Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Broj poruka : 8846
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Pon 26 Dec 2016 - 22:33

Ovo je sramotno sta Sheffield radi. Otkidaju noge pa se prenemazu, lazu, foliraju... Klosari. Usrase mi trip, a ovo je jedna od retkih tekmi koje gledam.

moody

Broj poruka : 1413
Godina : 26
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Pon 26 Dec 2016 - 22:42

Ovo je go kurac
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
NUFC96

Broj poruka : 827
Godina : 37
Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Pon 26 Dec 2016 - 22:50

Trebao je Mitar ranije da uđe, mislim da bi dao gol da je imao više vremena. Ja bih rekao da nam je danas falio Shelvey, nekako niko nije slao dobre lopte napred, nije bilo prave veze između sredine i napada. Nisam ga kapirao kao toliko važnog za tim, ali mi se čini da je to danas bio problem
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Savic

Broj poruka : 6289
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Pon 26 Dec 2016 - 23:10

Ok, nije ovo ništa strašno, srediće to Rafa.

Brat Riot neće više otvarati teme. Poraz od Fulhama, poraz od Foresta i danas poraz od Sova su dovoljni da on više ne otvara teme sa utakmicama. Izvini Mićko, ništa lično, ali tako stoje stvari. Ti si otvarao teme na ta tri meča koje smo izgubili i svoju kvotu si ispunio.

Toliko.

Šalim se naravno. Very Happy

milan25

Broj poruka : 1470
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Pon 26 Dec 2016 - 23:43

Svaki realan ljubitelj fudbala koji je gledao ovu utakmicu će reći da smo je sasvim zasluženo izgubili. Ova utakmica je pokazala sve naše slabosti(nemali broj istih). Mislim da je njihovom treneru Carvalhalu bilo dovoljno da pogleda snimke naših utakmica protiv Wolverhamptona,Blackburna,Huddersfielda i samo prekopira ono što su radili ti protivnici da bi dobio ovu utakmicu. Rafa očigledno nema lijeka za neke taktičke postavke protivnika a i previše je tvrdoglav sa insistiranjem svojih i onda se dešava da gubimo od ekipa koje su po svim fudbalskim parametrima lošije od nas. Sutra će nas Brighton najvjerovatnije prestići tako da na pola prvenstva nećemo biti prvi što i nije pretjerano tragično ali mene brine što gore navedene utakmice pa i večerašnja očigledno ne služe kao nauk nego se isti scenario sve češće ponavlja.
Colback je zaigrao nakon duže pauze i po mom mišljenju pokazao da ga se treba riješiti što prije a nije jedini. Ustvari jedina svijetla tačka večeras bio je Darlow.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1591
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 8:17

Nije bitno kako cemo uci u premierligu ali mene brine ovolika naivnost na pola sezone. Imamo jos samo pola da se uigramo u odbrani. Ovakvi kakvi smo, mozemo se prosetati kroz drugu ligu ali igrace se s nama napadi prve lige.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

Broj poruka : 1470
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 9:10

Ide januar, para imamo pa treba tražiti rješenja u odbrani. A i igra nam je prilično pročitana, većina akcija se svodi na Shelveyeve duge lopte, njega nema na naredne četiri utakmice i afrikanci uskoro idu na njihov kup pa ih neće biti dosta dugo. Mogli bi biti u ozbiljnim problemima. Svaka iole ozbiljnja ekipa će blokirati Shelveya i završiti pola posla, sinoć smo vidjeli kako to ide bez njega, jedna lopta za Gayla na početku koju je njihov golman uspio odbraniti i to je bilo to.
Možda pretjerujem ali meni se ova Benitezova šema sve manje sviđa u zadnje vrijeme.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 9:30

Polako, nemojte se sekirati. Mora i poraz da se desi, malo i za kladionicu da se odigra Smile Svi su mi nesto delovali bezvoljni i mrtvi, nije samo da je Shelvey falii, zato mi je sumnjivo to sve. Prepun stadion a ti kilavis.
Da, ozbiljne ekipe ce nas zatvoriti, to ozbiljne ekipe rade, ali u CC ozbiljnih ekipa nema tako da idemo dalje za iste pare.

Djuka

Broj poruka : 566
Godina : 34
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 10:09

Upozorenje na vreme.
Posle prospavane noći,još više sam ubedjen,ovo je tanko za PL.Hteo sam da napišem post o svom vidjenju linija tima ove sezone,ali samo bih potvrdio ono što je svima jasno,odbrana je sklona panici,sredina zavisi od Selvija,koji neće u PL imati toliko vremena i prostora za pas.Sinoć nije igrao,osetilo se.Kolbek aut
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 10:12

Napad zavisi od dva čoveka,krila i klasičnog egzekutora,koji protiv ozbiljnijeg stopera nema šta da traži.
Problem kad ekipi ide i nema povreda,nastane kad shvatiš da imaš tri,četiri razigrana igrača,a pola je proslo,s ovom postavkom nećemo opstati
Prebili su nas,igrali smo mekano i na momente blago rečeno,naivno. Zabrinjavaju me porazi kod kuće,pogotovo što lice jedan na drugi.

Moram da prepolovim post da bih ga poslao,pišem s mobilnog,ako neko zna kako da pošaljem odjednom sve...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1591
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 10:38

A sto da se mucis daposaljes sve. Salji kako moze, zivimo na rate, mozemo i postove slati na rate 😁

Upravo to sto kazes, previse domacih poraza koji su skoro isti. Cim protivnik stisne zube i muda mi izgledamo kao mali slabasni treceligas iako bi trebalo da pokazemo da smo premierligas koji je kao slucajno ispao i sad je ljut i zeli nazad. To se kod nas ne vidi, a mi bi voljeli. Verujem Rafi, ipak smo prvi i on djeluje kao covjek koji zna kako da to i ostanemo ali da sam sretan, nisam.
Nazad na vrh Ići dole
moody

Broj poruka : 1413
Godina : 26
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 10:57

Ovo nije onaj Newcastle od prije par godina kada smo samljeli sve u Chamionshipu. Moraju duplo bolji da budu ako žele nešto da naprave.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 11:01

Haha...Kako meč odmice nana je sve teze da postignemo gol.Verujem Rafi i uveren sam da ima još neke igrače u vidu,mozda vec u januaru,samo mislim da nam sredina nije toliko brutalna da možemo uvek da igramo s jednim klasičnim spicem,pogotovo kad jurimo rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

Broj poruka : 4329
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 12:43

Moramo da se rotiramo u otvaranju tema, ovako više ne ide. Smile

Baš sam nedavno pričao sa Savićem kako će nas Rafa tek nervirati. Nije stvar u tvrdoglavosti, već je u pitanju čovek koji uvek ide sračunato i sa minimalnim ulogom.

Zapamtite, nikad nećemo videti Newcastle koji baca sve karte u napad ako ima nerešen rezultat. To nije lepo za gledanje, ali fazon je što je u velikoj većini slučajeva efikasno. Jebiga, donosi rezultat i to je nešto po čemu je Rafa jedinstven. Voliš, ne voliš, to ti je što ti je.

Pre bih ovakva nerviranja oko čoveka koji se razume u fudbal nego bilo šta što smo od Robsona na ovamo imali.

Ukratko, In Rafa We Trust, ma koliko nam nekad išao na kurac.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 20:26

Ne sekiram se previse, mada i nisam puno tekmi ni pogledao. Digla se kuknjava posle Nottinghama a kad sam pogledao pregled ispalo je da su nas na jedvite jade dobili iako smo imali 2 igraca manje. Porazi su normalna stvar. Polagacke.

Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Uto 27 Dec 2016 - 22:36

Ako mi dozvolite, prijatelji, ja bih nekoliko rečenica.

Dobro, Rafa ni na ovoj utakmici nije odustao od svoje omiljene formacije 4-2-3-1, ali već posle deset minuta igre se videlo da ćemo se mučiti sa Sovama i da ta formacija jednostavno ne funkcioniše a on nije pokušao da je promeni.

Napred su Dwight Gaylea ubijali, a sudija mu ništa nije svirao. No, neću ovoga puta kukati na sudiju, kao što znam i umem, već na naše igrače. Naime, svaka lopta je išla u nazad i tu se jasno videlo koliko nam Shelvey nedostaje. Bez obzira na njegovu sporost i nezainteresovanost u pojedinim momentima igre, on ima viziju, zna da doda loptu u napred.

Drugo, kad je Rafa video da mu ta formacija u ovoj utakmici ne pije vodu, on je nije promenio. To me malo brine. Nije on tvrdoglav, nego jednostavno nije fleksibilan. Vidiš da ne ide sa jednim špicem, pa, majku mu, ubacuj i drugog. Ne ide mi u glavu, da on kao zamenu ubaci Pereza u igru pre Mitrovića. Ne ide mi u glavu da mu Gouffran ili Ritchie igraju pre Atsua, iako je ovaj trenutno bolji od obojice, iako je Atsu igrač za napad, ne i za odbranu. Ne ide mi u glavu da Rafa ne vidi da je Dummett bulja od igrača. Ne ide mi u glavu da mu Yedlin nije u startnoj postavikad igramo na St James' Parku, iako je pet puta bolji od Anite. Ne ide mi u glavu da trpi užasno lošeg Colbacka.

Možda i najvažnija stvar je da nam fali kreativna desetka. Igrač koji zna sa loptom i koji ima završni pas. Riot i ja smo diskutovali pre nekoliko dana da bi nam legao Hughes iz Derbya. A da probamo da dovedemo Ben Arfu? Very Happy . PSG bi ga prodao, kažu, neće da ga šalju na pozajmicu.

Puno poraza imamo na St James' Park-u i on nam više nije tvrđava. Na gostovanju imamo svega dva poraza (Fulham i Forest) i jedan remi (Villa). Sve ostalo smo pobedili. Ali zato kod kuće gomila poraza (Huddersfield, Wolves, Blackburn, Sheffield W) i svi porazi kod kuće su nam na isti kalup. Imamo problem sa ekipama koji imaju čvrstu odbranu, imamo problem sa protivnicima koji nam tuku igrače i imamo problem sa ekipama koji nam pritisnu sredinu terena i brzi su u kontra-napadima. Tu mi gubimo utakmice na St James' Park-u, jer na njemu mi vodimo igru i pokušavamo da postignemo gol. Ako ga postignemo na vreme, daćemo još dva-tri i pobedićemo, ali ako ga ne postignemo, sve su šanse da ćemo meč izgubiti. Na gostovanjima je druga priča. Na gostovanima se povučemo, postignemo gol i igramo "čekalicu". Onda sevne naša kontra i uvaljamo im još jedan gol i to je kraj balade.

No, ne brinem se baš previše. Tu je januar i zimski prelazni rok i nadam se da je gospodin Benitez video gde nam škripi i da će pojačati tim adekvatnim pojačanjima, koja su nam preko potrebna, posebno u ovom momentu kada nam je Jonjo Shelvey suspendovan a Diame, Atsu i Mbemba odlaze na Afrički Kup Nacija.

Toon Toon!

Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Sre 28 Dec 2016 - 6:45

On je i u liverpulu da krs igracima bio prvak evrope. Nisu svi bili kante ali realno slrnava ekipa u odnosu na konkurente. Ali uzmi pa im daj gol, to nece da moze.
Mislim da svaki sistem treba uigravanje, sve to mora da bude pod konac. Za to treba vreme i ono kedino sto je merodavno-takmicarske utakmice jer treninzi su kita. Sigurno da ekipi fali par igraca sa odredjenim mogucnostima i verujem da ce i toga biti. Jasno je da kad si u CC ne mozes puno da biras u smislu kvaliteta-imas sta imas, cao. Ne brinu me porazi, nije ih ni puno, poenta je da smo navikli da surimo pa svaki poraz boli. Ako je ovo temelj za ekipu koja se vraca u PL, ako ovi prihvate njegove ideje, uhodaju ih kroz 40+ utakmica to je onda posao. Licno, da dobijamo tekme sa po 1:0 i da imamo neki dobar plasman za mene je vr'.

Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   Sre 28 Dec 2016 - 14:13

Evo.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1   

Nazad na vrh Ići dole

Newcastle - Sheffield Wednesday 0:1
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: