Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Newcastle United – Manchester City

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
NBB96

Broj poruka : 919
Godina : 22
Datum upisa : 24.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United – Manchester City   Uto 19 Avg 2014 - 0:29

Becej City ::
A NBB96 u vezi Riviera,odigrao je onoliko koliko je mogao.Napadač mora da dobija upotrebljive lopte da bi nešto mogao. Falila nam je ta završnica.

Pa kada bi pardju zapoceo barem jednu utakmicu sa dva napadaca mozda bi bila druga prica..
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
NBB96

Broj poruka : 919
Godina : 22
Datum upisa : 24.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United – Manchester City   Uto 19 Avg 2014 - 0:47

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Broj poruka : 2936
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United – Manchester City   Uto 19 Avg 2014 - 12:26

Dva napadaca ne znace golovi...jedino sto znaci je slabija veza gde su nas oni i dobijali. Tako da sa top 5 ekipama nikako ne bi trebali igrati sa 2 napadaca. Taktika je bila dobra (formacijski) ali utakmica nije dobro pripremljena. Ne moze rivier da igra protiv drtina kompanija i demikelisa. To je trebao sprinter da igra. Perez ih je ondam prepisavao, ali jos je zelen. Za mene je utakmica bila odlicna, osim napada. Ne znam zasto onog fereira nije bilo u ekipi? Ponavljam, pocetak drugog poluvremena je recept koji treba da se prenese na celu utakmicu. I naravno mrzim jebeno dizanje lopte.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

Broj poruka : 928
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United – Manchester City   Uto 19 Avg 2014 - 15:02

Thug ::
Dva napadaca ne znace golovi...jedino sto znaci je slabija veza gde su nas oni i dobijali. Tako da sa top 5 ekipama nikako ne bi trebali igrati sa 2 napadaca. Taktika je bila dobra (formacijski) ali utakmica nije dobro pripremljena. Ne moze rivier da igra protiv drtina kompanija i demikelisa. To je trebao sprinter da igra. Perez ih je ondam prepisavao, ali jos je zelen. Za mene je utakmica bila odlicna, osim napada. Ne znam zasto onog fereira nije bilo u ekipi? Ponavljam, pocetak drugog poluvremena je recept koji treba da se prenese na celu utakmicu. I naravno mrzim jebeno dizanje lopte.
...ma da, i meni se tako čini...nije loša igra 4-5-1 ili 4-2-3-1 (kako kome odgovara) gotovo sve ekipe igraju tako tj. transformiraju se u fazi napada u 4-3-3 ali baza je kao i naša...naš je problem što smo u završnice išli sa jednim ili maximalno dva igrača a to tako ne ide...e sad da li je AP tražio da se ne priključuju igrači tj. da igraju "opreznije" ili su sami igrači sjebali završnice - jednostavno se kod samih igrača vidjelo da se ne žure baš prema napadu (valjda bojeći se moguće rekontre)...za utakmice gdje smo dominantni goufran i riviere su dobar izbor no u utakmicama gdje je veća vjerojatnost da ćemo nešto profitirati iz kontri svakako malog Aaronsa i bržeg napadača (ne znam kakav je po tom pitanju ovaj argentinac na posudbi)...sa Tioteom ćemo dobiti na čvrstini u sredini, sa deYongom veću kreaciju sa manje driblinga pa Cabbella može sa strane jurišati i isprobavati driblati...i kako je već spomenuto - nije Haidara vanzemaljac ali po meni je bolji puno od izbora AP....dok se Santon ne vrati...i normalno CB, bolji od ovih drva koja sad imamo ili ih neka ne gura toliko visoko jer se nisu u stanju ni sa Đekom utrkivati a kamoli sa nekim bržim napadačem...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Newcastle United – Manchester City   

Nazad na vrh Ići dole

Newcastle United – Manchester City
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: