Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Huddersfield Town 1:0 Newcastle United

Ići dole 
AutorPoruka
m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 14:00

Još 30ak minuta do početka utakmice. Prvo gostovanje ove sezone. Protivnik je iznenadio u prvom kolom i pobedio Crystal Palace sa čak 0:3. Možda će ih to malo opustiti pa će očekivati sličan ishod i ovde. Mi smo očekivano pukli od Tottenhama, jedne od najboljnih ekipa ove a i prošlih par sezona. A ostali smo im dužni sa onih 5:1.

Sve je moguće danas. Samo bez nerviranja, zna se ko smo i shelvi smo.

Poslednji put izmenio m.c.t. dana Ned 20 Avg 2017 - 16:34, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

Broj poruka : 1489
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 14:24

Drugo kolo, već zadnji red kombinujemo od igrača koji inače ne igraju na tim pozicijama. A koliko vidim ako se neko od zadnja četiri povrijedi u rezervama nema ko da ih zamijeni, možda Mitra na beka?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Djuka

Broj poruka : 577
Godina : 35
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 14:35

Pa dokle vise tolerisanje bezobzirnih startova ! Sta je ovo...
Idemo Nufc
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Broj poruka : 2936
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 15:24

Jad, cemer i bol...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 15:26

Na osnovu viđenog u prvom poluvremnu protiv jedne od najlošijih ekipa u PL nameće se samo jedan zaključak. Taj je da nam slijedi grčevita borba za opstanak.
Nazad na vrh Ići dole
moody

Broj poruka : 1415
Godina : 26
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 15:27

Pretanko igraju.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 15:41

Mitar da pakuje kofere,usao pre njega covek koji ima dva treninga...
Kako smo naivni,Mankiljo i Merino nisu prisutni...inferiorni smo fizicki...
Lasceles je mentalno limitiran
Nazad na vrh Ići dole
Thug

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 15:45

Kod rafe ce spanci uvek biti zasticeni/preferirani u odnosu na ostale...u svim njegovim ekipama je tako, to ne znaci da mitar ide. Slabo, ko curice neke igraju, ovaj Ritchie kao da zeli da dobije zuti da bi se kurcio u svlacionici da je dobio zuti, tako u prosloj tako sad...nema ko da kreira, merino nevidljiv, igramo sa igracem manje...Samo se rafa cuje kako vice havier, havier Smile Pereza vise nemam snage da komentarisem...
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 15:58

Vadi vise ovog Hejdena i goni ga negde
Nazad na vrh Ići dole
milan25

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 16:38

Od čitavog tima danas je jedino Mbemba bio prosječan, ostali daleko ispod prosjeka. Manquillo jako loš, tačnije potpuno odsutan i djeluje mi kao totalni promašaj. Postaje mi jako upitna navijačka podrška za Rafu jer prvo forsira neku igru i formaciju koja ne može da prođe ni protiv Huddersfielda a drugo doveo je totalne tokmake u ljetnom prelaznom roku(osim možda onog francuza što se povrijedio prošle nedelje). Ako ne može dovesti bolje neka uvede omladince i one iz rezervnog sastava da igraju. Iduće subote susret dva tima sa 0 bodova ni tu nisam optimista ako budu igrali ovako.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 18:06

Kao što je komentator rekao "Newcastle amaterski klub koji je zalutao u PL". Opet je ovo bila spora, bezidejna, loše postavljena igra. Što kaže Thug, izgleda da Rafa gura svoje špance. Perez koji treba da bude igrač tipa Mijatović, dosadan kao mušica, da leti po terenu, stvara šansa, daje golove, bude kreator... on je zalizani lenji padavičar. Kao što Djuka kaže fizičko smo inferiorni. Gayle je igrač koji može sebi da stvori prostor u drugoj ligi. Joselu svaki stameniji odbrambeni igrač će da odgura kako hoće. Krakati Diame me podsetio na Sisea, čovek tako nonšalantno izgubi loptu pa se pokida da je vrati i onda je odmah dodao protivničkom igraču?!? Ritchie-ijev prgavi ego turbo karakter takođe može imati prolaz samo u drugoj ligi. Rafa koji je imao čvrst stav da hoće odrešene ruke po pitanju transfera su do dovele do toga da nikad manje igrača nismo doveli i nikad manje para nismo potrošili. Rafa koji ne zna kako da uklopi Mitrovića u ekipu a forsira ga u pripremnim utakmicama. Svi su se smejali Žigiću da čovek nema ništa fudbalsko u sebi a on je bio strah za protivničke odbrane jer je uvek odvlačio nekoliko igrača i onda asistira prvom slobodnom. Slično radi i Mitrović. Imao sam osećaj da odbrana Hadersfilda nije ni trunku zabrinuta za naše "napade". Sve je tako lako čitati. Dve utakmice = nula golova. Ne krivim toliko ni napad koliko Rafu. Njega voli ceo grad, svi navijači, sigurno ne pamti kad je to imao u karijeri poslednji put. Nikakav pritisak na njega. Tako se i ceo tim ponaša. Igrao sam pre mali fudbal sa jednim Markom u ekipi. I cela moja ekipa ostavi "srce" na terenu, koliko znamo i umemo, damo sve od sebe.. i izgubimo.. i opet sledeće nedelje.. i svi mrtvi umorni, grčevi, udarci, znoj, razočarenje... jedino je Marko bio u fazonu "ja sam se baš lepo istrčao". On zakuca u napad, šutne na gol kad god stigne. I ode kući srećan, lepo se istrčao. Naravno prestali smo da ga zovemo. Rafa je sigruno dobar menadžer, ali moraće jako uskoro da pokaže neke promene i da ne bude srećan jer su se igrači lepo istrčali. U novijoj istoriji još uvek niko ne može da priđe Pardew-u i koliko je on postigao, koliko god to smešno zvučalo.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 18:17

Slazem se M.c.t.,posebno u vezi Mitrovic-Gejl, tu se najvise vidi apsurd,uigravati prvog,a zatim forsirati beskorisnost drugog.Prica o treninzima pada u vodu jer je Joselu kratko u klubu.Ipak,pokrenuo je igru,a zatim ocajna izmena -Diame,dokaz loseg vodjenja meca.Nisu ni oni nesto extra,ali su dokaz da napreduju i rastu kao tim,odlicna pojacanja i posto i njihov trener voli pojacanja iz otadzbine,jasno je jos jednom zasto je Nemacka prvak sveta a Spanija ne.Imamo spanske talente od pre 5 godina koji nisu imali konstantnu sezonu u karijeri
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6317
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 18:19

Zabrinut sam.

Djuka

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 18:27

i ja sam Savicu,deluje mi ekipa totalno bezvoljna i kao da mane svakog pojedinca iskacu u prvi plan
Eliotu vise ne vracati loptu,Lascel se trudi ali ima nezgodnu naviku da se povlaci kad god je protivnik nadomak 16,prodali nam foru samo tako kod gola, cisto na hrabrost nas pobedili.Hajden i Diame su drugoligaski igraci,a Perez ne moze u istu postavu sa Gejlom i Atsuom,tu je vec neko tera inat.Onaj dupli pas Perez-Rici,pa parada, je vise slucajnost no akcija.Mogli smo do gola,ali nespretnost i muljanje na 30m je taaako predvidjeno i staromodno.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 18:30

Odbrana je cak i bila ok s obzirom ko je igrao,ali su ostali podbacili.Videli smo tu saplitanja o loptu,trcanje u prazno,pogresne pasove,bolja ekipa ce nam smestiti podosta u mrezu.
I da ponovim,mora da se iskristalise ovo s Mitrovicem,ili pare ili da igra,preskupa je rezervacija za njegovu stolicu...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 19:19

Koliki se novci sad vrte u fudbalu Mitrović je sića. Ashley/Newcastle ima sigurno 150+miliona da uloži u igrače ali ko zna kakva je loša situacija izmedju Rafe i Ashley-ija. Možda Ashley namerno neće da mu da pare kako bi fanovi zamrzeli Rafu i kako bi mogao lakše onda da ga otera. Da ga je oterao pred početak sezone izbila bi pobuna.

Odbrana je bila ok jer kad su dali gol više nisu nam ni prelazili polovinu terena. Umesto da stvorimo neku gužvu u njihovih 16, mi smo se dodavali i  pravili statistiku poseda lopte.

Ne znam šta da mislim, uvek neki razdor u Newcastlu. Žalosno, kao kad vidiš igrača u košarci od 2,20 npr koji ne zna da zakuca nego polaže i promaši.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 19:22

Polako pocinjem da sumnjam u takticko umece Rafe. Kako ne vidis da bi Mitar razbucao ovu odbranu Hadersfilda? Ako neko moze da se nosi sa ovim rmpalijama to je on. Gledao sam twittove navijaca posle utakmice, svi se pitaju zasto rafa ne gotivi mutra, odnosno zasto mitar nije usao makar 20min. Ne znam, ako vidis da imaju drvece u odbrani zasto ne porbas sa pas igrom umesto dugim loptama? Ako vec igras sa Gayle-om zasto mu ne daju pas u prostor ako vec ne moze da se nosi sa dugim loptama...I zasto vec 10-15 godina nemamo kreativca? Nekog fudbalski inteligentnog? Ne znam, ovako vrlo dug i tezak put nas ceka...prepun gubljenja zivaca.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 19:52

Pretpostavljam da će Mitrović igrati u srijedu u kupu, vjerovatno i Aarons, ne znam šta je sa De Jongom? Treba nešto drugo probati jer ovo što smo danas gledali izgleda bezidejno, bezvoljno i ne liči ni na šta. Teško da može da bude gore nego što je danas bilo. Da je danas protiv nas igrao recimo jedan od Mančestera vjerovatno bi nas razbucali sa 5 ili 6:0. Ovako smo izgubili samo 1:0 jer ovi su svjesni svojih limita, dali gol i nakon toga sačuvali svoj što im i nije bilo teško protiv nas.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 20:27

Ne znam ko ce nam igrati pozadi u kupu.
Klub koji bi trebalo da pravi igrace za ambicioznije klubove,e to je vizija naseg vlasnika.Rafa je na 50% uspesnosti prilikom dobodjenja igraca i jasno je da imamo mnogo vise nedoraslih mesta u timu za jedno ovakvo takmicenje.
Nije Rafa izgubio ni znanje ni pamet preko noci,te da se ne seca da su mu odsutni Selvi,pogubljeni Gejl i nervozni Rici bili nosioci igre u Cemoonsipu,igre koja ne moze vise da prodje.Pokusao je danas tehnikom protiv snage i verovatno vise nikada necemo imati ovakvu postavu. Hvala Bogu
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Broj poruka : 8865
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Ned 20 Avg 2017 - 22:15

Tezak start lige. Odmah da samopouzdanje ode dole. Nisam gledao a i da jesam slabo bih ja takticki znao sta da proanaliziram. Samo mi je u glavi bilo da li Shelveya iole zabole kurac za ovo sto je uradio ekipi. Jok, platica ce da legne dok sam ja isti pavijan kao sto sam vazda bio.
Sto se tice pojacanja i ostalog: 1. Igraci su preskupi, 2. Nemas koga dovesti. Sigurno da Benitez ekonomise sa time sto ima i da nece da plati nekog skarta i da sjebe pola budzeta na njega pa dovodi nesto sto ima kakvo-takvo znanje za iste takve pare. I sjebe ti se koliko igraca u prvom kolu. Teska su vremena, nema sta.

milan25

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Pon 21 Avg 2017 - 9:53

Juče smo igrali u crnim dresovima, po igri crno nam se piše taman kakvi su nam i dresovi. Gore sam spominjao Manquilla, Rafa ga je doveo iz Sunderlanda koji je prošle godine kao što znamo ispao. Dakle dovodiš odbrambenog fudbalera znamo odakle a Anitu kojeg smo mogli zadržati skoro za džaba puštaš da ode. Znamo mi da je Anita limitiran ali mu borbenosti nikada nije nedostajalo, može igrati na više pozicija i prošle godine je uglavnom igrao na desnom beku dosta pristojno. Ne vidim logiku u ovom "pojačanju", nadam se da će me vrijeme demantovati ali čisto sumnjam. Kada se oporavi Yedlin vjerovatno će grijati klupu.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Pon 21 Avg 2017 - 13:07

Mankiljo je idealan u formaciji sa 3-com pozadi.Solidan skok i stabilnost,tesko ga je proci.
Ne oseti bas loptu kad treba da centrira ili doda na duze od pet metara.Ume da ispuca.Doveden kao eventualna zamena.Igra zbog povrede Jedlina. Problem je sto je sve losiji. Zaspao je kod gola Totenhema,a i juce.Mada nam je cela ekipa je kao da smo jos uvek na pripremana.Mislim da smo uz Celzi najvise igraca koristili u ova dva kola
Naravno Mankiljo je pride i Spanac.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

Broj poruka : 928
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Pon 21 Avg 2017 - 14:11

Vidim puno pesimizma...mene još nije obuzeo...i dalje mislim da konobar ima neku viziju koja će se na kraju pokazati dovoljno dobra da završimo negdje oko sredine...neki jako bitni igrači su nam ozljeđeni a ovi backupovi su samo backupovi...trenutno igramo bez ijednog pravog beka tj. backup lijevi bek nam igra prvog desnog a CB koji može eventualno igrati RB nam igra LB...jasno mi je da će biti teško no ja sam optimist što se sezone tiće...i nikako mi nije jasno kao ni nikome od vas - Mitrović...to ne mogu nikako da shvatim - pa daj konobaru pruži mu šansu više, daj mu tri četiri utakmice u nizu i onda ako sjebe goni ga u PM ali daj mu pravu šansu...nitko me ne može uvjeriti da protiv ovih ne bi bolje prošli da je Mitrović igrao ili od prve ili da je ušao kao zamjena...no prošla su samo dva kola...puno je još do kraja...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Broj poruka : 8865
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   Pon 21 Avg 2017 - 18:27

Nisam ni ja pesimistican, dva kola su prosla od toga smo u prvom igrali sa jednom od ekipa koja ce se tuci za vrh. Istina je da imamo 0 bodova i to ne daje dobar utisak. I prosle godine i to u daleko slabijem takmicenju smo lose poceli pa smo se popravljali. Sto kaze Benitez: na ovom nivou takmicenja svaka se greska placa, to je sada sa nama slucaj. Verujem da ekipi treba neko vreme da stekne jebeno samopouzdanje i da pocne da primenjuje nesto sto je vezbano na treninzima.
Pesimistican jesam sto se igraca tice - krpimo se sa, bukvalno zakrpama a izgleda da i takvih presusuje. I ova pojacanja ne bih tek tako otpisivao kao nistavna, sigurno ce trebati takmicarskih, pravih utakmica da se profunkcionise u novoj ligi i timu. Idemo polako, iovako se nista ne ocekuje od ove sezone.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town 1:0 Newcastle United   

Nazad na vrh Ići dole

Huddersfield Town 1:0 Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: