Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Ipswich Town - Newcastle United 3:1

Ići dole 
AutorPoruka
Savic

Broj poruka : 6289
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Ned 16 Apr 2017 - 23:14

Poslednji put izmenio Savic dana Pon 17 Apr 2017 - 18:15, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 0:17

mitros on fire Very Happy

Srki

Broj poruka : 8846
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 13:15

Ovo vec mora da se bije.

tinno

Broj poruka : 200
Godina : 39
Datum upisa : 29.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 16:45

Mekano, mekano...

Nije ovo za premiership
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
toon72

Broj poruka : 918
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 16:51

ovo izgleda katastrofalno...loša igra cijele momčadi....poluvrijeme gubimo...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 16:57

Predvidivo, sporo, loše, bezidejno...

milan25

Broj poruka : 1470
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 16:57

1.Zašto je promijenjeno pola ekipe sa prošle utakmice koju smo u svakom slučaju puno bolje igrali nego ovu?
2.Igra nam je čisti kurac, prije desetak dana sam napisao da nema panike a sada mogu reći da mene panika uveliko hvata...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 17:01

Zabili nam gol iz skolske akcije, nema sta. Sta je ralog za ovakva nasa padanja vise ne znam ni sam. Ajde, imamo celo drugo PV da vidimo da li mozemo ista da izvucemo.

toon72

Broj poruka : 918
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 17:57

Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 18:19

moody

Broj poruka : 1413
Godina : 26
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 19:19

Katastrofa na kraju.

Je li vama pokazuje nove poruke na forumima. Ja odavno mislim niko ništa ne piše. Je li se nešto promijenilo na forumu ili je do mene. Mislim na one ikone sa lijeve strane.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 20:03

Pasivni smo

Dinko

Broj poruka : 1591
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 20:11

Kad nema covjek sta pametno napisati onda i ne pise. Kako igramo sve losije tako i mi pisemo sve manje komentara. Ovo sto se sada desava se zove tipicni Newcastle i tu nema sta da se komentarise. Psiholog samo njima moze pomoci. A i nama.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

Broj poruka : 1470
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 20:51

Dinko ::
Kad nema covjek sta pametno napisati onda i ne pise. Kako igramo sve losije tako i mi pisemo sve manje komentara. Ovo sto se sada desava se zove tipicni Newcastle i tu nema sta da se komentarise. Psiholog samo njima moze pomoci. A i nama.
lol!

Svi smo razočarani zadnjim izdanjima našeg kluba ali šta je tu je. Čini se da je Rafa poprilično pogubio konce, u tri dana mijenja pola ekipe a to nam nije donijelo ništa dobro.
Stvari stoje tako da ako Huddersfield koji je večeras remizirao osvoji sve bodove do kraja nama treba još 5 bodova. Ako eventualno jednu remiziraju i tri dobiju onda nama trebaju tri boda. Teoretski je i Reading još u igri i ako bi oni dobili sve do kraja onda nam trebaju tri boda da bi bili ispred njih. Ako idućeg ponedeljka ne osvojimo ta tri boda protiv Prestona koji smo jesenas u kupu dobili sa 6:0 onda se stvarno, ali baš stvarno moramo zabrinuti. Žalosno je to što sa ovoliko bodova prednosti i ovoliko utakmica do kraja moramo da strahujemo za plasman u PL ali slaba izdanja naših fudbalera su do toga dovela. Valjda će ovo nekako uspješno privesti kraju a onda treba bar dvije trećine njih rastjerati i dovesti neke ozbiljnije fudbalere inače nam ne gine povratak u ovo isto takmičenje.

Poslednji izmenio milan25 dana Pon 17 Apr 2017 - 21:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Broj poruka : 566
Godina : 34
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 21:00

Verujem da ne moze gore od ovoga,u taktici,postavi,pripremi za utakmicu.Ne moze bezobraznije od ove nonsalantnosti.Forma je zapecku,a ova alhemija oko izmena i rotiranja igraca je jedino sto me brine,jer se ponavlja. Odbrana je losija kako je ocvetalo...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pon 17 Apr 2017 - 21:01

Matematika je jasna. Ako Huddersfield sledećeg vikenda ne pobedi Jokanovićev Fulham, nas pobeda protiv Prestona vraća u PL jer ćemo sakupiti 88 bodova i imati daleko bolju gol razliku i od Readinga i od Huddersfielda. Ako tako ne bude, nama je potrebno još pet bodova iz tri kola. Iako smo majstori da sami sebi otežamo život, još uvek je sve u našim rukama.

Poslednji izmenio Savic dana Uto 18 Apr 2017 - 9:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nufc.blog.co.yu
Srki

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Uto 18 Apr 2017 - 5:57

Meni deluje da je na snazi dobra stara Njukina ogra za kladionicu. I ne samo Njukaslova vec uopste. Uvek smo tako prdeli pa stiskali, uvek. Nasviramo donekle da bismo onda prodavali. Moderni fudbal, metnem ga bas.

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pet 21 Apr 2017 - 11:23

Ne sumnjam da ćemo obnoviti igrače kad udjemo u PL, i da će to biti sasvim neki drugi Newcastle. Ali... i dalje vučemo greške i plašim se da slabo učimo. Previše igrača bi trebalo da promenimo kako bi krenuli da stvaramo nešto. Shelvey je jedan od naših najboljih igrača i sumnjam da će otići, ali on ima Ben Arfa sindrom. Probudi se tek na svakoj petoj utakmici i oduševi sve.

Pogba jeste preplaćen igrač i svi su očekivali nešto spektakularno od njega ali ništa od toga. Njegov posao je da bude konstantan i da drži sredinu terena. On to i radi, Shelvey to ne može. Isto kao što sam to oduvek pričao i za Sisokoa.

Ne paničim ja za ovo što se sad dešava Newcastlu, krivo mi je što nećemo biti prvaci ove lige, to bi bio veliki "boost" za igrače i klub. Ali ajde, poenta je promocija i to smo uspeli (ne verujem da možemo skliznuti sa drugog mesta, imamo 3 utakmice a treba nam još samo 3 boda, igramo protiv Prestona koji ima problema sa povredama). I ja bih bio srećan da sledeće sezone u PL budemo oko 10-og mesta. Ali video sam dosta toga u taktici Rafe što mi se nije svidelo tokom sezone (a i na kraju prošle sezone). Naravno Rafa je ogromno poboljšanje u odnosu na 2 prethodna menadžera (ako tako mogu da ih nazovem). Nadam se samo da će Ashley dati ista sredstva kao i McClarenu kad smo bili valjda 4 ili 5 klub u ligi po potrošenom novcu na igrače. Onda bih mogao sa nekom dozom uzbudjenja da se nadam sledećoj sezoni (i tom 10-om mestu Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

Broj poruka : 4329
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pet 21 Apr 2017 - 12:13

Od igrača koje imamo, nijedan nema kvalitet za dobru PL ekipu.

Uzmimo za primer bilo koji mid-table tim - Shelvey i Ritchie, koji su, po meni, jedini malo iznad proseka, bi grejali klupu. Gayle takođe, bez obzira na broj golova u Championshipu.

Ako uporedimo sa godinom kad smo prvi put ispali, tad je pola ekipe moglo da se zapljune za startnih XI u bilo kom mid-table timu - Krul, Carroll, Barton, Coloccini, Nolan i Enrique. Ovo što imamo sad je u najbolju ruku na nivou tadašnjih Routlegdea, Guthriea, Simpsona i Lovenkrandsa.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Pet 21 Apr 2017 - 15:39

Ne diraj mi Lovenkrandsa spreman sam da zavrnem rukave, uzmem tastaturu u ruke i kucam dok ne crknem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Sub 22 Apr 2017 - 12:43

RIOT

Broj poruka : 4329
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Ned 23 Apr 2017 - 12:44

Ja ga obožavao do imbecilnosti.

Ali jebiga, ispodprosečan igrač za PL.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   Ned 23 Apr 2017 - 13:45

Lepi su nam bili ovi dresovi. Jebala ih puma bas. Ja bi dekretom propisao da mogu samo adidas da nose i mrs.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ipswich Town - Newcastle United 3:1   

Nazad na vrh Ići dole

Ipswich Town - Newcastle United 3:1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: