Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

januarski odlasci :P

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4523
Godina : 26
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: januarski odlasci :P   Uto 13 Nov 2007 - 19:51

Iako cemo ostati bez Martinsa,Beye-a,Geremia,Faye i Pattisona,Sam Allardyce planira da proda nekoliko igraca....

ovo je ta lista:

Babayaro (zaradjuje 50 000 i a sedi u invalidskim kolicima,i pije pivo)

Carr (nikad se nezna sa Carr-om)

Ameobi (Big Sam je rekao da ga nece poslati na pozajmicu,a dali ce ga prodati??)

Owen (uuuuuh,kako bi voleo da ga vidim kako odlazi,nema sta....trenutno je drugi najgori napadac u premier ligi)

Emre (trazi ga Inter,Milan,Bayern i Roma)
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://newcastle-srbija.team-forum.net
Srki

Broj poruka : 8642
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: januarski odlasci :P   Uto 13 Nov 2007 - 23:53

HAHHAHAHAHAH brate, pocinjem glasno da se smejem tvojim pricama o Owenu. A i ovoj nebuloznoj listi koju si sastavio.
Aj pogledaj fudbal jos jedno min 10 godina pa onda kucjak neki komentar.
Ne kazem za sebe da sam ekspert ali ti brate em nemas veze sa zivotom em lupas non stop. Pa tebi je Shola Ameobi igrac nad igracima a Owen nema pojma. Ma odo' ja odavde!!!!!
2. najgori napadac u PL, jaoj boze... kakve, kakve gluposti...
Nema me vise na ovom forumu, od'o.
Pozdravljam vas sve!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Miki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

PočaljiNaslov: Re: januarski odlasci :P   Sre 14 Nov 2007 - 9:29

Owen je legenda i ne verujem da ce otici(kad ga nisu prodali kad se povredio zasto bi sad), ali sa druge strane nas mnogo kosta njegov ulazak u formu i trenutno mislim da ima mesto u timu samo zato sto je Englez i legenda, cini mi se da je Martins u boljoj formi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6130
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: januarski odlasci :P   Sre 14 Nov 2007 - 16:08

@ Srki

Daj,smiri se...svako ima pravo na svoje mišljenje i zbog toga forumi i postoje.

Neko voli Owen-a,neko Ameobi-a.
Ja recimo mikada ne bi igrao sa Owen-om i Viduka-om u špicu već uvek sa Owen-om i Martins-om.
I Allardyce nešto pokušava jer mislim da on baš nešto ni ne ceni Martins-a.To je pokazao baš protiv Derby-a kada mu je od početka igrao upravo Ameobi i Owen.

I gde hoćeš da ideš???Stay with us!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nufc.blog.co.yu
Srki

PočaljiNaslov: Re: januarski odlasci :P   Sre 14 Nov 2007 - 21:12

Brate Vlado u pravu si. Pretera ga ja juče. Izvinjavam se Robyju na popizdu ali stvarno me izvela iz takta takva konstatacija za Owena.
U pravu si - neka voli ko koga hoće, nije moja stvar niti me se tiče. Ne radi se o tome da ja volim Michaela Owena već jednostavno mislim da mu je kvalitet neosporan. E sad da li ga neko mrzi to stvarno nije do mene i tu ne mogu ništa. Samo me to iznerviralo!

Još jednom se izvinjavam na ispadu - postupio sam kao Joe Barton Smile
Nije mi Michael Owen na 1. na listi omiljenih igrača ali mislim da je odličan napadač. Nekad ga hoće nekad ga neće, tako je to! Sećam se (a i ti Vlado 100%, ja sam bio srednja škola) kada Shearer 9 meseci nije dao gol. Pa jel neko nekada rekao da je loš.
U pravu si Vlado, mišljenja su različita i to moram da poštujem.
Još jednom izvini Roby!
P.S. Ma nisam nigde hteo da idem nego da jednostavno više ne dolazim:)
Jebga, popizdeo u sekundi i kraj... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6130
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: januarski odlasci :P   Sre 14 Nov 2007 - 21:40

Bravo Srki...e tako se voli svoj klub!!! Very Happy
I kada je teško ostaje se na tribini(forumu)...

E sada za Shearer-a(za onih 9.meseci).On nije postigao gol u Premier League ono recimo od marta pa do kraja septembra ali to je u Premier League.Davao je , činimi se u UEFA Cup-u.Ali od aprila do pola septembra je tada bio povredjen.

Gde bre 9.meseci,pa to je cela sezona?!?

Mislim da je najdužu pauzu napravio kada je dao gol u Maju 1997 u Premier League,zatim je usledila letnja pauza a on se na pripremnoj utakmici protiv Chelsea povredio i nije igrao sve do kraja januara 1998.godine.Prvi gol posle povratka je dao Stevenage-u ali u FA Cup-u.Posle toga je nastavio da glavi i u Premier League u februaru mesecu...možda je to tih devet meseci???
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: januarski odlasci :P   Sre 14 Nov 2007 - 21:41

ma dobro je Srki,nisam ni ljut,samo nevolim Owena i tacka....a i to sto sam napisao o Owenu (da je drugi najgori napadac premier lige) to je istina....procitao sam na Eurosportu (tema je "Zasto netreba pozvati Owena i Bekama u reprzentaciju")....a i pogledaj mu status na eurosportu...vec je u konkurenciji za "Idiot of the sesson".... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: januarski odlasci :P   Sre 14 Nov 2007 - 22:24

@Savić
Moguće brate da je to to, nisam ni ja siguran od kad do kad je to trajalo itd. Znaš po čemu pamtim? Po tome što su me zajebavali ortaci iz srednje, znaš one prozvke tipa ovaj tvoj ne može gol da da a ja da ispizdim. Znam da sam se tada tovario sa jednim jako dobrim drugarom, navijačem Spursa - ja sam njega zajebavao za Andertona a on mene za Shearera. A ti se sad seti koja je to godina (znači Anderton Darren u THFC). Stvarno ne pamtim, znam samo da se desilo. Da li baš devet, jebem ga ali znam da je trajalo i da nismo bas dobro stajali! A sa godinam tj datumima nikad nisam najbolje stajao. Ti si tu, bar što se tiče NUFC-a jači. Ja samo pamtim događanja a kad su se desila nije mi ni važno. Ali razumemo se - poenta je da je i Big Al imao jako duge (za golgetera) krize pa niko nije rekao da je loš. To je kvaka:)

@Roby
Ma opušteno! Dobro je da nema ljutitih.

IDEMO DALJE!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: januarski odlasci :P   Pet 16 Nov 2007 - 21:46

evo,krenuo je opet....MAJKL OWEN SE POVREDIO !!!!! sad je poluvreme protiv Austrije,i komentator kaze da je isteglio misic,i da mu se nepise dobro !!! o boze.....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: januarski odlasci :P   

Nazad na vrh Ići dole

januarski odlasci :P
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: