Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Summer - 2016

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Mitro's on fire

Broj poruka : 402
Godina : 19
Datum upisa : 05.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Čet 23 Jun 2016 - 9:29

Nema teorije da ce se to desiti
Sa WHU ce igrati Evropu a sa nama Championship, nije on lud
Mozda ce doci do pozajmice ali transfer nikako
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Savic

Broj poruka : 6099
Godina : 40
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Čet 23 Jun 2016 - 12:24

Benitez očekuje 3-4 pojačanja ovog leta. Sinoć izjavio na radiju.

‘So how close are you to getting the squad the way you want it, or is it still too early?’

“To be fair, for me as a manager it is too late but the reality of it is too early. Why?

“Because would like to have the squad ready and say this is the team and start working with them from the first of July.

“But it is impossible in modern football now with agents, the Euros, a lot of people go there and don’t work – I’m really surprised – you try to work during the summer when the transfer window is open and sometimes Directors are away so you cannot find them, then you cannot do deals.

“We have three or four things ready, it is just that we have to start with the first one and we have two or three (transfers) that I think we can do in one week. But we can say nothing because the person that is responsible in this team is away.

“I want to say to our fans, we are working very hard. It is not easy the market because the prices are so high but we are fine. We can do our business and we have three or four things ready…and when I say ready, I mean really really nearly there, but we are waiting for someone that is working in another club and the he needs to come back and sign the documents.”

Srki

Broj poruka : 8607
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Čet 23 Jun 2016 - 12:29

Tesko da ce igrati CL sa 17 godina. A za te pare WH moze da dovede nekog brazilca mladog koji je za te negleske vunderkurce izmislio i fudbal i loptu i zivot. Ako ga uvaljaju da pevaju.

Thug

Broj poruka : 2915
Godina : 28
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Pet 24 Jun 2016 - 8:02

Grant Hanley je prema kladionicama 2/1 prvo pojacanje NUFC-a. Kosta 5m, iskustvo igranja i u pl, i u cc sa Blackbourn-om. Jak, tipican cc stoper.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Sub 25 Jun 2016 - 19:44

The Daily Mail has reported that Newcastle United are lining up a £10m move for Palace striker Dwight Gayle.
Na osnovu cega ovaj lik kosta 10m? Ne igra, rezerva je, nije se pokazao kao bog zna kakav igrac, zasto 10m za njega?
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Broj poruka : 402
Godina : 19
Datum upisa : 05.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Uto 28 Jun 2016 - 12:35

Zamena Townsend - Gayle
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Uto 28 Jun 2016 - 18:13

Chronicle: Gent goalkeeper Matz Sels flies in for medical ahead of £4.5m move

Thug

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Sre 29 Jun 2016 - 9:13

I hajde sad vi meni recite da li je normalno da Townsend koji je imao mozda najbolju polusezonu u PL i Gayle koji je igrac za posle 70. minuta kostaju priblizno isto?!
Sto se tice golmana, znaci da Krul odlazi...

Cena je 6m eura (£4.9m)

Ne znam zasto bi davali te pare za Gayla kada mozemo za npr 2m da kupimo Clough-a iz Boltona? Bolji je od Gayla, a manje kosta i mladji je.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Sre 29 Jun 2016 - 11:22

Sada već bivši golman Belgijskog Gent-a Matz Sels, potpisao je petogodišnji ugovor sa Newcastle United-om. Sels je prvo pojačanje koje je manager Rafael Benitez doveo u klub.

Sels ima 24 godine i doveden je za 4.5 miliona funti.

Savic

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Sre 29 Jun 2016 - 13:34

Igrač Crystal Palace-a, Dwight Gayle je na putu za Newcastle, gde će danas obaviti medicinske preglede. Visina transfera je 10 miliona funti.

Još nije potvrđeno da li u suprotnom smeru odlazi Andros Townsend.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Sre 29 Jun 2016 - 18:29

Krenulo je osvezavanje ekipe. A Towsend ce sledece godine opet da se trampi iz druge u prvu ligu kad palace omasti. A i u jak klub je presao. Lepo ja rekoh da su to sve fuseracija igraci, pl mogu da igraju samo u tim ekipama na ivici opstanka. Ne znam ko je njih nprzio da vrede ista.

Savic

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Sre 29 Jun 2016 - 18:53

Sky Sports javlja da pregovaramo sa najboljim igračem Bornemoutha Matt Ritchiem. Cena oko 10 miliona funti.

Ala će biti:

Kako se prezivaj ovaj Matt?

- Ritchie.

- Moj te spiči!!!

milan25

Broj poruka : 1308
Godina : 47
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Čet 30 Jun 2016 - 18:19

Ne kontam ja ovo ništa, meni izgleda kao da je sve po starom. Kupujemo golmane a imamo trojicu(jasno je da će Krul najvjerovatnije biti prodat ali i ova dvojica što ostaju nisu loši). Ovog nesretnog Townsenda doveli sa klupe, kod nas proigrao, čak i poziv za reprezentaciju dobio i onda ode u Palace. Hajde da ga je zvao neko jači pa da čovjek kaže svaka čast ali ne vidim da mu je neki napredak to što je prešao u C.Palace. A ko mu jebe mater nek' ide ako mu je tolika želja. Zaradili na njemu milion a dovodimo po nekoj suludoj cijeni Gayla koji je tamo bio rezerva. Šta je tu poenta bog samo zna.
Koliko sam shvatio pripreme bi trebale da počnu za par dana a ništa još nije riješeno po pitanju odbrane što nam je prošle sezone bilo rak rana. Niti se zna ko ide ni ko ostaje a ako su mislili dovoditi nova rješenja trebali su već biti tu kako bi se uigrali do početka sezone koji će biti jako brzo. Dosta umišljenih zvijezda čeka da ih neko bitan zovne a čisto sumnjam da će se to desiti pa će onda krajem prelaznog roka otići u klubove poput ovog gdje je Townsend otišao ako ih uopšte neko bude želio. Kao što rekoh najbitnije kritične pozicije treba što hitnije popunjavati kako bi na početku sezone imali koliko toliko uigran tim inače neće ići baš tako kao što svi mislimo da će.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Čet 30 Jun 2016 - 19:33

Gayle će verovatno sutra biti predstavljen (možda čak i večeras). Neko je na oficijalnom sajtu pustio vest sa datumom 1. jul, da se igrači vraćaju treninzima i da je Benitez već doveo dva pojačanja Selsa i Gaylea. Vest je brzo ispravljena.

Ritchie treba da potpiše u narednih 48 sati. Visina transfera je ipak 12 miliona funti.

Townsend je već u Londonu na lekarskim pregledima. Mislim, krivo mi je. Pružena mu je prilika kad ga niko nije hteo. Odigrao je odlično pet meseci, vratio karijeru u normalu, vratili smo ga u život i on odlučio da ode. Šteta. Kod nas je mogao postati legenda kluba. Lojalnost? Nema je!

Coloccini je navodno u Argentini, gde je dogovoren prelazak u njegov San Lorenzo.

Matt Richie sleteo na Newcastle Airport

Rafa zna šta radi, verujte mi. Svesno je pustio Townsenda da ode!

Srki

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Čet 30 Jun 2016 - 21:48

Mislim da ga je ispeglala zelja da igra pl. Po meni realna prica mu je Palace. To sto je on bio najbolji igrac u ekipi koja je imala saldo kao sto smo ga imali mi, to taman toliko i vredi - Palace i cika Pardiola. 
Ne poznajem toliko Benitezov rad ali kontam da mu je logika da konta da ce sezona biti teska i nezgodna, malo pravih izazova, druga liga itd, tako da je resio da pootpusta svakoga ko ne vidi sebe u toj prici. Treba stisnuti petlju i iscepati sezonu u drugoj ligi, gostovati po seljackim stadionima i ostvarivati razultat iz nedelje u nedelju i tu stvarno ne trebaju placipicke. E sad druga je pesma sto ce Towsendi i ostali da muda izedu kad se Njuka vrati a oni isto tako budu bezali u neki klub na ivici. Ali to je ok, ne vidis se u toj prici, ne vidis - pozdrav i sve najbolje.

Savic

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Čet 30 Jun 2016 - 23:14

Baš to. Opet brat Srki u metu! Bravo! Zato te i volim.

Rafa mu rekao da je Crystal Palace aktivirao klauzulu od 13 miliona funti, pitao ga da li želi da ostane, ovaj mu odgovorio da hoće da igra u PL, Rafa mu pružio ruku, poželeo svu sreću ovog sveta i ćao.

Nema tu puno ubeđivanja. Ili hoćeš da igraš u svetom crno-belom dresu ili nećeš.

Odlazili su i daleko bolji igrači od njega pa smo ih preboleli.

Srki, da li znaš da Rafin tim scouta ima bazu od 14.000 igrača? Dok je bio manager Liverpoola, u trening centru su postavili deset televizora gde su pratili fudbalske mečeve 24 sata!!!

Thug

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Pet 1 Jul 2016 - 8:12

Nekako sam ravnodusan prema ovim odlascima, mada od njega nisam ocekivao da prvi zapali...Kada je dolazio prica je bila ovakva:
“As soon as I knew of Newcastle’s interest they were the only club I wanted to join.”
“Two of the best positions you can play in football are centre-forward/left wing  at NUFC. I’ve got the chance – I could never turn that down.”
“I spoke to my family, spoke to my agent and spoke to Spurs obviously – think they were all in agreement that Newcastle was the right club for me at this stage in my career.
“Last few years I have been out of the Spurs team, important that I got back to playing football and showing people what I am capable of. Newcastle were the best platform for me to do that.”
U ovom poslednjem citatu se vidi njegova zelja od pocetka. Platforma. Ne mogu mu prebaciti nista, igrao je kao lav, stalno se borio i dao maksimum dok je igrao za nas. Iako bih voleo da je duze tu, nek je sa srecom.
Coloccini je navodno dobio odresene ruke da pregovara sa San Lorenzom. Bez obestecenja. Rafa je u potrazi za dva stopera za sada smo povezani sa Steven Caulker-om, Isaac Hayden-om, Grant Hanley-om.
Ritchie danas ima zakazan lekarski kod nas i ocekuje se da posle toga potpise ugovor.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Pet 1 Jul 2016 - 10:18

DWIGHT GAYLE STIGAO U NEWCASTLE UNITED

Newcastle United je doveo još jednog napadača. Dwight Gayle je stigao iz Crystal Palace za sumu od 10 miliona funti.

Gayle ima 25 godina i sa Svrakama je potpisao petogodišnji ugovor.

Poslednji izmenio Savic dana Pet 1 Jul 2016 - 11:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nufc.blog.co.yu
Savic

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Pet 1 Jul 2016 - 10:45

ANDROS TOWNSEND PREŠAO U CRYSTAL PALACE

Sada već bivši igrač Newcastle United-a Andros Townsend je prešao u Crystal Palace za 13 miliona funti. Townsend je potpisao petogodišnji ugovor sa Orlovima.

Želimo mu puno sreće u daljoj fudbalskoj karijeri.

m.c.t.

Broj poruka : 2026
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Pet 1 Jul 2016 - 12:11

Crystal Palace barata nekim ozbiljnim parama i ambicijama. Naravno na kraju će sve to da se svede od 12og do 15og mesta na tabeli. Razumem Tottenham kad nisu mogli da zadrže Bale-a i Modrića da odu u Real Madrid. U ovom trenutku Crystal Palace je Real Madrid za nas. Na Rafi je da dokaže kako Newcastle nije večita prazna priča i da će se igrači i menadžeri opet boriti da dodju u Newcastle. Nadam se da će Rafa do tad da formira kostur ekipe i da će retko ko moći da dodje ili ode. Jedino sa ustaljenom i uigranom postavom Newcastle može do nekih rezultata. U poslednjih par sezona nemam pojma koliko smo više igrača promenili.

Towsendu sve najbolje, trudio se, borio, doneo nam neke bodove.. za razliku od našeg kapitena kojem želim sve najgore.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Pet 1 Jul 2016 - 23:58

Citam sad da Palace hoce Benteke-a...razbacuju se samo tako...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Sub 2 Jul 2016 - 8:34

Ma, mogu i C Ronalda, Messia, Neymara, Balea, Suareza i Benzemu da dovedu kad im je trener Pardew.

Thug

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Sub 2 Jul 2016 - 10:06

Ma ok je to, ne govorim ovo u smislu kako su dobri vec kako se gadjaju novcem, a ekipa su za 17 mesto. I to je ono sto je u poslednjih 5 godina unistilo pl. Najbolja imena odlaze, prosek dolazi. Dzabe vam milioni. Najjaci klubovi Pl kupuju otpatke Barce, Reala, Juventusa, Bayerna. Ne dolaze top imena vise u pl...Zlatan sa 35 godina...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Sub 2 Jul 2016 - 17:29

PL nije najjača liga ali je najizjednačenija i najzanimljivija.

Primera radi, u Primeri, Barca kao prvoplasirani tim nabije Almeriju koja je poslednjeplasirana rezultatom 8-0.

U PL drugoplasirani Tottenham dođe na SJP našem Newcastleu koji je već ispao i ode kući nabijen do vrha sa 5 komada u svojoj mreži.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   Ned 3 Jul 2016 - 14:56

Pa sada, ujednacenija mi je Bundesliga. Jeste da tamo Bayern ima osiguranu titulu ali se ostatak prasi nevidjeno. Ovde je ipak poredak poprilicno poznat.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Summer - 2016   

Nazad na vrh Ići dole

Summer - 2016
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Visočica...
» Reka Mlava
» Fly Fishing only "Lim/Ljuča" - Plav
» Reka Nišava