Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Huddersfield Town - Newcastle United 1:3

Ići dole 
AutorPoruka
Savic

Broj poruka : 6317
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Uto 28 Feb 2017 - 23:24

toon72

Broj poruka : 928
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 17:35

Anita i Murphy u startnih 11 i bez gouffrana....za mene malo iznenađenje...ako Brighton izgubi (a za sada je tako) mogla bi ovo biti odlučujuća utakmica...ajmo Rafa uzeti sva tri...mada bi i jedan bio dobar...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
toon72

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 18:00

brighton izgubio 3-0....znači bez obzira na današnji rezultat ostajemo prvi...uzmemo li sva tri boda odvajamo se za mirniji nastavak, izgubimo li i Huddersfield ulazi u borbu za drugo i prvo mjesto, sa nerješenim sve ostaje status quo....pa majku mu onda po sva tri boda i tko pukovnik tko pokojnik...HOWAY!!!
Ovo je prva meč lopta, pritisak je na protivniku a ne na nama, moramo ovo iskoristiti....
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Broj poruka : 577
Godina : 35
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 19:07

Ohohoho...bravo Nufc,idemo.Konacno opet radi tastatura.Malo brinu ovi sutevi ali mi znamo,mi mozemo,mi hocemo...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Broj poruka : 8865
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 19:41

Nastelovao se na utakmicu ali i zaspah. Ukljucio se u 47' op 0:2. Pa kad smo Brightinu objasnili neke stvari ne zna sto bismo ove stedeli!?

NUFC96

Broj poruka : 827
Godina : 37
Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 20:03

Šta je govnar svirao, ne verujem
Nazad na vrh Ići dole
toon72

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 20:26

Huddersfield mi se čini puno ozbiljnija momčad od Brightona....mogli bi oni i drugi do kraja...ali mislim da je vrijeme da stavimo šampanjac na hlađenje....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 20:28

Eto. Resis sve u dve utakmice. Tako to radi signor Benitez. Mitrovic ni u ekipi?!? Sada je vec gotovo sogurno da tu nesto ne ide ali ponovo mi je utisak Benitez tj sta znaci kad imas sefa a ne pickicu-nista ne izlazi van svlacionice, nema rekla-kazala. Tribina, tribina, klupa, klupa-imas da cutis i da radis kako ti se kaze.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 20:29

@toon 72

Ja ga stavio jos na pocetku sezone. Kao zmija je leden Very Happy

Djuka

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 20:34

Bravo momci,bravo Rafa,poklone Svevisnjeg treba umeti iskoristiti na pravi nacin.Emotivno sam se ispraznio na prosloj utakmici,ovu su me manje namucili. Ostvarili smo jos jednu pobedu protiv moguceg rivala dogodine,a mi cemo biti jos jaci.Javna pohvala Dametu za ovih 180+ minuta. Penal je kompezacija? Malo sutra,Marfijef gol je cist kao suza,mora da je sampion u fliperu,kako je provukao onu loptu...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

Broj poruka : 1489
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 20:44

Na muci se poznaju junaci, odigrali smo bunker za medalju i skoro pa riješili pitanje plasmana u Premier ligu. Izgleda da ne moramo brinuti kada igramo sa jačim ekipama nego sa fenjerašima, jako mi se svidjelo kako smo odigrali ovu utakmicu jer ovi nisu ni malo naivni, po meni su puno bolji od Brightona. U drugom poluvremenu sam baš strahovao da će neko dobiti drugi žuti naročito Shelvey.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 21:54

Uvek sam govorio i sada stojim iza toga da se prvenstvo ne osvaja u derbi utakmicama, već u pobedama protiv realno slabijih timova i timova koji su na sredini i pri dnu tabele. Međutim, kada najbliže pratioce tresneš ovako kao mi Brightona 1:2 i večeras Huddersfielda 1:3, svi te gledaju drugačijim očima. Svi te gledaju kao šampiona. Tako mora biti sve do maja 2017. godine.

Korak po korak, meč po meč, pobeda za pobedom i eto nas sledećeg avgusta u Premier League.

Ništa još nije gotovo. Ima još puno da se igra, još puno bodova je u opticaju, ali verujem u Beniteza. Sada nastupa mentalna snaga, ona sada igra presudnu ulogu.

Kao prošle godine kad je Leicester City uzeo titulu igrajući utakmicu za utakmicom, pobeđujući utakmicu za utakmicom, psihologijom su pobedili svoje rivale.

Tako ćemo i mi. Psihologijom pobeđujemo. Ona je sada naša najveća snaga.

Danas je Rafa na psihološkom planu pobedio vrlo dobrog trenera domaćih Wagnera. No to smo već viđali ove sezone. Ta igra se zove: evo vam lopta pa se vi dodavajte u krug do besvesti, a kad vam je uzmemo najebali ste.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 22:33

Nema sta, jasno je da Rafa zna sta radi, poznaje fudbal. Pitanje je igrackog kadra sa kojim mozes da izneses svoje zamisli, u to sam sumnjao vise nego u Beniteza. Pametno je tempirao, docekao dve prave utakmice, izdominirao i popeo se na vrh uz sad vec lepu razliku. Imamo sefa i ja ne brinem uopste. Svaki moj komentar da bi trebalo ovako ili onako, da treba ovaj a ne onaj je suvisan. Kad imas Raficu onda sedi i gledaj, uci ako te zanima i to je to.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 22:48

https://www.youtube.com/watch?v=ONteaSvFjR0

Nisam ispratio tekmu, prespavao sam dobar deo. Lep Gayle-ov gol, stvarno je masina ove sezone. Krivo mi je sto sa Mitrovicem ocigledno nesto nije u redu, mislim da nije ni do formacije ni taktike vec nesto na relaciji Mitro-Benitez. Znamo svi da bazdaren nije ali da li je moguce da bas  toliko nije normalan...

Poslednji izmenio Srki dana Ned 5 Mar 2017 - 0:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Sub 4 Mar 2017 - 23:34

Koliko ja mogu da vidim Mitar se u Rafine taktičke vizije nikako ne uklapa i čini mi se da se za njega vrata Newcastla lagano zatvaraju. Ako nije uspio u Championship sezoni stvarno ne znam kako će u Premier ligi tim prije što se za narednu sezonu očekuju još neka zvučnija pojačanja u špicu napada. Njegova eventualna šansa bi bila kada bi igrali sa dva napadača a kod Rafe ćemo takvo nešto teško dočekati.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Ned 5 Mar 2017 - 0:57

Znam, ali da te ne stavi u postavu za utakmicu, izbaci te iz ekipe? Malo mi je to jace nesto od ciston ne uklapanja u takticke zamisli trenera. Nije prvi izbor i to je jasno ali je ipak izbor ako ga skartiras iz ekipe to meni vec lici na konflikt sa sefom tj. neko puno sere.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Ned 5 Mar 2017 - 1:17

Statistika na kraju teksta:

http://www.bbc.com/sport/football/39086346

Kako mi je uvek islo na q... kad dominiras nad nekim i onda ti kao kurve zavuku i fasujes a sada mi je to dokaz nadmoci. Igraj brajo koliko hoces popices 3 po prknu pa posle vidi sta ces. Ipak je to fudbal koji treba da se igra.

Djuka

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Ned 5 Mar 2017 - 1:57

Gledano cisto s fudbalske strane,Mitar od oktobra nije ono sto bi trebalo da bude.Procenat realizacije mu je najlosiji u odnosu na GOjLa,Marfija i dodacu Pereza.Mislim ovde i na asistencije.Momak cesce promasi.Da igramo sa dva napadaca,opet ne bi startovao,ne bi smeo.Veteran i rekovalescent su danas postigli golove iz prvih prilika u koje su usli. Za ovaj Rafin fudbal,gde je napadac vrh koplja,Mitrovic je trom. Pio sam rakiju
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Ned 5 Mar 2017 - 2:04

Kako ih je manager iskusno navukao danas,au,plus omaz nasem golmanu,kada bi mnogi preselili na klupu,Darlow je imao presudnu ulogu u pobedi, paradama i kontrolom nad dugim loptama je nabio samopouzdanje...prisustvujemo stvaranju elite...
Jos jednom,nikad necete znati koliko mi je bilo zao sto nisam bio prisutan na forumu,pre neki dan u Brajtonu,to je utakmica koja je krstila ovu generaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Broj poruka : 1672
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Ned 5 Mar 2017 - 10:59

Kad smo kiksali s Bristolom, malo san nervozan bio oko ova 3 gostovanja al evo 2 odrađena sa 6 bodova..
Vjerujem da ćemo ostat prvi i osvojit naslov jer će i ovi ispod nas kiksat do kraja.
Treba 5-6 ozbiljnih pojačanja za Premier ligu da ne ispadnemo odma!!!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Ned 5 Mar 2017 - 12:34

Kada Savić kaže da se prvenstvo osvaja protiv timova sa dna i iz sredine odmah se sjetim one dvije utakmice protiv Blackburna. Sa tih 6 bodova sada bi već bili u Premier ligi. Ali i ovako realno u ovih 11 utakmica možemo komotno da izgubimo 5 i da se plasiramo među prva dva. Ne vjerujem da do kraja možemo izgubiti više od 3 utakmice, zadnju smo izgubili prije više od dva mjeseca.
Što se tiče povratka, vjerujem da bi i sa ovim igračkim kadrom koji sada imamo mogli da obezbjedimo opstanak ali to valjda ne bi trebao biti cilj, tavorenje i borba za opstanak. Uz nekoliko pametnih pojačanja trebali bi postati stabilan prvoligaš.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Ned 5 Mar 2017 - 14:13

Alan Smith17

Broj poruka : 1672
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Ned 5 Mar 2017 - 21:01

Penal na Ritchieu mi izgleda da nije bio il ne vidim dobro, uglavnom svi golovi su smiješni, nisu rezultat nekih akcija kao npr gol Ayozea protiv Brightona.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   Ned 5 Mar 2017 - 21:14

Nahki Wells je spotakao Ritchiea a ovaj pao kao pokošen, sudija Roger East pokazao na belu tačku. Takav penal se svira 50/50, ja ga ne bih nikad svirao.

U drugom polovremenu Shelvey malo jače ušao na Katchungu, ovaj pao kao pokošen, sudija Roger East pokazao na belu tačku. Takav penal se svira 50/50, ja ga ne bih nikad svirao.

Drugi naš gol iz uigrane akcije, jer je Shelvey poslao loptu u šesnaesterac gostiju a Murphy tu akciju pretvorio u gol.

Naš treći gol školski primer kako treba odigrati kada protivnički golman doće da skače na korner. Duga lopta sa svoje polovine, pa nek se protivnički golman snalazi kako zna i ume.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Huddersfield Town - Newcastle United 1:3   

Nazad na vrh Ići dole

Huddersfield Town - Newcastle United 1:3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: