Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524
Godina : 27
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Sub 27 Avg 2016 - 20:29

Shelvey dobro igra jos od pocetka sezone. Sels me je iznenadio, jos ce ispasti da Rafa zna sta radi hehehe. Al mi je nekako ona ekipa iz 2009 mnogo lepse igrala. Carroll,Nolan,Barton,Ameobi,Lovenkrands,Enrique,Colo,Taylor,Routledge..........

Savic

Broj poruka : 6327
Godina : 41

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Sub 27 Avg 2016 - 21:40

Srki ::
Haha 😂 Nije zbog toga vec su stvarno znali da nas sjebu. Izbacivali su nas iz kupa jos dok nam je Shearer igrao, bili su druga liga tada. Ako se dobro secam onomad u CC-u ih nismo dobili, pricam iz glave. Ali dobro, prvo ove danas da pometemo pa dalje.

Brighton nas je izbacivao u FA Cup-u dve godine zaredom. Prvo su nas izbacli u sezoni 2011/12 rezultatom 1:0 a sledeće sezone su nas takođe izbacili iz FA Cup-a rezultatom 2:0. Shearer se od fudbala oprostio 2006. godine.

U Championshipu u sezoni 2009/10 sa njima nismo ni igrali.

Srki

Broj poruka : 8872
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Sub 27 Avg 2016 - 21:52

Izbacivali su nas i wolvesi, toga se secam. Sad iz kog kupa ebem ga. Mislim da je bio fa.

I dva puta nam uzeli bod na SJP, 2010 i 2011. Znam da je bilo nesto s njima.

Poslednji izmenio Srki dana Sub 27 Avg 2016 - 21:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Sub 27 Avg 2016 - 21:52

Highlights

Jonjo Shelvey - 'We've Made A Statement'

Rafa Benitez Pleased With Performance

Poslednji put izmenio Savic dana Sub 27 Avg 2016 - 22:42, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nufc.blog.co.yu
Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Sub 27 Avg 2016 - 21:54

Srki ::
Izbacivali su nas i wolvesi, toga se secam. Sad iz kog kupa ebem ga. Mislim da je bio fa.

Wolves nas izbacio iz FA Cup-a rezultatom 3:2 u sezoni 2002-03. Tada je Sir Bobby Robson bio manager.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Sub 27 Avg 2016 - 23:57

Da li je do Rafe ili sta vec ali jos jedna prava fudbalska pobeda, bez primljenog gola. To se ceni!

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Ned 28 Avg 2016 - 9:30

Pobeda + niko nije ostao bez glave! Odličan dan i odlična pobeda! Sad kad gledam snimak golova, vidim da smo napokon popravili slobodne udarce, i napokon možemo da budemo opasni. Još samo da popravimo kornere, i da krenemo da povezujemo igru sa napadačima (što nije lako kad se tako često menja postava) ali duga je liga i što duže bude trajala trebalo bi da imamo bolje rezultate jer imamo više igrača za rotaciju a i svi oni koji su napaljeni da pobede "favorita" Newcastla, taj žar će nestati kako umor od utakmica bude veći. Takodje vraća se moral u ekipu a imam osećaj da će neki od naših igrača biti sroz drugačiji kad je pozitivnost opet u ekipi. VAMOS RAFA (nikad nisam sumnjao u tebe osim kad si izgubio par utakmica pa sam te mrzeo na sav glas Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Ned 28 Avg 2016 - 10:08

Ne gledam tekme, samo upalim da vidim rez. Najzad mislim da imamo trenera u ciji rad ne treba sumnjati, nervirati se i drkati. Radi covece kako znas 😉

milan25

Broj poruka : 1495
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Ned 28 Avg 2016 - 11:23

Pa dobro je ovo 😀. Nije bilo umiranja u ljepoti ali to niko i ne traži. Bitna je pobjeda protiv jedne od jačih ekipa u ligi i to bez dvojice glavnih napadača u timu. Šta čovjek može poželjeti više? Poslije jadnog starta sezone sada sam prezadovoljan, jedino me juče nervirao iritantnih komentator na sk kao i kašnjenje prenosa zbog ruske lige.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Broj poruka : 2936
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Ned 28 Avg 2016 - 14:18

Jedna stvar koja mi se svidja je da su golove postigli igraci kojima nije pprimarni zadatak postizanje golova. To nam je nedostajalo prosle sezone, to je stvar koja ce nam doneti prevagu u CC kao i zadnji put kada smo igrali CC. Tada smo imali nekoliko igraca sa preko 10 golova.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

Broj poruka : 919
Godina : 22
Datum upisa : 24.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Ned 28 Avg 2016 - 17:47

Ma tenis klub je bzvz, em su im komentatori retardirani em su juce kasnili citavih 20 min sa prenosom, bolje ja da im pravim program..
Mene je najvise nervirao sudija u prvom pp.
Nova tri bod i pauza, taman da se igraci odmore i da se oporave povredjeni igraci.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

Broj poruka : 366
Datum upisa : 02.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Ned 28 Avg 2016 - 22:44

Hvalim te boze da pobedimo i mi nekog.Red je bio.Samo tako da nastavimo
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Ned 28 Avg 2016 - 23:04

4 uzastopne pobede i hvalis boga da smo pobedili nekog?? To se govori kad gubis 8 utakmica zaredom i jednom te usere pobeda. Kao prosle sezone.

toon72

Broj poruka : 928
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Ned 28 Avg 2016 - 23:22

Mare možda nisi upoznat s našim službenim utakmicama ove sezone pa da te podsjetimo...
Liga- Fulham-NUFC - 1:0
Liga- NUFC-Hudersfileld - 1:2
Liga- NUFC-Reading - 4:1
Liga- Bristol-NUFC - 0:1
Kup- NUFC-Cheltenham - 2:0
Liga- NUFC - Brighton - 2:0

Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

Broj poruka : 827
Godina : 37
Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Pon 29 Avg 2016 - 10:07

Primećujete da već tri tekme nismo gol primili? Da li se neko seća da smo ikada tako igrali? Jeste da je druga liga i sve to, ali ipak...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Pon 29 Avg 2016 - 13:32

Kako ne. Uteze Rafa ekipu polako.

milan25

Broj poruka : 1495
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Pon 29 Avg 2016 - 20:07

Nije baš da nismo trebali primiti, naročito u subotu pošto je bilo i prečki i maestralnih odbrana ali i sreća je jedan od bitnijih faktora u fudbalu.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

Broj poruka : 616
Godina : 31
Datum upisa : 29.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Pon 29 Avg 2016 - 22:38

ami8 ::
Nije baš da nismo trebali primiti, naročito u subotu pošto je bilo i prečki i maestralnih odbrana ali i sreća je jedan od bitnijih faktora u fudbalu.
Sreća prati hrabre i mora se zaraditi....
Do sada je nismo nešto zarađivali, više smo igrali "puca mi .urac".
Dok je sada stanje malo drugačije, ili igraš ili ne igraš....a to je dobro...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Broj poruka : 1201
Godina : 22
Datum upisa : 29.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Uto 30 Avg 2016 - 21:11

E ovako već može,ovako se prihvata.Bravo,samo neka tako nastave,Rafaele samo oštro po njima!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   Sub 3 Sep 2016 - 20:34

Cisto radi preglednosti ubacio sam rezultate u naslove tema koje se odnose na odigrane utakmice. Ko ima pristup moze to i ubuduce da radi, mislim da je preglednije i lepse. Ja sam ubacio na sve ovosezonske, truicu se da ubacujem i dalje.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0   

Nazad na vrh Ići dole

Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: