Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Newcastle United - Derby County 1:0

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Broj poruka : 8846
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Derby County 1:0   Ned 5 Feb 2017 - 14:17

Pazi, moguce da mu je dobro dosapnuo. I sa Ashleyeve perspektive on ga je dobro savetovao (vratice se u PL bez dodatnih izdataka). Ali tako ti je sa gazdom, moras da ga drzis u ubedjenju da znas sta radis i da, naravno dajes rezultate. Ali uvek, uvek su oni iznad tebe, nema tu levo-desno.

Savic

Broj poruka : 6289
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Derby County 1:0   Ned 5 Feb 2017 - 17:22

Da, ali ako je Benitez tražio dva igrača u ovom prelaznom roku, ta dva pojačanja ne samo da bi pojačali tim u borbi za povratak u PL, već bi ih Benitez osam meseci uigravao za PL, a ne samo dva meseca, pod uslovom da ih u klub dovede 1. juna 2017. godine.

Pobedom se Newcastle United vratio na čelo tabele Championshipa sa osvojena 62 boda, jer je Brighton svoj meč ovog kola remizirao rezultatom 3-3 i ima jedan bod manje od nas. Reading je takođe odigrao nerešeno u Ipswichu i ima 56 bodova i utakmicu više od nas.

Dinko

Broj poruka : 1591
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Derby County 1:0   Ned 5 Feb 2017 - 19:36

Ja mislim da ne postoji igrac koji je dovoljno bolji od igraca koje imamo i koji bi trenutno podigao kvalitet. A neki koji bi mogao biti kvalitet za premier ligu nece doci kod nas dok smo u drugoj ligi da se uigrava za eventualni ulazak sljedece sezone. Prevelik je to rizik za ozbiljne igrace. A neke budale da dovodimo i nadamo se da ce kod nas da se smire i pocnu da igraju kao nekada - neka,hvala.
Jeste Rafa odlican ali nije nepogresiv. Doveo je neke odlicne igrace ali i neke koji su totalna propast. Imao je dovoljno vremena i para ljetos da dovede koga je htio i nije bas odusevio sa odbrambenim rjesenjima. Mozda mi previse seremo, nije lako to sve posloziti i prekombinovati. U svakom slucaju on radi to sto radi, prvi smo ili drugi konstantno, ne odusevljavamo uvijek ali skupljamo bodove i ne sumnjam da mozemo obezbijediti ulazak u premier ligu. A onda odrijesi kesu i dovedi nekoliko pojacanja. Ne 10 nego max 5 pa valjda mozes s njima obezbijediti plasman od 10 do 15 mjesta. Ja toliko ocekujem i nemam nista protiv ako budemo imali srece pa napravimo i nesto bolje, ali nije realno da pocnemo igrati neki siguran,dobar fudbal ako sad igramo ovako.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
toon72

Broj poruka : 918
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Derby County 1:0   Ned 5 Feb 2017 - 20:42

Baš nešto takvo sam mislio i ja napisati ali sam bio prelijen za to...dijelimo mišljenje Dinko...ova momčad je dovoljno jaka da izbori povratak ali nisam siguran da može bez problema izboriti opstanak a kamoli nešto više od toga...svi su se zapalili za Townsenda - igrača koji ni u jednom beznačajnom klubu ne može biti standardan igrač...kod nas nije toliko problem u parama koliko u odabiru igrača te ponekoj bespotrebnoj prodaji...ono što ovaj klub može spasiti je dobar scouting i odriješiti kesu za neke velike nade jer dobrog i već stvorenog igrača teško da ćemo kupiti i teško da će doći k nama...spojiti talenat i iskustvo i polako izgraditi momčad...ne očekujem čuda već polako građenje momčadi i vraćanje nekadašnjeg renomea momčadi...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Srki

Broj poruka : 8846
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Derby County 1:0   Pon 6 Feb 2017 - 19:53

Svi mi znamo da Benitez zna sta je top-klasa igrac. Ali trebalo je dovuci kakve-takve u klub koji je ispao u drugu ligu, sa neizvesnom sudbinom itd, itd. Kontam da je doveo sta je mogao da dovede, verujem da i sam nije srecan. Kao da mozes i vozio si bmw-a a sada moras da se zadovoljis puntom. Benitez je silne pare i energiju ulozio da dovede Gayle-a i covek mu je vratio sa 20 komada. Pristao da dodje iz PL i da drlja kod nas - svaka cast. Tako da, lepo dinko rece, treba sve to ukombinovati + se jebavati sa gazdom i njegovim dousnicima. Covek to uspeva da hendluje i to je bitno, cilj je i dalje u dohvatu tako da smo dobri.

Izjava posle meca:

"The fans have been amazing for me all year and I'm happy if they continue singing my name, but also supporting the players. If the players win I win, and if the players win the fans win.
"It was important they realised that they can make the difference in a game like this. From the start they were ready to back the team and cheer the players.

"The players responded to it. We started the game well and the fans were happy with that. You could feel the atmosphere when we scored the goal and the fans know the players will run a little bit more if they can feel this support and this atmosphere.

"We played good football for a while and every three points is important. It doesn't matter how you get them.

"In the end we had to defend really well against a really good team to get the points that we deserved."

On Mitrovic:

"He was turning and it’s not easy. You can’t say the goal was open and there were no players around. He was turning and it’s not easy to know exactly.

"The main thing was we created chances - we had players there and we are creating, if we are creating chances eventually we will take them.”

On Diame:

"He was making a difference, he was doing really well. After (Isaac Hayden went off injured), we lost a bit of this control, because in these areas he was a threat.

"We needed to manage (it). It was a decision we had to make during the game. We had to do it."

On Hayden:

"It’s his ankle - he tried to be fit. We knew that we had one less day to recover and we would maybe have some problems with players, but he did really well.

"He was the only one before the game that he could be a risk with his fitness and also his ankle."

On Lascelles:

"He’s fine, he’s just had a little bit of discomfort in his groin. We also wanted to protect him and Grant (Hanley) was training well.

"We’re happy, because in the end we gave an opportunity to Hanley and rested Jamaal."

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Derby County 1:0   

Nazad na vrh Ići dole

Newcastle United - Derby County 1:0
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: