Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Aleksandar Mitrovic

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Djuka

Broj poruka : 566
Godina : 34
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Sub 4 Nov 2017 - 18:33

Rafa primenjuje dvostruke arsine u odnosu Selvija i Mitrovica,plus nas je Jonjo kostao bodova ove sezone.
Rascepljenog Joselua sam slabo trpeo i kad je voljom univerzuma ubacio loptu u mrezu,a ovo je vec inacenje.
Greska je napravljena sto nije prodat na vreme.Sad se pravi jos jedna.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Srki

Broj poruka : 8846
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Sub 4 Nov 2017 - 18:44

verujem da bi ga i Shelvez pusio samo da imamo nekoga koliko-toliko sposobnog da igra na tom mestu. Ali nema, ekipa je kljakava da tesko da moze gore. Ukoliko ne bude u januaru ooooozbiljnog dovodjenja nece nas ni Rafa odrzati.
Po nekima ovo je rafin poraz dok ja licno mislim da je ovo cista nesposobnost igraca. Da se zapita svako od njih da li je ovo profesija za njega. Ocajno.

NewBoy

Broj poruka : 599
Datum upisa : 04.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Sub 4 Nov 2017 - 20:04

Bolje da Mitrovic odigra 4 utakmice pa petu dobije crveni, nego da Perez(Joselu) igra svih pet,a izgleda ko da smo imali crveni na svakoj od tih utakmica
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
RIOT

Broj poruka : 4329
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Uto 14 Nov 2017 - 21:43

Aleksandar Mitrović zabeležio je 68 nastupa za NUFC, od čega je na terenu proveo svega 3714 minuta, što bi iznosilo oko 41 punu utakmicu. Za to vreme, dao je 17 golova, 10 puta asistirao, 8 puta dobio žuti i 2 puta crveni karton.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6289
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Uto 21 Nov 2017 - 12:53

Aleksandar Mitrovic’s admitted his Newcastle United future is in the balance.

Mitrovic has opened up on his future in an interview with the Gazette ahead of the January transfer window.

The Serbia international – who came off the bench in Saturday’s 4-1 defeat to Manchester United at Old Trafford – needs to play between now and next summer’s World Cup finals in Russia.

However, Mitrovic, signed from Anderlecht in the summer of 2015, has played just 49 minutes of Premier League football so far this season.

United manager Rafa Benitez has told the 23-year-old to be patient, but Mitrovic – who says he has taken the club to his heart – has admitted that his patience is wearing thin.

Here’s what Mitrovic had to say to the Gazette:

Is it hard to be patient?

“I’m patient, but we will see. My patience is almost to the end, so we will see. I want to play. I want to be on the pitch. I’m patient, but we will see.”

How important is the World Cup to you?

“It’s a big thing for the whole country, for all the Serbian players and for all the people in Serbia.

“It’s a big thing for my country, for my family and for all people in Serbia.

“If you want to do something there, you have to be ready.

“If I want to be ready, I have to play games and to be on the pitch scoring goals. That’s it.”

Will you assess your situation in a month?

“I see where I am already. I’ve said already that I’m patient, but we will see.

“I don’t know what to say. I’m here, and we’ll see what’s happening.”

Do you hope to stay and play for Newcastle between now and the World Cup?

“I want to be here. I want to play. I like this club. I train good, I try to use every minute. We will see. I’ll try to do my best in the next few weeks.”

What does it mean to you when you hear fans chanting your name?

“This is what’s keeping me alive. Since the beginning, I don’t know why, but we have had a really amazing relationship. I love them, they love me.

“Newcastle is in my heart, and even if I maybe go somewhere, Newcastle will be in my heart. I hope I will stay here, but we will see what happens. I will always be a Newcastle United fan all my life. We will see.”

What was your view of the Man United game?

“We had a good 25-30 minutes. We scored a goal and I think we could have scored one more. We had chances, but we didn’t.

“With big teams like Manchester United, if you don’t score your chances they will punish you.

“They did and scored two goals after that and in the second half they finished the game.

“This (Man United) is a big team – one of the best on the world. They have the best players in the world, so they will use every chance and punish you.

“We made some mistakes and got punished. In the second half, they finished the game.

“We have to learn from this. Our season is long. We will play again against them and big teams, so we have to learn from this game.”

Savic

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 26 Nov 2017 - 0:07

MITROVIĆ SE VRAĆA KUĆI: Partizan na pozajmicu dovodi reprezentativca Srbije

Prvi kontakti već ostvareni, svima ide u prilog da robustni napadač Aleksandar Mitrović ima veću minutažu tokom proleća pred Svetsko prvenstvo u Rusiji

Povratnici su u fokusu Partizana u predstojećem zimskom prelaznom roku, i to povratnici čija imena obećavaju mnogo jači tim Miroslava Đukića u nastavku sezone. Da klub iz Humske ne želi da igra ulogu statiste u eliminacionoj fazi Lige Evrope, pokazuje namera da se Radosav Petrović u pauzi vrati u klub u kojem je stekao punu afirmaciju, a drugo planirano pojačanje definitivno spada u kategoriju senzacionalnih transfera, pošto je reč o napadaču Njukasla Aleksandru Mitroviću.

Kako saznajemo, prvi kontakti su već ostvareni, a želja čelnika srpskog šampiona jeste pozajmica, što je i normalno, s obzirom na to da robusnom napadaču ugovor sa "svrakama" ističe u junu 2020. Iako na prvi pogled bilo kakva priča o mogućem povratku Mitrovića u Partizan deluje nerealno, jasno je da postoji dosta faktora koji idu u prilog crno-belima da obezbede kapitalno pojačanje za drugi deo sezone.

Mitrović je ove jeseni odigrao svega 218 minuta za Njukasl, od čega 113 na tri utakmice u Premijer ligi i 105 u Kup duelu protiv Notingem Foresta. Španac na klupi "svraka" Rafa Benitez definitivno ne vidi srpskog reprezentativca u ozbiljnijim planovima za nastavak sezone, a ni Mitroviću zbog reprezentacije sigurno nije u interesu da i u drugom delu sezone iščekuje priliku u dresu Njukasla.

Partizan sada, za razliku od leta, kada je stidljivo pominjan povratak Mitrogola, ima jak adut u rukama, a to je, svakako, učešće u šesnaestini finala Lige Evrope. Pozivnica iz Humske bi pritom Mitroviću mogla podjednako da bude interesantna zbog predstojećeg Mundijala u Rusiji, jer na klupi Njukasla ili na tribinama sigurno neće biti na oku selektora. Ne bi trebalo zaboraviti ni činjenicu da Njukasl posle izgubljene jeseni srpskog internacionalca teško može da računa na njegovu prodaju tokom zime. Igranje za Partizan i reprezentaciju u predstojećih šest meseci moglo bi da privuče zainteresovane klubove i Njukaslu obezbedi zaradu koja iz ove perspektive deluje kao naučna fantastika.

Crno-beli su krenuli u ofanzivu, sada je sve na Njukaslu i Aleksandru Mitroviću.

LIČNA KARTA
Rođen: 16. septembar 1994.
Mesto: Smederevo
Visina: 189 cm
Karijera: Teleoptik (2011-2012), Partizan (2012-2013), Anderleht (2013-2015), Njukasl (2015-?)
Reprezentacija: Srbija 33 (11)

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:697771-MITROVIC-SE-VRACA-KUCI-Partizan-na-pozajmicu-dovodi-reprezentativca-Srbije

Djuka

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 26 Nov 2017 - 0:16

Ovi Udbasi da mu daju 600.000€ za dve evropske tekme plus tri derbija? Ili mozda da mu Nufc daje platu...Nerealno.
Kad vidim ko ostaje ili preostaje u Nufc-u, zao mi sto odlazi...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 26 Nov 2017 - 1:04

Daj boze.

milan25

Broj poruka : 1470
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 26 Nov 2017 - 9:08

Ovo bi bilo dobro i za njega i za nas. Za njega zato što bi igrao a za nas zato što bi u slučaju da ode morali dovesti nekog normalnog centarfora. Ali čisto sumnjam da će nešto od toga biti, nema Partizan tih para a i ako ima može ih pametnije uložiti u dva-tri mlađa, perspektivna napadača iz Lige Srbije a ne potrošiti ih na polugodišnju pozajmicu za jednu dijabolu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 26 Nov 2017 - 12:34

Nosi i ne vracaj. I njega i pola ovih. Da je para pa da se kupi sta valjano.

RIOT

Broj poruka : 4329
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Pon 26 Feb 2018 - 12:54

“I think Fulham needs me and I need Fulham, we both need each other and I’m really happy.”

“At Newcastle, the team there played a compact shape and mostly counter attacked, so this is not where I am strongest.”

“This is the style that Rafa played and I have to accept this, but here I have adapted really fast because we play attacking football with a lot of crosses and balls into the box and around it too.”

Ne vraća se on, nemojte imati nikakvu sumnju u vezi s tim.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
milan25

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Pon 26 Feb 2018 - 14:36

Pa bilo je ili Rafa ili on, naravno da je Mitar slabija karika. Ako Rafael digne sidro na kraju sezone moguće je i da se Mitar vrati, vidjećemo ko bi naslijedio Rafu i da li bi mu odgovarao profil igrača poput Mitrovića. Koliko vidim od prodaje kluba nema ništa tako da bi mogli imati haotičnu situaciju poslije ove sezone ali svi smo već navikli na to.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Uto 6 Mar 2018 - 21:38

Najveći navijač-igrač Nufc-a razvaljuje, na žalost, nije bilo sluha... Mitro' s on fire... Na na na na na
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1591
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Uto 6 Mar 2018 - 22:49

Rafi bih oprostio i da je stavio Messija na klupi, a da napad funkcionise bez njega. Ali ne dati Mitrovicu sansu u konkurenciji Joselua je katastrofalna odluka koja uveliko doprinosi mom misljenju da je Benitez tvrdoglava budala koja je za nas klasa kakve nismo odavno imali i ako nas napusti vjerovatno necemo zadugo imati ali je daleko od vrhunskog strucnjaka.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Sre 7 Mar 2018 - 9:16

Dinko ::
Rafi bih oprostio i da je stavio Messija na klupi, a da napad funkcionise bez njega. Ali ne dati Mitrovicu sansu u konkurenciji Joselua je katastrofalna odluka koja uveliko doprinosi mom misljenju da je Benitez tvrdoglava budala koja je za nas klasa kakve nismo odavno imali i ako nas napusti vjerovatno necemo zadugo imati ali je daleko od vrhunskog strucnjaka.

Potpisujem! I dodajem ovo, Prije nekih 2 mjeseca Rafa priča da je Mitrović povrijeđen, Mitrović opet priča da nikada nije bio spremniji. Mitrović odlazi u Fulham i daje 5 golova na četiri utakmice a Rafa dovodi Slimanija koji još nije zaigrao i pitanje je kada i da li će odigrati neku utakmicu. Rafa je otjerao Mitrovića, otjerao je Aaronsa i još neke a doveo Joselua, Manquila i slične. Rekao bih da je Rafa mašina za uništavanje mladih igrača. Navijači Rafi pjevaju pjesme iz utakmice u utakmicu, mnogi se kunu u njega i pričaju da mi ne bi imali ni ovoliko bodova da nije njega ali ja tog čovjeka i njegov način vođenja ekipe jednostavno ne volim(eto priznajem Very Happy ). Gledajući ovaj highlights maštam o tome da Jokanović dođe da vodi naš klub, naravno uz nekog normalnog vlasnika koji će finansirati dovođenje fudbalera koji će omogućiti ofanzivnu igru.

https://www.youtube.com/watch?v=Ea1kHuTi9Og
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 11 Mar 2018 - 0:45

Malopre sam skapirao šta je Dinko mislio onom rečenicom o Mitru
Bravo dečko, bravo Mitre, igraš i postižeš golove, raduješ se,samo napred, imaš već sad fudbalsku biografiju za ponos.
Ne znam da li ste pročitali navodnu Rafinu izjavu, koju su preneli srpski mediji, vezano za Mitrovića. Ne verujem da je to rekao, možda da je izvučeno iz konteksta, prosto ne ide da je Rafa baš tako izjavio..
Nufc osvaja bodove, Mitro daje golove, toliko istinita rečenica, a opet nema veze u trenutnom stanju stvari
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1591
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 11 Mar 2018 - 7:05

Da to sam mislio Smile
Istina je da je to druga liga ali kod Rafe ni u drugoj ligi nije imao prilike da se naigra. A ovdje je covjek tek malo vise od mjesec dana, upao u ekipu kojoj je islo solidno i odmah se nametnuo kao neizostavan dio ekipe. Covjek je gorio od zelje za pravom sansom vec dvije godine i tuzno je da je dobio u Fulhamu, a ne kod nas koji muku mucimo sa napadom.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 11 Mar 2018 - 9:26

Ako Rafael izboksuje opstanak niko ga nece pitati za Mitra. I sumnjam da bi Mitar trpao da je ostao kod nas, nije to tako linearno. Mi se borimo za opstanak, trudimo se da igramo tvrdo dok Fulham juri promociju i moze da napada vecinun ekipa. Plus kvalitet tih istih protivnika i to je to. Videli smo i samo koja je razlika izmedhy CC i PL.

Djuka

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 11 Mar 2018 - 9:43

I vidi se razlika između Joselua i Mitrovića...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 11 Mar 2018 - 15:16

Pa kad saberes i oduzmes mitro dao 2 gola kod nas. Ne znam za Joselua. Verujem bar toliko, a?
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 11 Mar 2018 - 16:02

Joselu je dao gol na poslednjih 11 utakmica, Mitar nije toliko ni na klupi bio.
Ide nam dobro bez obojice ili sve trojice ako uključimo i Slimanija, poenta je u Rafinoj izjavi, bespotrebno se vratio prošle sezone u Championship. Pusti lika nek' daje golove,nama više ne može pomoći.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy

Broj poruka : 599
Datum upisa : 04.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 11 Mar 2018 - 16:09

Jel netko stvarno misli da bi Joselu dao 6 golova u 5 utakmica za Fulham da je kojim slucajem obrnuta situacija ?
Da li je Mitrović kalibar Premier lige je itekako upitno, ali da li je bolji od Joselua stvarno ne znam sta tu ima da se raspravlja
Nitko ne krivi Rafu sto nije dao Mitroviću vise prilika, nego sto je dao igracu koji je to jos manje zasluzio
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
Srki

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Ned 11 Mar 2018 - 17:19

Ja samo kazem da ne moze da se gleda linearno. Em je teza liga ova nasa em mi ne igramo napadacki fudbal, takva je odluka sefa koji ga je i skartirao. Elem obojici za sada dobro ide tako da no love lost.

Djuka

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Čet 22 Mar 2018 - 18:40

Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Pet 23 Mar 2018 - 19:35

Idealan scenario bi bio da mi ostanemo u PL a da se Fulham plasira u istu i da im uvaljamo Mitrovića za 20 miliona funti i svi srećni.

Nikad nisam bio njegov fan. Slažem se da je bolji od Joselua i možda je i trebao da dobije veću minutažu prošle i ove sezone, ali nisam ja šef stručnog štaba pa da sastavljam tim NUFC-a.

Nisam ja taj koji daje uputsva igračima a da pojedini igrači ne prate ta uputstva.

Nisam ja taj kojem klub pre početka sezone angažuje dva kondiciiona trenera da smršam a da ja iz ne znam kog razloga ne želim i ne smršam.

Nisam ja taj kojem klub na treninzima stavi pojas sa GPS sistemom koji učitava broj pretrčanih metara i da svi ostali špic igrači imaju više pretrčanih metara od mene.

Nisam ja taj koji se zajebava na treninzima i da imam najmanje udaraca na gol, najmanje oduzetih lopti i najmanje uklizavanja od svih špic igrača u klubu u igri na dva gola.

Nisam ja taj koji pri rezultatu 2-0 za moj tim deset minuta pre kraja meča uvalim lakat Lanciniju i dobijem tri meča suspenzije.

Nisam ja taj koji sam pronašao svoj nivo takmičenja u ligi ispod gde su odbrane daleko slabije nego u ligi u kojem mi se takmiči matični klub.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandar Mitrovic
Nazad na vrh 
Strana 8 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» PAUNOVIĆ ALEKSANDAR - Sale guitar
» ALEKSANDAR MARINKOVIĆ - Acter fly
» ALEKSANDAR GAŠEVIĆ - Sasaman

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu