Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Moussa Sissoko

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
RIOT

Broj poruka : 4289
Godina : 30
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Moussa Sissoko   Sub 26 Jan 2013 - 1:12

Newcastle United FC ‏@NUFCOfficial
#NUFC have signed midfielder Moussa Sissoko from Toulouse on a six-and-a-half year deal. More about our new number 7 at http://nufc.co.uk

Sissoko:

"I am delighted to be a Newcastle United player.

"This is a massive Club playing in the best league in the world, and I believe my style of play is suited to the Premier League.

"I have heard lots about how fantastic the Newcastle supporters are and cannot wait to get started.

"I am rising to a new challenge by coming here and want to firstly help the team improve this season and then progress after that."

Alan Pardew:

"This transfer window has proved very productive for us and Moussa arriving today is a massive plus for the Club.

"He will bring drive and energy to the squad, he is a winner and that's why I'm especially pleased to have him with us.

"What all our signings this window bring is essential competition for places and that is great for the remainder of the season."

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Srki

Broj poruka : 8576
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Sub 26 Jan 2013 - 10:22

Da li na paniku ili sta ali Pardew dobi igraca koliko nije do sada doveo. | to reklo bi se dobrih igraca a ne Guthrija i ekipu odbacenih.

Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4520
Godina : 26
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Sub 26 Jan 2013 - 10:50

mozemo se samo zahvaliti Ashley,Pardew i Graham Carru na ovim potezima. Graham Carr nasao igrace,Pardew ubedio Ashleya,Ashley kupio.

Savic

Broj poruka : 6062
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Sub 26 Jan 2013 - 21:42

spira

Broj poruka : 1075
Godina : 36
Datum upisa : 24.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Sub 26 Jan 2013 - 22:31

Ne bi Pardew nikog mogao da ubedi.Svinja je sama uvidela da brod tone.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Ned 27 Jan 2013 - 0:07

Uglavnom eto nama 4 dobra pojacanja. Pa da vidimo sada cija majka od jutros 3 puta nije ustajala clown

Pedja

Broj poruka : 2033
Godina : 33
Datum upisa : 13.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Ned 27 Jan 2013 - 0:13

Meni ovaj Moussa deluje kao najozbiljnije pojacanje,mada necu pozurivati sa procenom,jer ih sve zelim videti na delu,pa tek onda suditi.On mi je favorit.
Nazad na vrh Ići dole
vinjak126

Broj poruka : 5
Godina : 32
Datum upisa : 03.02.2013

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Ned 3 Feb 2013 - 23:58

Pedja ::
Meni ovaj Moussa deluje kao najozbiljnije pojacanje,mada necu pozurivati sa procenom,jer ih sve zelim videti na delu,pa tek onda suditi.On mi je favorit.

Sine, a izvini otkada ti pratis fudbal !!! Zar ti ne znas ko je Moussa Sissoko !? Pa to je vec dve godine igrac za kojeg se svi otimaju ... Pored M.Vill-e najbolji mladi igrac Francuske !!! ... Ne znam kako su uspeli za tako male pare da ga dovedu ali hvala Bogu naravno ... sada samo da se on Debuchy i Yanga-Mbiwa oklope skroz i bice to milina ...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Pon 4 Feb 2013 - 8:28

Ja brate Francuze ne pratim uopste niti pratim ko je koga trazio. Coveka sam gledao prvi put na delu protiv Ville. Pojma nisam imao ko je covek.

RIOT

Broj poruka : 4289
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Pon 4 Feb 2013 - 11:36

vinjak126 ::

Sine, a izvini otkada ti pratis fudbal !!! Zar ti ne znas ko je Moussa Sissoko !? Pa to je vec dve godine igrac za kojeg se svi otimaju ... Pored M.Vill-e najbolji mladi igrac Francuske !!! ... Ne znam kako su uspeli za tako male pare da ga dovedu ali hvala Bogu naravno ... sada samo da se on Debuchy i Yanga-Mbiwa oklope skroz i bice to milina ...

Odličan nickname. Very Happy

Dobrodošao na forum!

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
vinjak126

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Pon 4 Feb 2013 - 12:00

Odličan nickname. Very Happy

Dobrodošao na forum![/quote]

Ma to stoji vec 10 -tak godina jos dok je bila krstarica ... i svaki nick je isti da se lakse zapamti Razz Razz Hvala na dobrodoslici Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Pedja

Broj poruka : 2033
Godina : 33
Datum upisa : 13.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Pon 4 Feb 2013 - 15:33

Kao prvo nemoj vise nikad da mi se obracas 'sine',jer ja imam svoj nadimak,a i stariji sam od tebe. Kao drugo to sto ne poznajem Sisoka,to ne znaci da ne pratim fudbal,cak naprotiv,vec znaci da mozda slabije pratim francusku ligu,jer mi nije narocito atraktivna,a narocito ne jedan prosecan tim poput Tuluza.Ako si ga ti gledao do sada i znas o kakvom se fudbaleru radi,ja ti skidam kapu! Ako je u pitanju nesto drugo tipa;cuo si za njega iz novina ili si igrao fudbal na kompu sa Tuluzom,onda to nema veze sa zivotom... U svakom slucaju Sisoko je dobar fudbaler i to je pokazao u ove dve utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1512
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Pon 4 Feb 2013 - 17:42

Dobrodosao na forum Vinjak, ali nije u redu da odmah klizeci start pravis. Nadam se da cemo zajedno hvaliti igre Sisoka u ligi prvaka za par godina.
(vrlo vjerovatno u Mancheste Unitedu ili nekom drugom klubu Smile )
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

Broj poruka : 600
Datum upisa : 29.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Pon 4 Feb 2013 - 21:47

Newcastle united... to smo mi...kupi jeftino a prodaj skupo.... Very Happy Rolling Eyes affraid
Nazad na vrh Ići dole
vinjak126

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Pon 4 Feb 2013 - 23:08

Kao prvo nemoj vise nikad da mi se obracas 'sine',jer ja imam svoj nadimak,a i stariji sam od tebe. Kao drugo to sto ne poznajem Sisoka,to ne znaci da ne pratim fudbal,cak naprotiv,vec znaci da mozda slabije pratim francusku ligu,jer mi nije narocito atraktivna,a narocito ne jedan prosecan tim poput Tuluza.Ako si ga ti gledao do sada i znas o kakvom se fudbaleru radi,ja ti skidam kapu! Ako je u pitanju nesto drugo tipa;cuo si za njega iz novina ili si igrao fudbal na kompu sa Tuluzom,onda to nema veze sa zivotom... U svakom slucaju Sisoko je dobar fudbaler i to je pokazao u ove dve utakmice.

Ako slabije pratis ligu ne mora da kazes ovaj sisssoko,jer naprotiv moj stav je da svaki poznavalac fudbala treba da zna ko su najveci igraci liga ... a to je kao da si rekao ja ne znam ko je Douglas iz Shaktara ili Yarmalenko iz Dinama Kyiv-a , Witsel, Hulak, Muslera itd ... mislim da treba da mi skines kapu jer ja zivim u Strasbourgu 15 godina i gledao sam ga uzivo mali milion puta jos dok je igrao za FC Red Star Saint-Ouen !!! ali naravno to je moj stav ... Ne svadjam se naravno,meni je sine navika i to nije uvredljivo bar ja tako smatram ! ali dobro ako si se uvredio ok izvini ... nisam znao da postoji ovaj forum zato sam se tek ukljucio ... ali Hvala na dobrodoslici !!!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6062
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Uto 5 Feb 2013 - 7:56

Srki

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Uto 5 Feb 2013 - 8:28

@vinjak

Ne zna covek, nisam ni ja znao. U cemu je problem? Za pracenje doticnog kao i poznavanje sovjetskih liga opet svaka cast i opet priznanje da ni o tome takodje nemam pojma. Niti me zanima nista drugo od Premier League.

Ajde da ovde zavrsimo tu raspravu koja ne vodi nikuda.

Thug

Broj poruka : 2913
Godina : 28
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Uto 5 Feb 2013 - 9:13

Ljudi, ajmo svi na vinjak! Smile
Nazad na vrh Ići dole
vinjak126

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Uto 5 Feb 2013 - 9:36

Alo ljudi sta ste me napali ja sam samo rekao svoje misljenje, kao uostalom i on naravno !!! Ja sam se izvinuo iako smatram da nije bilo potrebe ... slazem se da ne treba dizati tenziju jer ovde smo svi koji pratimo i volimo NEWCASTLE !!!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

Broj poruka : 600
Datum upisa : 29.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Uto 5 Feb 2013 - 16:56

Ma samo opušteno ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko