 20:54

Gore od toga kad ne znas kako si izgubio je kad ne znas kako si pobedio.
Jos uvek me hvata jeza kad se setim jednog bivseg menadzera i njegovih zimskih pojacanja posle odresene kese. Slusala se francuska himna na St Jamesu ubrzo.
-Povrede
-nema plana B
-promasena(nekvalitetna) pojacanja...
Rafa je kriv samo za ovo drugo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Pon 27 Nov 2017 - 21:13

Rafa Benitez:

"Our reality is if you want to buy a striker that scores 20 goals every year then you have to pay £40m.

"An average striker is £15m, £20m, or £25m. If he kicks the ball forward it's £15m, if he scores it's £25m. We didn't do that and that's it. (NB: Joselu cost £5m).

"We need to know who we are, and where we are. It can be worse if we start questioning everything, the reality is the reality.

"You can lose against the top teams, we have to compete against Huddersfield, Brighton, or Burnley, but we couldn't sign players that they signed. We couldn't pay the wages that they paid, so that is what we have.

"I can tell you a couple of players in each team that maybe we could have signed, but we couldn't pay the wages, or we couldn't pay the transfer fee, or whatever.

"That is a message for our fans - so stick together. We have to support our team, we have to support our players, so stick together."

"The top six teams are the higher wages - the top six are the top six in wage bills. The fans have to realise that it could be worse."

"We will be better in the second half of the season. We aim for 20 points in the first half of the season, so if we win some games in between, that will make things easier.

"A message for our fans - stick together. You see what we have and the players are giving everything. They can manage if we stay calm.

"We have to support our team; to support our players. If they make the worst mistake in football history, we stick together."

"What is our target? To stay in the Premier League. Nobody said it would be easy. I have confidence. Sometimes you will win, sometimes you will lose."

Reći ću vam nešto. Ja mislim da Rafa zna da će prodaja kluba uslediti vrlo brzo, jer je današnjim izjavama direktno uperio prst na Ashleya za transfere, odnosno na količinu novca koju je dobio od njega za transfere. Od 1. septembra rafa nije kritikovao Ashley jer je znao da kritikama neće postići ništa već samo može da dobije otkaz. Danas ga je pametnim rečima kritikovao.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Uto 28 Nov 2017 - 6:46

Ne znam da li je kritika ili samo vracanje u realnost. Ako se sada napravi pritisak na ovakvu ekipu to nije dobro. Mozda je samo obracanje navijacima i molba za podrskom. A mozda i zna sta se iza brda valja.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Uto 28 Nov 2017 - 22:17

Sad sam pogledao na transfermarkt.co.uk transfere klubova koje je rafa naveo kao primere.
Burnley
Chris Wood £14.76m
Jack Cork          £8.19m
Nahki Wells       £4.86m
Jonathan Walters £2.07m
Phil Bardsley     £756k
Cisto kao napomena prodali su Michael Keane za £25.65m i Andre Gray za £18.36m (odatle pare)

Brighton
José Izquierdo   £13.50m
Davy Pröpper £11.70m
Mathew Ryan     £5.40m
Markus Suttner   £4.05m
Pascal Groß £2.70m
Ezequiel Schelotto  £2.70m
Ales Mateju       £2.25m
Soufyan Ahannach  £540k

Huddersfield

Steve Mounié £11.70m
Aaron Mooy £8.19m
Tom Ince        £8.19m
Scott Malone     £3.51m
Laurent Depoitre £3.42m
Zanka         £2.43m
Abdelhamid Sabiri £1.35m
Elias Kachunga   £1.17m

a evo i nas da se prisetimo.

Jacob Murphy    £10.17m
Florian Lejeune £9.00m
Christian Atsu   £6.75m
Joselu         £4.95m
Javier Manquillo  £4.50m
Mikel Merino      £2.70m

Kada pogledamo nije mnogo velika razlika, zar ne? Sto se plata tice, kod nas Jonjo Shelvey ima 80k nedeljno, mitar 65 k nedeljno. Kod Brighton-a je to 20k Brown koji je na pozajmici iz chelsea, pa mislim da to oni placajju, a tu je i Krul koji ima 50k. Kod Burnley-a to je defour koji ima 35k a kod hudersfield-a je to Kachunga koji ima 17k nedeljno, toliko o platama. E sad nemojte me drzati za rec da su ove plate tacne, posto retko koji tim objavi javno primanja igraca, ako ima negde a neko zna, neka stavi. Ovo sam ja nasao na http://www.spotrac.com ne znam koliko su tacni.
Ponovo da kazem, Hughton ni toliko nije imao za kupovinu, pa se snalazio bolje..Treba prestati da se traze izgovori i skoncentrisati se na to da se nesto promeni, po mogucnosti na bolje. I niko osim Rafe nije uticao na to ko ce doci.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Uto 28 Nov 2017 - 23:33

Mitrović ima 30.000 funti nedeljno i bonuse: 16.000 funti za pobedu i 8.000 funti za remi (kad igra). Dakle, taj sajt nije tačan a napisali su da Mitar ima 65K.

Zatim, Shelvey ima platu od 60.000 funti nedeljno a ne 80K koliko si napisao.

Thug

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Sre 29 Nov 2017 - 9:04

http://www.chroniclelive.co.uk/sport/football/football-news/newcastle-uniteds-average-weekly-wage-13959091
Tu sam nasao za Jonjo Shelvey-evu platu. I takodje rekao da ne znam koliko je sve to tacno. U svakom slucaju ne verujem da i jedan od timova koje je Rafa naveo daju vece plate od nas.

The average weekly wage among the first-team squad at St James’ Park is £32,888 - a full £18,000 less than the division’s median figure of £50,817. Iz gore navedenog clanka. Ako je to prosek...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   

Nazad na vrh Ići dole

Newcastle - Watford 0:3
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: