Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Novi trener?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Broj poruka : 2918
Godina : 28
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Uto 2 Jun 2015 - 21:14

Moguce, sad je besposlen Razz
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523
Godina : 26
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Sre 3 Jun 2015 - 21:36

Ma Mclaren ce biti novi trener.....znamo to jos od januara...

Srki

Broj poruka : 8634
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Sre 3 Jun 2015 - 22:19

Tako je uvek kod nas. Pogledas sta se nudi, izaberes najgore i to je to 100%.

Secam se kad su oterali Bobija i pricalo se o novom treneru. Pominjan Hicfild bio, ja odlepio kao lajsna samo cekam da vidim Hicfilda. Kad ono: evo tebi bracala Sunes pa se jebi. Sa Bobija na Sunesa. Ne vredi porediti sa cega na sta.

Alistair

Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Čet 4 Jun 2015 - 2:44

Meklaren je jedino od Karvera bolji. Znači, sigurno ga dobijamo.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

Broj poruka : 1321
Godina : 47
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Čet 4 Jun 2015 - 7:59

Admin-Roby ::
Ma Mclaren ce biti novi trener.....znamo to jos od januara...

Kao i obično, ono što neće niko zapadne nas. Toliko o izjavi vlasnika od nedavno:
http://www.bbc.com/sport/0/football/32980980
Nazad na vrh Ići dole
Thug

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Čet 4 Jun 2015 - 8:26

A dobro bre, svi hocemo realne trenere, ali neje ni McClaren toliko los, od prosecnog twentea je napravio sampiona, radio i sa ericson-om, bio dobar i kod komsija, ima on stofa. U svakom slucaju biografija mu je popunjenija od svih nasih trenera od 2008- danas. Zna da igra evropu, osvajao trofeje, dobar i u kupovima. U svakom slucaju verujem mu vise od Pardew-a. Iako nije bas za utehu, ali dobro Smile I trebalo bi ostaviti Carver-a kao asistenta jer covek zna i voli nas klub, a pritom je sjajan asistent (dokazao je da nije za glavnog)
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

Broj poruka : 2033
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Čet 4 Jun 2015 - 10:07

Mene najvise ubija cinjenica da je Newcastle sporazumno prekinuo razgovore sa Patrick Vieira-om jer se ne slazu oko politike dovodjenja igraca. Sto znaci da Newcastle nece skupa i kvalitetna pojacanja, sto znaci da je McClaren pristao na prosecnost, sto opet znaci da nemamo nikakve ambicije vec u startu.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Čet 4 Jun 2015 - 15:11

Da mene pitaju, ja bih im odmah rekao Sam Allardyce. Za klubove kao sto je nas - doktor. Ako mu jos i dozvole da dovede ponekoga puna kapa. A da zna da radi sa idiotima i polovnjacima i od govana pravi pitu dokazao je. Ali sa njim je debeli vec pokusao pa kiton. Ali za ovo sto je na trzistu mislim da bolje za nas nema. Nije mu produzen ugovor sa WH-om, moze dakle da dodje dzabe. Ali nece Ashley takvog.

toon72

Broj poruka : 855
Godina : 45
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Čet 4 Jun 2015 - 16:09

McClaren - evo mog viđenja vjerojatnog trenera...

McClarena ću uvijek pamtiti kao kretena koji je dva puta izgubio od Hrvatske u kvalifikacijama za europsko prvenstvo...Hrvatska i Engleska su bile u istoj grupi...u Zagrebu su Englezi izgubili 2-0 (to sam gledao na stadionu), bili potpuno nadigrani od nekoliko dobrih igrača, par veterana i gomile svjetskih anonimusa od kojih su neki kasnije napravili solidne karijere...u Engleskoj im je trebala pobjeda ili čak nerješeno (ne sječam se više) kako bi ostali drugi u skupini (Hrvatska je bila neupitno prva) no Mclaren i njegovi izabranici su i to uspjeli usrati te su utakmicu izgubili 3-2 te su Rusi umjesto njih otišli na prvenstvo....zašto ovo – godinu nakon toga ždrijeb je odlučio da se u kvalifikacijama za svjetsko prvenstvo u skupini opet nađu iste dvije reprezentacije...igrači su se neznatno promijenili kod obje reprezentacije ali je nekakav kostur i kod jednih i drugih bio isti samo je jedan trener sad bio novi (Cappelo umjesto McClarena) – dva poniženja Hrvatske – prvo u Zagrebu 4-1 za Engleze a nakon toga u Engleskoj 5-1 i da se osvete do kraja pustili zadnju utakmicu Ukrajincima (jedini poraz u skupini,baš pustili) te njih umjesto Hrvatske pustili na svjetsko (dodatne kvalifikacije)...
...on je tip poput Pardewa koji zna ponekada ubosti s dobrom taktikom ali ako nešto krene po zlu on ne zna pronaći rješenje a mi ćemo problema i zla imati koliko hoćete s ovom politikom vođenja kluba....sumnjam da će se bilo što promijeniti s njegovim dolaskom - samo još korak dublje u blatu po kojem puzimo

Evo njegovog "govora tijela" prilikom poraza u Engleskoj od Hrvatske:
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1537
Godina : 32
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Čet 4 Jun 2015 - 17:01

Slažem se da je Capello puno bolji od ovoga ali se sjecam te utakmice u engleskoj protiv hrvatske. Hrvati su bili bas motivisani i nevjerovatno željni da pokažu šta mogu protiv engleske. A glupi Englezi godinama nemaju kvalitet da pobijede ikoga ko im se ozbiljno suprotstavi. Kad su se hrvatski "anonimusi" umislili da su face i da ce poderati englesku snašlo ih he što ih je snašlo, mentalitet Balakana nas uništava na svim poljima.

Ne volim našeg budućeg trenera ali dajmo čovjeku priliku da pokaže šta zna. Ionako je trener maksimalno 20% zaslužan za eventualnu promjenu u stanju u našem klubu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Čet 4 Jun 2015 - 20:40

secam se te utakmice u engleskoj,mislim da su kranjcar olic i modric bas dali golove 2-3 je bilo,a engleska je vodila ......i crouch je dao gol koliko se secam...2007 godine je to bilo ako me secanje ne vara.

toon72

Broj poruka : 855
Godina : 45
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Čet 4 Jun 2015 - 21:05

Admin-Roby ::
secam se te utakmice u engleskoj,mislim da su kranjcar olic i modric bas dali golove 2-3 je bilo,a engleska je vodila ......i crouch je dao gol koliko se secam...2007 godine je to bilo ako me secanje ne vara.
...kranjčar, olić, petrić su dali golove - gubili englezi dva nula i vratili se na dva dva i onda ih oko osamdesete Petrić uništio...a englezi su imali dobru momčad (Lampard i Gerrard u naponu snage, Beckham,Campbell, Lescott, Defoe dok je još znao igrati nogomet, nebeski Crouch,) no poanta ovog mojeg je bila da je McClaren poluproizvod i to staromodan koji s nama neće napraviti ništa. Nama treba trener koji ima nove, inovativne ideje neki talentirani 40-50 godišnjak koji će na nama isklesati reputaciju i doktorirati te kasnije preuzeti Barcu, Real, Bayern....ne znam, ako ga uzmu, kako će to završiti...netko je već napisao - ne treba nam drugoligaški trener - i to još trener koji je dobio otkaz i nije uspio momčad dovesti u viši rang i to ne jednom već je s nekoliko momčadi to pokušao...ako je to plan mi nemamo nikakvih ambicija i biti će tako sve dok je ove vladavine...ja mu jednostavno ne vjerujem i ne bih mu dao šansu, Vieri da ali njemu ne, onom iz Novog Sada da, Biliću da, onim francuzima da, Big Samu ne, nizozemcu da, nekom mladom i talentiranom da a starim zaostalim poluproizvodima veliko NE.

EDIT: otišo provjeriti kada je zadnji put neki engleski klub osvojio prvenstvo sa engleskim menagerom/trenerom...i doznao da je to bilo u sezoni 1991-1992 kada je sa Leedsom prvenstvo osvojio Howard Wilkinson - eto koliko su to sposobni i školovani treneri - pa nema države u Europi koja ima ovakav rezultat...dvadeset i pet godina englez nije vodio momčad do naslova a još toliko i neće...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Čet 4 Jun 2015 - 22:31

Big Fat Sam je za Engleze pojam trenera. Boljeg nemaju. Kao nacija, ne kao liga. Pa nek kaze ko sta voli. Nemaju.

Savic

Broj poruka : 6124
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Pet 5 Jun 2015 - 8:32

Ovo sam napisao za Allardyce-a, tamo nekog 14. januara 2014. godine:

"Jedan od pametnijih trenera koji zna da unovči svoje otkaze. Prvo se okruži sa 50 pomoćnika (nutricionista, statističar, filantrop, sakupljač markica), veže ih za sebe ugovorom i onda kada dođu loši rezultati, gazda kluba se uhvati za glavu kada vidi da umesto jednom čoveku mora da uruči otkaz njima svima a sve to košta.

Inače, Sam Allardyce je među 20 najplaćenijih trenera na svetu, sa oko 3 miliona funti godišnje.

Javno se hvalio da je od kompezacije za otkaz u NUFC-u, kupio vilu u Španiji, koju je nazvao St James' park".

m.c.t.

Broj poruka : 2033
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Pet 5 Jun 2015 - 10:14

Hehe Big Sam stari lisac na svim poljima. Ne žalim gazde klubova, nisu ni oni nevine ovčice koje ne znaju gde im svaki milion odlazi i u šta se upuštaju (a ako stvarno ne znaju onda ovce i jesu za šišanje, ali Ashley uvek izgleda kao onaj što šiša ovce (a na kraju tog lanca šišanja su vlasnici sezonskih karata).

Sad sam iskopao da Newcastle United ne voli strance za menadžere. Ovo je lista svih naših trenera:

Jedini stranci su Ruud Gullit (28 August 1998 - 28 August 1999) i Osvaldo Ardiles (26 March 1991 - 5 February 1992). Irce i Škote racunam kao domaće menadžere.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Broj poruka : 1649
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Pet 5 Jun 2015 - 13:51

Luciano Spalletti je slobodan, NUFC bi mogao priuštiti njegovu plaću, al ambicije NUFC-a su tako male da sumnajm da bi htio doći.
Dobre reference ima (Udinese, Roma, Zenit), jedan od boljih talijanskih trenera.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Sub 6 Jun 2015 - 23:46

Draze mi je da profuram Savicev txt nego link ka BBC-ju:

http://nufc.blog.rs/blog/nufc/generalna/2015/06/04/bbc-steve-mcclaren-novi-manager-newcastle-united-a

Znaci stigao i ovaj moron da upotpuni sliku. Ma jebite se bre. Ja sam vec pomalo mator covek da se zajebavam sa idiotima. Kanda ce Njuka malo na hold, iako je realno i bio od februara na ovamo.

Duvajte ga sa svojim "resenjima". Kako bre uvek nadju idiota, ne mogu da verujem. Odavno sam u svojoj glavi izvukao paralelu sa NUFC i Srbijom - uvek moron nesto vodi i odlucuje, glupa masa ga opravdava (ima tih frakcija koje ti objasnjavaju da treba da podrzis klub koji vode moroni i koji igra moronski i nije ni za kurac - umesto da lepo razjebes to sve do korena), i uvek kada pomislis ma ne moze gore oni ti ga spuste u buljsona cisto da ti pokazu da dna nema. Mi ga pravimo. Grozota.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Ned 7 Jun 2015 - 1:07

Nisam se kacio na BBC dugo. Keegan: http://www.bbc.co.uk/programmes/p02s3gvr

Dinko

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Ned 7 Jun 2015 - 11:06

50% moje ljubavi za Newcastleom je povezana sa ovim:

https://www.youtube.com/watch?v=YXpUdBlRZe8

I povezano sa tim, i ovim:

https://www.youtube.com/watch?v=ofK3WwdUZHo
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Ned 7 Jun 2015 - 13:16

Tada je sve odisalo optimizmom. Evo gde smo deceniju kasnije. Poleteli malo, udahnuli optimizma i onda nosem na dole i padaj. Jebga.

Kako su ih pocepali. Istorija suva. Peti gol je pravo ponizenje.

Dinko

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Ned 7 Jun 2015 - 18:33

Dvije decenije kasnije Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Ned 7 Jun 2015 - 18:41

A deceniju smo bili bolji Smile Iste ove bedake smo rastezali i 2005.

Thug

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Pon 8 Jun 2015 - 12:17

Shearer i KK su dve meni najomiljenije osobe koje su povezane sa NUFC! Lepo kaze KK, treba da se molimo da neko kupi newcastle, i da ga ne koristi kao butik. Sto se tice Big Sam-a, pa taj nece raditi sa debelim vise nikad. Tako da ne vredi ni mastati o tome. Sa debelim se mogu ocekviati samo beskcimenjaci od trenera...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Pon 8 Jun 2015 - 19:52

To su mi i Asprila, Ginola, legendarni Gary Speed, Bobby Robson... Imali smo stvarno legende od igraca i trenera. Ko tada nije voleo NUFC. Ali dzabe kad su govna osvojila sve, Njuka nista. Ali takav smekerizam se nije bas dobijao u svakoj ekipi.

Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Pon 8 Jun 2015 - 20:52

"Big" Sam? Neka hvala. Pre bih Meklarena

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   

Nazad na vrh Ići dole

Novi trener?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 8 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Novi okviri za tablice
» moj novi LAV(ic)
» Novi tip prekidaca na Stari tip table (z 101)
» Novi tip branika umesto starog tipa?
» Novi član iz Pančeva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: