Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Burton Albion - Newcastle United 1:2

Ići dole 
AutorPoruka
Savic

Broj poruka : 6327
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Sub 17 Dec 2016 - 14:30

moody

Broj poruka : 1415
Godina : 26
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Sub 17 Dec 2016 - 15:52

Idemo do pobjede
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Sub 17 Dec 2016 - 18:00

Svaka čast ekipi, na ovakvim utakmicama se osvajaju titule... doduše drugoligaške ali tituli se u zube ne gleda...

FT Burton Albion 1 - 2 Newcastle United
half-time:(1 - 2)

16'
0 - 1
Dwight Gayle

20'
Lloyd Dyer
1 - 1

34'
1 - 2
Mohamed Diame
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Sub 17 Dec 2016 - 18:13

Ko hoće zabavu, neka ide u cirkus!

Mada, sve živce sam iskidao... Very Happy

Poslednji izmenio Savic dana Sub 17 Dec 2016 - 21:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nufc.blog.co.yu
RIOT

Broj poruka : 4331
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Sub 17 Dec 2016 - 19:14

Za one koji pomisle..."Uf, jbt, ako jedva dobijamo Burton, kako ćemo u PL":

1) Nismo u PL

2) Championship je jedno dugo i iscrpljujuće takmičenje

3) Tri boda su tri boda

Jednostavno, klub je toliko srozan u poslednjih 10 godina da mu je potreban kompletan remont. Kompletan remont se ne čini tako što pokupuješ 20 novih igrača, već polako i postepeno. Klub upravo to i radi.

Imamo mi još puno, puno pasulja da pojedemo pre nego što dođemo do PL nivoa, ali počeli smo da ga zobamo.

Sve je u redu, keep the faith.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Sub 17 Dec 2016 - 22:31

Zar Newcastle nije taj cirkus? Very Happy

Taman posla da ja hoću zabavu i uživanje, 0:1, 1:0, (za nas) , što se mene tiče možemo tako do kraja sezone.

A što se tiče PL, sunderland je opet počeo da se izvlači, i ja bih voleo da ostanu i da opet imamo okršaje sledeće sezone, toliko smo im dužni da je došao red na naplatu. Ali oni i onakvi bangavi su verovatno jači od nas ovakvih.

Svaka čast Jonjo-u i kako deli lopte kao daljinskim skoro iz naše odbrane do napada. Ali čovek takodje zna da se ukopa i da ne postoji - nestane - ispari - crkne baterija - matična ploča + hd + napajanje. Takav virus počevši od Sisokoa se vrlo lako proširio na celu ekipu prošle sezone.

Gayle je u formi (neverovatno-ubitačnoj) ali ni to ne sme biti razlog da Mitar on fire toliko greje klupu tom njegovom vatrom. Dobitna igra/sastav se ne menja, ali nadam se da će Rafa napraviti neku malo bolju rotaciju.

Naš pratilac Brighton & Hove Albion gubio do 82 minuta a onda su izjednačili i čak uspeli da pobede u 90minutu. Tek sad vidim da su sve ekipe u vrhu tabele pobedile...

Blackburn Rovers 2 - 3 Reading
Norwich City 1 - 2 Huddersfield Town
Leeds United 1 - 0 Brentford
Sheffield Wednesday 1 - 0 Rotherham United
Birmingham City 1 - 2 Brighton & Hove Albion

Trka se nastavlja...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Ned 18 Dec 2016 - 11:19

Rafa: I think we are finding the balance between playing nice football and having to work hard for the three points.

milan25

Broj poruka : 1495
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Ned 18 Dec 2016 - 13:39

Dobro je ovo a i drago mi je što imamo pratioca na tabeli u Brightonu, neka nam stvaraju pritisak i polako zajedno sa njima da odmičemo ovima ispod. Uostalom skoro pa je sasvim svejedno(osim zbog novčane nagrade za prvaka koja je veća) da li ćemo biti prvi ili drugi, trenutno je najbitnije napraviti što veću razliku u odnosu na one ispod Brightona a trenutnih 9 bodova je sasvim komforna razlika. Ako u idućem kolu ne izgubimo od Sheffielda što je sasvim realno onda ćemo na pola prvenstva skupiti 50 ili više bodova što je jako,jako dobro.
   I još da pohvalim Diamea, sve je bolji i bolji.

P.S. Sada sam pogledao šta Savić piše na blogu i vidim da je istog mišljenja u vezi Brightona i toga što nas prate u stopu Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Broj poruka : 8872
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Ned 18 Dec 2016 - 15:00

Mislim da je jako bitno da ipak izadjemo prvi, u sta ne sumnjam da ce se i desiti. Klub sa ovolikom podrskom u drugoj ligi duguje navijacima da bude prvi, i to ubedljivo prvi. Po svim Rafinim izjavama od kada je dosao kod nas pominje i navijace i podrsku i zahvaljuje im jer jako znace u ovim budjavim vremenima. Plasman u PL je nesporan ali mora da se bude prvi zbog njih! Sto si ih jebavao cele sezone ako ces kao drugi i glat da udjes. Ne brajko, prvi da budete sa jedno 10 razlike u odnosu na drugog.

Poslednji izmenio Srki dana Ned 18 Dec 2016 - 19:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Ned 18 Dec 2016 - 18:38

Jedina stvar koja me malo nervira je kad postignemo gol, mi se povučemo i prepustimo inicijativu protivniku i igramo popularnu "čekalicu". Realno, imamo najjači tim i svima možemo da uvaljamo 4, 5, pa i 6 golova, a mi se zadovoljavamo minimalcem.

Wigan je bio bolji u drugom poluvremenu, Burton je juče možda zaslužio i bod.

Sa takvom igrom u PL nemamo šta da tražimo, jer Gayle i Diame neće ni u šansu ući. Uostalom, nejaki Hull nas je izbacio iz LC-a i tu smo videli gde smo trenutno.

No, da ne mračimo, što kaže moj drug Gazza. Atmosfera u gradu je odlična i optimizam je na zavidnom nivou, a trener nam je Rafael Benitez!!!

Srki

Broj poruka : 8872
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Ned 18 Dec 2016 - 19:02

Predugo je prvenstvo i kontam da ne mozes da se lomis i izivljavas u svakoj utakmici. Skupljaju se bodovi i to je bitno. Sta nas ceka u PL to benitez jako dobro zna. Ali sacekajmo leto, tada cemo videti sta se sprema i kakvi ulazimo u dalje borbe.

Savic

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Ned 18 Dec 2016 - 19:33

https://www.nufc.co.uk/nufc-tv

Da li možete da vidite ovaj Highlights od 10 minuta protiv Burtona?

Ako ne možete, registrujte se i imate besplatno nufctv + radio prenos svake utakmice.

Djuka

Broj poruka : 582
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Sre 21 Dec 2016 - 19:40

Poooozdrav saputnicima za Premier ligu,ne znam gde da postavim ovo oduševljenje što se opet družim s vama...
Posle fizicko-tehnicko-emotivno-nervnih problema konačno sam pronašao način da opet pišem..na****li ste Laughing

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
Savic

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Sre 21 Dec 2016 - 19:58

Dobrodošao nazad!!! Very Happy

Djuka

Broj poruka : 582
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Sre 21 Dec 2016 - 20:02

Hvala,hvala....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
Dinko

Broj poruka : 1597
Godina : 33
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   Sre 21 Dec 2016 - 21:30

Sreca ja sam se izvukao Smile
Dobrodosao nazad.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Burton Albion - Newcastle United 1:2   

Nazad na vrh Ići dole

Burton Albion - Newcastle United 1:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-