Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Alan Pardew

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Broj poruka : 8634
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Ned 2 Mar 2014 - 22:09

Rekao sam vec ranije, a i opet cu. Pardewu je Newcastle najveci klub koji je vodio i koji ce voditi i vidi se da je covek zapaljen za isti. Uspeo je da uvede ekipu u logu evrope, iako mislim da nam ta igranka nije trebala. U drugim ekipama se uglavnom borio za opstanak. Kako god drago mi je da je trener srcan, da vrsi pritisak na sudiju, dokle god je to kontrolisano i smisljeno. Ovako je pao u vatru i ispao papak.

toon72

Broj poruka : 855
Godina : 45
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Ned 2 Mar 2014 - 22:14

Ako se ne kazni i provokator Meyler i to jebenom kaznom biti ću jako razočaran. Može zvučati glupo ovo od mene no ja razumijem njegov potez i čak ga i odobravam - pa doživio je jebenu agresiju na sebe - što je trebao učiniti? teatralno pasti i valjati se i glumatati po terenu? pa koliki kreten moraš biti da onako nasrneš na protivničkog menagera i odgurneš ga?
I još nešto AP kojemu i posao sada zbog toga visi se barem ispričao za cijeli ovaj incident a onaj kretenko Meyler niti to...pa di je tu pravda bilo kakva ili ikakvo poštenje...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
moody

Broj poruka : 1404
Godina : 26
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Ned 2 Mar 2014 - 22:15

toon72 ::
Ako se ne kazni i provokator Meyler  i to jebenom kaznom biti ću  jako razočaran. Može zvučati glupo ovo od mene no ja razumijem njegov potez i čak ga i odobravam - pa doživio je jebenu agresiju na sebe - što je trebao učiniti? teatralno pasti i valjati se i glumatati po terenu? pa koliki kreten moraš biti da onako nasrneš na protivničkog menagera i odgurneš ga?
I još nešto AP kojemu i posao sada zbog toga visi se barem ispričao za cijeli ovaj incident a onaj kretenko Meyler niti to...pa di je tu pravda bilo kakva ili ikakvo poštenje...

Isti slucaj kao i za onaj crveni karton Remy-a. Onom kretenu oprosten a nasem nista. Voli nas FA
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Ned 2 Mar 2014 - 22:45

Trebao je da drekne na sudiju i da mu kaze da ga je magarac gurnuo, na primer. Uostalom tu su kamere, ne bi se taj iscupao. Ovako ce svi da jebu njega a guraca niko. Nema opravdanja. Ja ga podrzavam kao navijac ali njegova funkcija ga obavezuje da se vlada.

RIOT

Broj poruka : 4302
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Pon 3 Mar 2014 - 17:01

Alan Pardew will not face criminal action over his headbutt on Hull midfielder David Meyler.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
milan25

Broj poruka : 1321
Godina : 47
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Pon 3 Mar 2014 - 18:30

Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Broj poruka : 1201
Godina : 21
Datum upisa : 29.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Pon 3 Mar 2014 - 23:55

Seljaci iz Hala...ovaj detalj nisam video.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Uto 4 Mar 2014 - 11:45

Sudeci po ovom tekstu Pardi ce da najebe momacki. Kao da ga do kraja sezone necemo videti na klupi. Najmanje.

http://www.bbc.com/sport/0/football/26422989

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Uto 4 Mar 2014 - 12:43

Ovo se zaista pretvara u linč. Iako bih i dalje voleo da dobije otkaz, engleski mediji su zaista dno jebenog dna.

Predlog za sutrašnju naslovnicu The Sun:

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Uto 4 Mar 2014 - 13:16

Krvozedna djubrad. Ja mu sada ne bih dao otkaz iz inata. Narucio bih da mu naprave spomenik i postavio bih ga ispred stadiona. Hocete da pisete, evo vam ga.

P.S.

Na spomeniku bi Pardi imao otkopcan slic i izbacenog djoku, da mogu da mu posisaju piskarala.

toon72

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Uto 4 Mar 2014 - 13:30

Sa bilo kakvim rigoroznim i preoštrim kaznama će samo povećati simpatije prema osrednjem menageru Alanu Pardewu...gotovo do idiotizma idu neke želje i predviđanja kako bi se AP trebao drastično kazniti...pa zar su svi toliko debilni da ne vide tko je prvi započeo incident...u stvari mi nije jasno kako to igrač ne dobije izravni crveni karton ako namjerno gurne protivničkog menagera? Ovo sve postaje prava debilana...sa svakim pljuvanjem po AP mi on postaje "bliskiji i draži" a to je također debilana jer znam da trebamo sposobnijeg od njega na čelu...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Uto 4 Mar 2014 - 13:42

Trebamo mi sposobnijeg i da ulozi u fudbal voljnijeg gazdu. A nesto mislim da tada ni Pardi ne bi bio los kao sto ponekad ume da bude. Stavise mozda bi uspeo da dosegne neki bolji plasman. Dzaba mi menjamo trenera, paz'te sta vam kazem.

Poslednji izmenio Srki dana Uto 4 Mar 2014 - 16:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pedja

Broj poruka : 2033
Godina : 33
Datum upisa : 13.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Uto 4 Mar 2014 - 14:40

Puna podrska za Pardia!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Broj poruka : 1201
Godina : 21
Datum upisa : 29.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Uto 4 Mar 2014 - 18:22

Ovi Englezi kao da nemaju pametnija posla,nego kada neko nešto uradi odma' svi da ga guze.
Ponašaju se kao da je javno izmasakrirao protivničkog igrača...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6124
Godina : 40
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Uto 4 Mar 2014 - 19:54

Pa, zato i jesu "novinari". Željni su senzacija.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nufc.blog.co.yu
moody

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Uto 4 Mar 2014 - 22:33

stvarno ne vjerujem, mene ovo nije potreslo ni sekunde. Da je protivnicki trener ovo uradio vec bi zaboravio, ne bi se zamarao ni sekunde. Bas su poceli da kenjaju... ili to samo mi po forumu.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Sub 8 Mar 2014 - 0:07

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
toon72

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Sub 8 Mar 2014 - 20:42

Ma Pardew je mačka sa 9 života...no mislim da ih je barem pet do sada potrošio...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Ned 9 Mar 2014 - 16:13

Samo strpljivo sa Pardiem,jer će nas na kraju dovesti do nekog trofeja.
Nazad na vrh Ići dole
spira

Broj poruka : 1075
Godina : 36
Datum upisa : 24.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Ned 9 Mar 2014 - 16:48

Pardew i trofej? Ne zasmejavaj me.
Apsolutno limitiran taktički i psihički,a o odvratnoj pojavi generalno neću ni da trošim reči.
Konjina smrdljiva.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Ned 9 Mar 2014 - 17:49

Kakav smo klub posle Pardew-a ocekujem da vrate vrsnog strucnjaka Joseph Patrick "Joe" Kinnear-a.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Ned 9 Mar 2014 - 22:26

Ne zelim da te zasmejavam Spiro,jer zaista mislim da nas Pardi moze dovesti do nekog trofeja u buducnosti.Uostalom,vreme ce pokazati koje bio u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
moody

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Ned 9 Mar 2014 - 23:28

Ja sam bio uvjeren i dalje stojim iza toga da svaki trener moze napraviti rezultat ako mu das dovoljno vremena (par sezona) i novac (ne mislim da mu das ko arapi ali barem prosjek neki). Glavni problem je kod nas sto u pozadini imamo covjeka koji kada god je ovaj klub na pragu nesto da uradi i napravi iskorak sve to zaustavi i posere se na taj posao.

Mora mnogo stvari oko ekipe da funkcionise da bi poceli rezultati primjer je i reprezentacija BiH koje je uspjela da se kvalifikuje na prvenstvo i to u prvom mandatu novog saveza (znaci dovedeni su ljudi koji ne zele da uniste sve i je krenulo uzlaznom putanjom). Prije su imali i bolje igrace (tako i veliki Osim tvrdi) i mnogo bolje trenere pa nisu uspjeli nista napraviti.

Moze i newcastle sa pardijem svake sezone da se bori za mjesto na tebeli koje vodi u evropu, pogotovo u nikad slabijoj engleskoj ligi, samo kada ne bi jedna budala iza nas stojala i svaki put kada potrcimo naprijed povukla nas nazad mnogo dalje od naseg dometa.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Pon 10 Mar 2014 - 9:29

Rekao sam vec da se slazem sa konstatacijom o Pardiolinoj ogranicenoscu ali daleko od toga da je sve ovo zbog njega. Moody je u pravu. Saj mu ekpu, ostavi gabpar sezona da radi sa njom, dovodi pojacanja i bio bi plasman konstantno dovar.
Ovako je sve kao prica o skadru na Bojani: sta se preko dana izgradi to se preko noci srusi i u krug.

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Uto 11 Mar 2014 - 16:59

Današnjom presudom FA, Alan Pardew je kažnjen sa sedam utakmica i novčanom globom od 60.000 funti zbog napada na Davida Meylera.

Na prve tri utakmice neće smeti da bude ni na stadionu, a ostatak će moći da bude na tribinama.

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   

Nazad na vrh Ići dole

Alan Pardew
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 19Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: