Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Blackburn 1-0 Newcastle

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
milan25

Broj poruka : 1495
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Pon 2 Jan 2017 - 21:12

Nas prvi ponisteni go su samojednom ponovili pa nisam najbolje vidio da li je Gayle uopste dirao loptu. Ako nije onda jedino moze biti pasivni ofsajd koji ne bi ni trebao biti sviran jer niti je zaklanjao golmana niti je uticao na tok akcije na neki drugi nacin.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Savic

Broj poruka : 6327
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Pon 2 Jan 2017 - 21:47

Jeste, dirao je Gayle loptu, pri poništenom golu za nas.

Jedno je sigurno, ako ovako nastavimo toplo-hladno, pobedimo pa izgubimo, nećemo se vratiti u Premier League.

Naš najveći problem trenutno je vezni red. Colback i Hayden ne mogu da igraju jedan pored drugog. Previše su spori i to protivnici vide.

Dinko

Broj poruka : 1597
Godina : 33
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Pon 2 Jan 2017 - 22:35

OK. Protivnici vide nase slabosti ali sta je sa nasim trenerom koji je klasa iznad svih ostalih u ovoj ligi? Zasto on ne vidi slabosti u drugim ekipama i slabosti u svojoj pa da ih popravi? Prevelik je ziceras i ekipi pocinje da nedostaje srca a ipak nisu toliko kvalitetniji od ostalih da bi nastavili sa pobjedjivanjem bez da uloze i srce u svakoj utakmici. Nije to ipak samo matematika kako Rafa misli. To mu je jedina mana, sve ostalo u vezi njega je super ali nikada nece napraviti ekipu koja ce da istrci na teren i grize.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Uto 3 Jan 2017 - 9:19

Rafa ima plan A, međutim, izgleda da nema plan B.

tinno

Broj poruka : 208
Godina : 39
Datum upisa : 29.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Uto 3 Jan 2017 - 15:22

Ne smijemo zaboraviti jednu bitnu stvar. Mi ove godine igramo sa potpuno novim igračima i timom, i nije realno očekivati da će sve proći glatko i da ćemo pregaziti sve ostale ekipe. Sa toliko novih igrača, pad forme i period lošijih rezultata je obavezan, i jedino vjerujem Rafi da je, uz iskustvo iz Premier lige, pravu formu tempirao za kraj zime i početak proljeća. Zadnji put kad smo ispali, zadržali smo veliki dio ekipe pa je posao u Championshipu bio lakši, ali sada se paralelno gradi i tim za budućnost.

S druge strane, Brighton ima uigranu i dodatno pojačanu ekipu koja je prošle godine u zadnjoj utakmici izgubila promociju u EPL, i ima seriju od 18 utakmica bez poraza uz samo 4 nerješena rezultata. To je isto trend koji se ne može nastaviti predugo pa iako jako poštujem Chrisa Hughtona i mislim da nije kod nas dobio priliku koju zaslužuje, očekujem uskoro i njihov pad u formi i u rezultatima.

Kvaliteta i broj igrača u rosteru bi nam morali osigurati relativno lagan put do promocije ali nećemo dobiti nijednu utakmicu samo zato što smo mi Newcastle United. A to bi se moralo iskoristiti da se stvori kompatibilna ekipa koja se ne smije bojati ispadanja u slijedećem periodu, jer to je minimum koji klub veličine Newcastle-a zaslužuje.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Uto 3 Jan 2017 - 15:36

Samo jednu stvar da razjasnim, vezano za Rafaela Beniteza.

Da se razumemo, ja sam veoma zadovoljan što uopšte takav jedan trener vodi moj klub i biću poslednja osoba na svetu koja će tražiti njegovu ostavku i odlazak iz kluba, ali isto tako ću biti i prva osoba na svetu koja će reći i ukazati gde on greši.

I dalje mislim da će stvari doći na svoje mesto i da će Rafa sve to upakovati kako treba i da ćemo se direktno kvalifikovati u Premier League,  jer baraž moramo da izbegnemo kako znamo i umemo! Samo, moramo puno puno da radimo, jer pobede neće doći same od sebe.

TOON TOON!!!

Srki

Broj poruka : 8872
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Uto 3 Jan 2017 - 20:45

Dajte ljudi, nemojte toliko drame posle svakog poraza. Jos nam je sada i prelazni rok, prilika za svezu krv u ekipi. Igra se skoro 50 utakmica samo u ligi, plus kupovi. Duga je sezona a igraci ipak limitirani. Plus ne moze ni Brighton do kraja ovako, osurice i njih neko.

Poslednji izmenio Srki dana Uto 3 Jan 2017 - 23:35, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
tinno

Broj poruka : 208
Godina : 39
Datum upisa : 29.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Uto 3 Jan 2017 - 23:28

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle